Об утверждении Положения об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению
Постановление акимата города Алматы от 29 января 2002 года N 1/80. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 8 февраля 2002 года за N 431. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 29 декабря 2005 года N 5/870. (V05R687)
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 246-II ЗРК "О государственной адресной социальной помощи" и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1685 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи" Акимат города Алматы постановил:
1. Утвердить Положение об участковых комиссиях по оказанию государственной адресной социальной помощи населению согласно приложению 1.
2. Создать и утвердить состав участковых комиссий по оказанию государственной адресной социальной помощи согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима г.Алматы Бижанова А.Х.
Аким города Алматы                В.Храпунов
Секретарь акимата                К.Тажиева
Приложение N 1
к постановлению
Акимата города Алматы
от 29 января 2002 г. N 1/80
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
Ж.Турегельдинов
Положение
Об участковых комиссиях по оказанию
государственной адресной социальной помощи
1. Общие положения
1.) Участковая комиссия по оказанию государственной адресной социальной помощи (далее по тексту - Комиссия) создается постановлением Акимата г.Алматы для подготовки заключения о предоставлении адресной социальной помощи обратившимся за ней лицам (семьям) и проведении в случае необходимости обследования их материального положения.
2.) Состав Комиссии формируется ежегодно и должен быть не менее 7 человек. Комиссию возглавляет заместитель акима района г.Алматы.
В состав Комиссии входят представители местных представительных органов, представители местных органов самоуправления, представители общественных объединений, кооперативов собственников помещений (квартир), населения, организаций и уполномоченных органов образования, здравоохранения, социальной защиты, работников правоохранительных органов.
3.) Комиссия в своей деятельности руководствуется  Законом  Республики Казахстан от 17.07.2001 года N 246-II-ЗРК "О государственной адресной социальной помощи",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 24.12.2001 г. N 1685 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи", другими нормативными актами, а также настоящим Положением.
2. Основные функции
1.) Комиссия содействует органам социальной защиты населения в деятельности по оказанию адресной социальной помощи населению в целях направления средств наиболее нуждающимся лицам (семьям).
2.) На основании письменного поручения уполномоченного органа - районного центра труда и социальной защиты населения Департамента труда, занятости и социальной защиты населения г.Алматы (далее по тексту - уполномоченный орган) Комиссия осуществляет подготовку заключений о предоставлении адресной социальной помощи и при необходимости в 5-дневный срок со дня поручения уполномоченного органа проводит обследование материального положения лиц (семей) с выездом на место их проживания.
3.) В ходе обследования материального положения лиц (семей) Комиссия выясняет причины, в связи с которыми заявитель обратился за помощью. В акте проверки материального положения лиц (семьи) должны быть отражены следующие сведения:
о составе семьи;
о работающих членах семьи;
о неработающих членах семьи в трудоспособном возрасте - причину их незанятости;
о наличии в семье лиц трудоспособного возраста, занятых уходом за детьми, инвалидами, престарелыми, больными;
о наличии в семье несовершеннолетних детей и лиц, нуждающихся в уходе (инвалиды, престарелые, больные);
о совокупном доходе лиц (семей), в том числе доходы, полученные от приусадебного участка, огорода, дачи и т.д.
4.) В случае необходимости Комиссия имеет право делать запросы в соответствующие органы для получения сведений, касающихся имущества и доходов семьи, представленных для получения адресной социальной помощи.
5.) По поручению комиссии могут быть выборочно перепроверены представленные документы.
6.) Заседания Комиссии проводятся не реже одного раза в десять дней. Первое заседание участковой комиссии проводится при участии представителя Департамента труда, занятости и социальной защиты населения г.Алматы.
7.) Ответственность за своевременное проведение заседаний комиссий возлагается на председателя участковой комиссии.
3. Заключение комиссии
1.) Рассмотрев документы лиц (семей), поступившие от уполномоченного органа, Комиссия составляет заключение о необходимости оказания государственной адресной социальной помощи.
2.) Решение комиссии принимается в отсутствие лица (семьи), претендующего на адресную социальную помощь путем открытого голосования.
3.) Решение комиссии считается правомочным, если на заседании присутствует не менее 3/4 от ее состава.
4.) Лицо (семья) получает положительное заключение в случае, если за него проголосовало большинство присутствующих из состава комиссии. При равенстве голосов при голосовании решающим является голос председателя участковой комиссии.
Заключение подписывается председателем и членами комиссии и предоставляется в уполномоченный орган.
Секретарь акимата                      К.Тажиева
Приложение N 2
к постановлению
Акимата города Алматы
от 29 января 2002 г. N 1/80
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
Ж.Турегельдинов
Состав
участковой комиссии Ауэзовского района  <*>

Халыққа мемлекеттік нақты әлеуметтік көмек көрсететін учаскелік комиссиялар туралы Ережені бекіту жөнінде
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80 қаулысы. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 8 ақпанда N 431 тіркелді
Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 5/870  қаулысымен .
___________________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі N 246-ІІ "Мемлекеттік нақты әлеуметтік көмек көрсету туралы"  Заңына  және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1685 "Мемлекеттік нақты әлеуметтік көмек көрсету туралы" Қазақстан Республикасының Заңын орындау жөніндегі шаралар туралы"  қаулысына  сәйкес, Алматы қаласының Әкімшілігі қаулы етеді:
1. Халыққа мемлекеттік нақты әлеуметтік көмек көрсететін учаскелік комиссиялар туралы Ереже N 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. N 2 қосымшаға сәйкес халыққа мемлекеттік нақты әлеуметтік көмек көрсететін учаскелік комиссиялар құрылып, құрамы бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары А.Қ.Бижановқа жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі
Әкімшілік хатшысы
Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң
2002 жылғы 29 қаңтардағы N 1/80
қаулысына қосымша
"Келiсiлдi"
Мәслихат хатшысы
Мемлекеттiк нақты әлеуметтiк көмек
көрсету жөнiндегi учаскелiк
комиссиялар туралы
ЕРЕЖЕ
1. Жалпы ереже
1. Мемлекеттiк нақты әлеуметтiк көмек көрсету жөнiндегi Комиссия (мәтiн бойынша әрi қарай - Комиссия) көмек сұраған тұлғаға (отбасына) нақты әлеуметтiк көмек беру туралы қорытындыны даярлау және қажет болған жерде олардың материалдық жағдайын тексеру үшiн Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң қаулысымен құрылады.
2. Комиссия құрамы жыл сайын құрылады және 7 адамнан кем болмауы керек. Комиссияға Алматы қаласының аудан Әкiмiнiң орынбасары басшылық етедi.
Комиссия құрамына жергiлiктi өкiлеттi органдар, өзiн-өзi басқару, қоғамдық бiрлестiктер, үй (пәтер) иелерi кооперативi, халық, бiлiм беру өкiлеттi органдар мен ұйымдар, денсаулық сақтау, әлеуметтiк қорғау, қаржы және салық органдарының, ардагерлер Кеңесiнiң өкiлдерi, құқық қорғау қызметкерлерi және т.б. кiредi.
3. Комиссия өз қызметiнде Қазақстан Республикасының 17.07.2001 ж. N№246-II "Мемлекеттiк нақты әлеуметтiк көмек туралы"  Заңын , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 24.12.2001 жылғы N 1685 "ҚР мемлекеттiк нақты әлеуметтiк көмек туралы" Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы"  қаулысын , басқа ереже белгiлейтiн актiлерiн және осы Ереженi басшылыққа алады.
2. Негiзгi қызметтер
1. Комиссия халықты әлеуметтiк қорғау органдарына аса мұқтажды тұлғаларға отбасыларына қаражат жiберу мақсатындағы халыққа әлеуметтiк көмек көрсету жөнiндегi қызметiнде қолғабыс тигiзедi.
2. Комиссия өкiлеттi органның - Алматы қалалық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк қорғау Департаментiнiң аудандық еңбек, және халықты әлеуметтiк қорғау орталығы (мәтiн бойынша әрi қарай - өкiлеттi орган) - жазбаша тапсырма негiзiнде әлеуметтiк көмек көрсету туралы қорытындыны даярлап және қажеттiлiгi бойынша өкiлеттi органның тапсырма берген күннен бастап 5 күндiк мерзiм iшiнде тұрғылықты жерiне барып тұлғаның (отбасының) материалдық жағдайын тексередi.
3. Тұлғаның (отбасының) материалдық тексеру барысында Комиссия көмек сұраған адамның өтiнiш себептерiн анықтайды. Тұлғаның (отбасының) материалдық жағдайын тексеру актiсiнде мына мәлiметтер көрсетiледi:
отбасының құрамы туралы;
отбасының жұмыс iстейтiн мүшелерi туралы;
еңбекке қабiлеттi жастағы отбасының жұмыс iстемейтiн мүшелердiң - жұмыс iстемеген себептерi;
балаларға, мүгедектерге, қарттарға, ауруларға қарайтын, еңбекке қабiлеттi жастағы отбасы мүшелерiнiң бар болуы туралы;
тұлғаның (отбасының) жалпы табысы, соның iшiнде аула шаруашылығынан, бау-бақшадан, саяжайдан және т.б. түскен табысы туралы.
4. Қажет болған жағдайда Комиссия, нақты әлеуметтiк көмек алу үшiн ұсынылған отбасының мүлiгi мен табысына қатысты мәлiметтердi алу үшiн тиiстi органдарға сұрау жасауға құқықты.
5. Комиссияның тапсырмасы бойынша ұсынылған құжаттар iрiктелiп қайта тексерiлуi мүмкiн.
6. Комиссия мәжiлiсi кем дегенде 10 күнде бiр рет өткiзiледi. Учаскелiк комиссияның бiрiншi мәжiлiсi Алматы қалалық еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк қорғау Департаментi өкiлiнiң қатысуымен өтедi.
7. Комиссия мәжiлiсiнiң уақытында өткiзiлу жауапкершiлiгi учаскелiк комиссия төрағасына жүктеледi.
3. Комиссия қорытындысы
1. Өкiлеттi органнан келiп түскен тұлғаның (отбасының) құжаттарын қарап, Комиссия мемлекеттiк нақты әлеуметтiк көмек көрсету қажеттiлiгi туралы қорытынды жасайды.
2. Комиссия шешiмiн мемлекеттiк нақты әлеуметтiк көмекке үмiткер тұлғаның (отбасының) қатысуынсыз ашық дауыс беру арқылы қабылдайды.
3. Мәжiлiсте Комиссия құрамның 3/4 бөлiгi қатысса, оның шешiмi құқылы болып саналады.
4. Егер қатысып отырған Комиссия құрамының басым көпшiлiгi тұлғаға№(отбасына) дауыс берген жағдайда, оның қорытындысы оңды болып табылады.
Қорытындыға комиссияның төрағасы мен мүшелерi қол қойып, оны өкiлеттi органға ұсынады.
Әкiмшiлiк хатшысы
Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң
2002 ж. 29 қаңтардағы N 1/80
қаулысына қосымша
"Келiсiлдi"
Мәслихат хатшысы
Әуезов аудандық учаскелiк
комиссиясының құрамы

Сноска. Состав комиссии - с изменениями, внесенными   постановлением   Акимата г.Алматы от 19 июля 2002 г. N 3/470 ,  постановлением  Акимата г.Алматы от 26 мая 2003 г. N 2/319 ,  постановлением    Акимата г.Алматы от 19 мая 2004 г. N 3/424 и  постановлением  Акимата г. Алматы от 10 мая 2005 года N 2/259.
1. Ченсизбаев Б.А.     - председатель комиссии,
заместитель акима
2. Исламова Нуриля     - заместитель председателя
Бакбергеновна         комиссии, начальник центра
занятости и социальных программ
Ауэзовского района, города
Алматы
3. Имамбекова Куляйша  - секретарь комиссии, начальник
Казакбаевна           отдела анализа уровня жизни
и социальных программ
Ауэзовского района, города
Алматы
Члены комиссии:
4. Абдуллаев          - председатель Комитета местного
Талгат Ибрагимович   самоуправления поселка городского
типа "Дружба"
5. Дуйсенов Конысбай  - председатель Комитета местного
Куралбаевич          самоуправления мкр."Шанырак" -
1,2,3
6. Таубалды Сагатуллы - председатель Комитета местного
Усенбаевич           самоуправления мкр."Шанырак" -
3,4
7. Жакина Ш.А.        - директор территориального центра
благотворительности и занятости
пенсионеров
8. Иманалиев К.И.     - председатель общества инвалидов
9. Бейсембина Н.Н.    - председатель союза многодетных
семей, депутат Маслихата
Секретарь акимата
Приложение N 2
к постановлению
Акимата города Алматы
от 29 января 2002 г. N 1/80
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
Ж.Турегельдинов
Состав
участковой комиссии Алмалинского района  <*>
Сноска. Состав комиссии - с изменениями, внесенными   постановлением   Акимата   г.Алматы от 19 июля 2002 г. N 3/470;  постановлением  Акимата г.Алматы от 13 ноября 2002 г. N 5/724 ,  постановлением  Акимата г.Алматы от 26 мая 2003 г. N 2/319 ,  постановлением  Акимата г.Алматы от 17 сентября 2003 г. N 4/535,  постановлением   Акимата г.Алматы от 26 ноября 2004 г. N 4/955 и  постановлением  Акимата г. Алматы от 10 мая 2005 года N 2/259.
1. Абдрахманов Ержан   - председатель комиссии,
Ахметович             заместителя акима Алмалинского
района города Алматы.
2. Братенков Александр - заместитель председателя
Иванович              комиссии, начальник центра
занятости и социальных программ
Алмалинского района, города
Алматы.
3. Саботаева Бакыт     - секретарь комиссии, начальник
Аккановна             отдела анализа уровня жизни и
социальных программ центра
занятости и социальных программ
Алмалинского района, города
Алматы.
Члены комиссии:
4. Коржинская Г.С.     - директор территориального центра
социального обслуживания
пенсионеров
5. Ергожаева А.Д.      - председатель союза многодетных
семей

Ескерту. Қосымша өзгерді - Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 19 шілдедегі  N 3/470 , 2003 жылғы 26 мамырдағы N  2/319 , 2004 жылғы 19 мамырдағы N  3/424 , 2005 жылғы 10 мамырдағы  N 2/259  қаулыларымен.
1. Ченсизбаев Б.А.     - комиссия төрағасы, әкiмнiң
орынбасары.
2. Исламова Нұрила     - комиссия төрағасының
Бақбергенқызы         орынбасары, Алматы қаласы
Әуезов аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
орталығының бастығы
3. Имамбекова Күләйша  - комиссия хатшысы, Алматы қаласы
Қазақбайқызы          Әуезов аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
орталығының тұрмыс деңгейін
талдау және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы.
Комиссия мүшелерi:
4. Абдуллаев Т.И.      - Дружба қалалық үлгідегі кенттің
жергілікті өзін-өзі басқару
комитетінің төрағасы.
5. Дүйсенов Қ.Қ.       - Шаңырақ 1, 2, 3 ықшам
аудандарының жергілікті
өзін-өзі басқару комитетінің
төрағасы.
6. Сағатолла Ү.Т.      - Шаңырақ 3, 4 ықшам аудандарының
жергілікті өзін-өзі басқару
комитетінің төрағасы.
7. Жакина Ш.А..        - аумақтық қайырымдылық және
зейнеткерлердi жұмыспен қамту
орталығының директоры.
8. Иманалиев К.И.      - мүгедектер қоғамының төрағасы.
9. Бейсембина Н.Н.     - көп балалы отбасылар одағының
төрағасы, Мәслихат депутаты.
Әкiмшiлiк хатшысы
Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң
2002 ж. 29 қаңтардағы N 1/80
қаулысына қосымша
"Келiсiлдi"
Мәслихат хатшысы
Алмалы аудандық учаскелiк
комиссиясының құрамы
Ескерту. Қосымша өзгерді - Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 19 шілдедегі N  3/470 , 2002   жылғы 13 қарашадағы N  5/724 , 2003 жылғы 26 мамырдағы N  2/319 ; 2003 жылғы 17 қыркүйектегі N  4/535  және 2004 жылғы 26 қарашадағы  N 4/955 , 2005 жылғы 10 мамырдағы  N 2/259  қаулыларымен.
1. Абдрахманов Ержан   - комиссия төрағасы, Алматы қаласы
Ахметұлы              Алмалы ауданы Әкімінің
орынбасары.
2. Братенков Александр - комиссия төрағасының
Иванович              орынбасары, Алматы қаласы
Алмалы аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
орталығының бастығы.
3. Саботаева Бақыт     - комиссия хатшысы, Алматы қаласы
Аққанқызы             Алмалы аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
орталықтың тұрмыс деңгейін
талдау және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы.
Комиссия мүшелерi :
4. Коржинская Г.С.     - зейнеткерлердi әлеуметтiк
қызмет көрсету аумақтық
орталығының бастығы.
5. Ергожаева А.Д.      - көп балалы отбасылар одағының
төрағасы.

6. Камышева В.И.       - председатель общества
инвалидов.
7. Адильбеков З.У.     - председатель Совета ветеранов.
8. Акмурзина Зауре     - главный специалист районного
Бактыбаевна           отдела образования
9. Бертанов А.Б.       - главный врач БСМП, депутат
Маслихата
Секретарь акимата
Приложение N 2
к постановлению
Акимата города Алматы
от 29 января 2002 г. N 1/80
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
Ж.Турегельдинов
Состав
участковой комиссии Бостандыкского района   <*>
Сноска. Состав комиссии - с изменениями, внесенными  постановлением  Акимата г.Алматы от 13 ноября 2002 г. N 5/724 ,  постановлением  Акимата г.Алматы от 17 сентября 2003 г. N 4/535,  постановлением   Акимата г.Алматы от 19 мая 2004 г. N 3/424 и  постановлением  Акимата г. Алматы от 10 мая 2005 года N 2/259.
1. Сакенов Ж.Т.    - председатель комиссии, заместитель
акима
2. Кастаева У.М.   - заместитель председателя комиссии,
начальник районного центра труда и
социальной защиты населения
3. Кайдуова Накен  - начальник отдела анализа уровня
Кулмаханбетовна   жизни и социальных программ центра
занятости и социальных программ
Ауэзовского района, города Алматы
секретарь комиссии
Члены комиссии:
4. Матаев Шарипхан - заместитель начальника
Исажанович        Бостандыкского районного управления
внутренних дел
5. Аметова О.А.    - начальник РОО
6. Бегимбетов А.С. - начальник отдела коммунального
хозяйства
7. Мурзалиева     - председатель районного комитета
Райхан Айдаровна  профсоюзов "Устаз"
8. Биржанов Х.Б.   - председатель совета ветеранов
9. Айбекова К.А.   - начальник Центра занятости
10. Халиков       - депутата маслихата, заведующего
Калимулла         кафедрой судебной власти и
Халикович         уголовного процесса, доктора
юридических наук, профессора
Казахского национального
Университета имени Аль-Фараби
11. Садвакасова    - председатель Общественной
Нурилаш          организации Союза многодетных
Ергедековна      матерей района
Секретарь акимата
Приложение N 2
к постановлению
Акимата города Алматы
от 29 января 2002 г. N 1/80
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
Ж.Турегельдинов
Состав
участковой комиссии Жетысуского района   <*>
Сноска. Состав комиссии - с изменениями, внесенными   постановлением   Акимата г.Алматы от 19 июля 2002 г. N 3/470  ,  постановлением  Акимата г.Алматы от 13 ноября 2002 г. N 5/724,  постановлением  Акимата г.Алматы от 17 сентября 2003 г. N 4/535,  постановлением  Акимата г.Алматы от 25 августа 2004 г. N 3/706 и  постановлением  Акимата г. Алматы от 10 мая 2005 года N 2/259.
1. Дильмаханбетов  - председатель комиссии, заместитель
Ермек             акима Жетысуского района города
Киргизбаевич      Алматы

6. Камышева В.И.       - мүгедектер қоғамының төрағасы.
7. Адильбеков З.У.     - ардагерлер кеңесiнiң төрағасы.
8. Ақмұрзина З.Б.      - аудандық білім бөлімінің бас
маманы.
9. Бертанов А.Б.       - жедел дәрiгерлiк жәрдем көрсету
ауруханасының бас дәрiгерi,
Мәслихат депутаты.
Әкiмшiлiк хатшысы
Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң
2002 ж. 29 қаңтардағы N 1/80
қаулысына қосымша
"Келiсiлдi"
Мәслихат хатшысы
Бостандық аудандық учаскелiк
комиссиясының құрамы
Ескерту. Қосымша өзгерді - Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 13 қарашадағы N  5/724 ; 2003 жылғы 17 қыркүйектегі N  4/535 , 2004 жылғы 19 мамырдағы N  3/424 , 2005 жылғы 10 мамырдағы  N 2/259  қаулыларымен.
1. Сакенов Ж.Т.        - комиссия төрағасы, әкiмнiң
орынбасары.
2. Кастаева У.М.       - комиссия төрағасының
орынбасары, еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау орталығының
бастығы.
3. Қайдуова Нәкен      - комиссия хатшысы, Алматы қаласы
Құлмаханбетқызы       Бостандық аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар орталықтың тұрмыс
деңгейін талдау және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы.
Комиссия мүшелерi:
4. Райхан Айдарқызы    - аудандық "Ұстаз" кәсіподақ
Мырзалиева            комитетінің төрағасы.
5. Аметова О.А.        - бiлiм беру бөлiмiнiң
меңгерушiсi.
6. Беғымбетов Ә.С.     - аудандық коммуналдық шаруашылық
бөлiмiнiң меңгерушiсi.
7. Шәріпхан Исажанұлы  - аудандық ішкі істер
Матаев                басқармасының орынбасары.
8. Биржанов Х.Б.       - ардагерлер кеңесiнiң төрағасы.
9. Айбекова К.А.       - жұмыспен қамту орталығының
меңгерушiсi.
10.Қалиулла Халықұлы   - Мәслихат депутаты, соттық
Халықов               үкімет және қылмыс процессі
кафедрасының меңгерушісі, заң
ғылымдарының докторы, Әл-Фараби
атындағы Қазақтың Ұлттық
университетінің профессоры.
11.Сәдуақасова Нұрилаш - аудандық көп балалы аналар
Ергедекқызы           Одағы қоғамдық ұйымының
төрағасы.
Әкiмшiлiк хатшысы
Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң
2002 ж. 29 қаңтардағы N 1/80
қаулысына қосымша
"Келiсiлдi"
Мәслихат хатшысы
Жетiсу аудандық учаскелiк
комиссиясының құрамы
Ескерту. Қосымша өзгерді - Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 19 шілдедегі N  3/470 ; 2002   жылғы 13 қарашадағы N  5/724 ;   2003 жылғы 17 қыркүйектегі N  4/535 , 2004 жылғы 25 тамыздағы  N 3/706 , 2005 жылғы 10 мамырдағы  N 2/259  қаулыларымен.
1. Ділмаханбетов Ермек - комиссия төрағасы, Алматы қаласы
Қырғызбайұлы          Жетісу ауданы Әкімінің
орынбасары.

2. Нусипова Шолпан - заместитель председателя комиссии,
Байжумаевна       начальник центра занятости и
социальных программ Жетысуского
района города Алматы по вопросам
территориального самоуправления
3. Амирбеков       - секретарь комиссии, начальник
Нурмухамет        отдела анализа уровня жизни
Амирбекович
Члены комиссии:
4. Даниярова       - начальник отдела социальной сферы
Бейсенкуль        аппарата акима района
Базикеновна
5. Габдуллин А.Н.  - заместитель начальника РУВД
8. Сихимбаев Ренат - координатор - советник акима
Оразовича         Жетысуского района города Алматы по
вопросам территориального
самоуправления
9. Умралиева С.А.  - председатель совета ветеранов войны
и пенсионеров
Секретарь акимата
Приложение N 2
к постановлению
Акимата города Алматы
от 29 января 2002 г. N 1/80
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
Ж.Турегельдинов
Состав
участковой комиссии Медеуского района   <*>
Сноска. Состав комиссии - с изменениями, внесенными   постановлением   Акимата г.Алматы от 19 июля 2002 г. N 3/470;  постановлением  Акимата г.Алматы от 13 ноября 2002 г. N 5/724;  постановлением  Акимата г.Алматы от 26 мая 2003 г. N 2/319,  постановлением   Акимата г.Алматы от 19 мая 2004 г. N 3/424,  постановлением  Акимата г.Алматы от 25 августа 2004 г. N 3/706 и  постановлением  Акимата г. Алматы от 10 мая 2005 года N 2/259.
1. Кырыкбаев Арман - председатель комиссии, заместитель
Оразбаевич        акима Медеуского района города
Алматы
2. Калыкова Айгуль - заместитель председателя комиссии,
Оразовна          начальник центра занятости и
социальных программ Медеуского
района, города Алматы
3. Майгуль         - начальника отдела анализа уровня
Сатылганкызы      жизнирайонного центра труда и
социальной защиты населения,
секретарем комиссии
Члены комиссии:
4. Абланова К.Ж.   - председатель союза многодетных
матерей
5. Бейсембиев      - председатель Совета ветеранов и
Мырзахан          пенсионеров Медеуского района
Бейсембиевич
6. Айтбаев         - заместитель начальника Медеуского
Сакен             районного управления внутренних дел
Сейданович
7. Уразова Гулдана - начальник отдела занятости,
Муратхановна      социального партнерства и трудовых
отношений центра занятости и
социальных программ Медеуского
района города Алматы
8. Бабич Е.Ф.      - заместитель председателя районного
налогового комитета
9. Климко Л.К.     - председатель общества инвалидов
10.Джумабекова     - начальник отдела социальной сферы
Динара            аппарата акима Медеуского района,
Тулеубаевна       города Алматы
11.Омаров К.Т.     - главный врач городской клинической
больницы N 5, депутат Маслихата
Секретарь акимата
Приложение N 2
к постановлению
Акимата города Алматы

2. Нүсіпова Шолпан     - учаскелік комиссияның
Байжұмақызы           орынбасары, Жетісу аудандық
еңбек, жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік қорғау
орталығының бастығы.
3. Әмірбеков Нұрмұхамет- комиссия хатшысы, аудандық
Әмірбекұлы            еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау орталығы тұрмыс деңгейін
талдау бөлімінің бастығы.
Комиссия мүшелерi:
4. Габдуллин А.Н.      - аудандық iшкi iстер
басқармасының бастығы.
5. Сиқымбаев Ренат     - Алматы қаласы Жетісу ауданы
Оразұлы               әкімінің аумақтық өзін-өзі
басқару мәселелері жөніндегі
кеңесші-үйлестірушісі.
6. Өміралиева С.Ә.     - соғыс ардагерi және
зейнеткерлер кеңесiнiң төрағасы.
7. Даниярова Бейсенгүл - аудандық Әкім аппараты
Бәзікенқызы           әлеуметтік сала бөлімінің
бастығы.
Әкiмшiлiк хатшысы
Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң
2002 ж. 29 қаңтардағы N 1/80
қаулысына қосымша
"Келiсiлдi"
Мәслихат хатшысы
Медеу аудандық учаскелiк
комиссиясының құрамы
Ескерту. Қосымша өзгерді - Алматы қаласы Әкімшілігінің 2002 жылғы 19 шілдедегі N  3/470 ; 2002   жылғы 13 қарашадағы N  5/724 ; 2003 жылғы 26 мамырдағы N  2/319 , 2004 жылғы 19 мамырдағы N  3/424 , 2004 жылғы 25 тамыздағы  N 3/706 , 2005 жылғы 10 мамырдағы  N 2/259  қаулыларымен.
1. Қырықбаев Арман     - комиссия төрағасы, Алматы
Оразбайұлы            қаласы Медеу ауданы Әкімінің
орынбасары.
2. Қалықова Айгүл      - комиссия төрағасының
Оразқызы              орынбасары, Алматы қаласы Медеу
аудандық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
орталығының бастығы.
3. Сатылғанқызы М.     - комиссия хатшысы, аудандық
еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау орталығының тұрмыс
деңгейiн талдау бөлiмiнiң
бастығы.
Комиссия мүшелерi:
4. Абланова К.Ж.       - көп балалы отбасылар одағының
төрағасы.
5. Айтбаев Сәкен       - аудандық ішкі істер
Сейданұлы             басқармасының орынбасары.
6. Бейсембиев Мырзахан - Медеу аудандық соғыс
Бейсембиұлы           ардагерлері және зейнеткерлер
Кеңесінің төрағасы.
7. Оразова Гүлдана     - Алматы қаласы Медеу аудандық
Мұратханқызы          жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар орталығының
жұмыспен қамту, әлеуметтік
әріптестік және еңбек
қатынастары бөлімінің бастығы
8. Бабич Е.Ф.          - аудандық салық комитетi
төрағасының орынбасары.
9. Климко Л.К.         - мүгедектер қоғамының төрағасы.
10.Жұмабекова Динара   - Алматы қаласы Медеу ауданы
Төлеубайқызы          әкімдігінің әлеуметтік сала
бөлімінің меңгерушісі.
11.Омаров К.Т.         - N 5 қалалық клиникалық
аурухананың бас дәрiгерi,
Мәслихат депутаты.
Әкiмшiлiк хатшысы
Алматы қаласының әкiмшiлiгiнiң

от 29 января 2002 г. N 1/80
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
Ж.Турегельдинов
Состав
участковой комиссии Турксибского района  <*>
Сноска. Состав комиссии - с изменениями, внесенными   постановлением  Акимата г.Алматы от 17 сентября 2003 г. N 4/535,  постановлением  Акимата г.Алматы от 25 августа 2004 г. N 3/706 и  постановлением  Акимата г. Алматы от 10 мая 2005 года N 2/259.
1. Яковлева Надежда  - председатель комиссии, заместитель
Николаевна          акима Турксибского района города
Алматы
2. Кенштыбаева       - заместитель председателя комиссии,
Раиса               начальник Турксибского районного
Мурзагалиевна       центра труда занятости и
социальной защиты населения
3. Мамебекова        - секретарь комиссии, начальник
Шолпанкуль          отдела анализа уровня жизни и
Кулахметовна        социальных программ центра
занятости и социальных программ
Турксибского района города Алматы
Члены комиссии:
4. Джамбабаева К.А. - начальник отдела внутренней
политики и социальной сферы
5. Белоносова Г.Я.  - председатель Комитетов
территориально-общественного
самоуправления
6. Ромахова Л.В.    - председатель Ассоциации ПКСК и
ПКСД "Туран"
7. Маринка Лидия    - председатель районного общества
Семеновна          Совета ветеранов
8. Бектемисов       - заместитель начальника налогового
Нурлан Багдатович  комитета по Турксибскому району
города Алматы
9. Аимбетова        - председатель союза многодетных
Бибираба           матерей района
10. Курманбеков     - главный специалист отдела
Дастан             документирования и регистрации
управления юстиции Турксибского
района города Алматы
11.Ноерманова       - главный врач детской поликлиники
Катиля Дюсуповна   N 4, депутат Маслихата города
Алматы
12.Ахметов Ермек    - заместитель начальника управления
Анварович          внутренних дел Турксибского
района, города Алматы
Секретарь акимата

2002 ж. 29 қаңтардағы N 1/80
қаулысына қосымша
"Келiсiлдi"
Мәслихат хатшысы
Түрксiб аудандық учаскелiк
комиссиясының құрамы
Ескерту. Қосымша өзгерді - Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы 17 қыркүйектегі N  4/535 , 2004 жылғы 25 тамыздағы  N 3/706 , 2005 жылғы 10 мамырдағы  N 2/259  қаулыларымен.
1. Яковлева Надежда    - комиссия төрағасы, Алматы
Николаевна            қаласы Түрксіб ауданы әкімінің
орынбасары.
2. Кенштыбаева Раиса   - учаскелік комиссияның
Мұрзағалиқызы         орынбасары, Түрксіб аудандық
еңбек, жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік қорғау
орталығының бастығы.
3. Мамебекова Шолпанкұл- комиссия хатшысы, Алматы қаласы
Құлахметқызы          Түрксіб аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
орталығының тұрмыс деңгейін
талдау және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы.
Комиссия мүшелерi:
4. Джамбабаева К.А.    - Iшкi саясат және әлеуметтiк
орта бөлiмiнiң бас маманы.
5. Белоносова Г.Я.     - аумақтық-қоғамдық өзiн-өзi
басқару комитетiнiң төрағасы.
6. Ромахова Л.В.       - ПИК және ҮИК ассоциациясының
төрағасы.
7.   Бектемісов Нұрлан   - Алматы қаласы Түрксіб ауданы
Бағдатұлы             салық комитетінің бастығының
орынбасары.
8. Құрманбеков Дастан  - Алматы қаласы Түрксіб ауданы
Әділет басқармасының
құжаттандыру және тіркеу
бөлімінің бас маманы.
9. Айымбетова Бибіраба - аудандық көп балалы аналар
одағының төрағасы.
10.Ноерманова Қәтила   - N 4 балалар емханасының бас
Дүсіпқызы             дәрігері, Алматы қаласы
Мәслихатының депутаты.
11.Ахметов Ермек       - Алматы қаласы Түрксіб аудандық
Әнуарұлы              ішкі істер бөлімі бастығының
орынбасары.
Әкiмшiлiк хатшысы