О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 13 июля 2000 года N 02-1-7/81 "Об утверждении Правил о порядке проведения проверок деятельности государственных органов Республики Казахстан по вопросам соблюдения законодательства о государственной службе и антикоррупционного законодательства"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 7 апреля 2005 года N 02-01-02/46. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2005 года N 3625. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 6 августа 2013 года № 06-7/112
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 06.08.2013 года № 06-7/112.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 13 июля 2000 года N 02-1-7/81 "Об утверждении Правил о порядке проведения проверок деятельности государственных органов Республики Казахстан по вопросам соблюдения законодательства о государственной службе и антикоррупционного законодательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1202, опубликован в газете "Юридическая газета" от 6 сентября 2000 года N 39, с изменением, внесенным приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 14 марта 2002 года N 02-2-4/31, зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1791, Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., N 19, ст. 605) следующие изменения:
подпункты 2)-4) пункта 1 исключить;
в Правилах о порядке проведения проверок деятельности государственных органов Республики Казахстан по вопросам соблюдения законодательства о государственной службе и антикоррупционного законодательства (далее - Правила), утвержденных указанным приказом:
в пункте 3:
в абзаце первом слова "следующих нормативных правовых актов:" заменить словами "нормативных правовых актов, согласно Перечню (Приложение N 1).";
подпункты 1)-12) исключить;
приложение N 1 к Правилам изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение к приказу
Председателя Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 7 апреля 2005 года N 02-01-02/46
Приложение N 1
к Правилам о порядке проведения проверок деятельности
государственных органов Республики Казахстан по вопросам
соблюдения законодательства о государственной службе и
антикоррупционного законодательства
Перечень
нормативных правовых актов

"Мемлекеттік қызмет туралы заңдарды және сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңдарды сақтау мәселесі жөнінде Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының қызметіне тексеру жүргізудің тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 13 шілдедегі N 02-1-7/81 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2005 жылғы 7 сәуірдегі N 02-01-02/46 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 6 мамырда тіркелді. Тіркеу N 3625. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының м.а. 2013 жылғы 06 тамыздағы № 06-7/112 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының м.а. 06.08.2013 № 06-7/112 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік қызмет туралы заңдарды және сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңдарды сақтау мәселесі жөнінде Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының қызметіне тексеру жүргізудің тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 13 шілдедегі N 02-1-7/81  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1202 болып тіркелген, 2000 жылы 6 қыркүйекте N 39 "Юридическая газета" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2002 жылғы 14 наурыздағы N 02-2-4/31  бұйрығымен өзгеріс енгізілген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1791 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетені, 2002 ж., N 19, 605-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 2)-4)-тармақшалары алынып тасталсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік қызмет туралы заңдарды және сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңдарды сақтау мәселесі жөнінде Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының қызметіне тексеру жүргізудің тәртібі туралы ережеде (бұдан әрі - Ереже):
3-тармақта:
бірінші абзацта "төмендегі нормативті құқықтық актілерді" деген сөздер "Тізімге сәйкес (N 1 қосымша) нормативті құқықтық актілерді" деген сөздермен ауыстырылсын;
1)-12)-тармақшалары алынып тасталсын;
Ережеге N 1 қосымша, осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігі төрағасының
2005 жылғы 7 сәуірдегі
N 02-01-02/46 бұйрығына қосымша
Мемлекеттік қызмет туралы
заңдарды және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы заңдарды
сақтау мәселесі жөнінде
Қазақстан Республикасы
мемлекеттік органдарының
қызметіне тексеру жүргізудің
тәртібі туралы ережесіне
N 1 қосымша
Нормативті құқықтық актілердің тізімі

1. Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 453 "О государственной службе";
2. Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 года N 267 "О борьбе с коррупцией";
3. Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 319 "Об утверждении текста присяги административного государственного служащего и порядка принесения присяги административными государственными служащими";
4. Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 1999 года N 321 "Об утверждении Правил наложения дисциплинарных взысканий на административных государственных служащих Республики Казахстан";
5. Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 327 "Об утверждении Правил проведения аттестации административных государственных служащих";
6. Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы";
7. Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 1243 "О кадровом резерве государственной службы";
8. Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям";
9. Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2004 года N 1457 "Об утверждении Правил переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан";
10. Указ Президента Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 1567 "О Кодексе чести государственных служащих Республики Казахстан";
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2000 года N 99 "О порядке передачи имущества государственных служащих в доверительное управление";
12. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 ноября 1999 года N А-202 "Об утверждении Правил проведения конкурса на занятие вакантной административной государственной должности" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 986);
13. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 26 июня 2002 года N 02-2-4/88 "Об утверждении Правил создания аттестационных комиссий для проведения аттестации руководителей государственных органов (административных государственных служащих)" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1914);
14. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 29 апреля 2003 года N 02-01-02/59 "Об утверждении формы послужного списка государственного служащего" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2290);

1. "Мемлекеттік қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегі N 453 Қазақстан Республикасының  Заңы ;
2. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" 1998 жылғы 2 шілдедегі N 267 Қазақстан Республикасының  Заңы ;
3. "Мемлекеттік әкімшілік қызметші антының мәтінін және Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің ант беру тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 319  Жарлығы ;
4. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 31 желтоқсандағы N 321  Жарлығы ;
5. "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді аттестациядан өткізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы N 327  Жарлығы ;
6. "Мемлекеттік қызмет өткеру тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357  Жарлығы ;
7. "Мемлекеттік қызметтің кадр резерві туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 1243  Жарлығы ;
8. "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы ;
9. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 қазандағы N 1457  Жарлығы ;
10. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің ар-намыс кодексі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 3 мамырдағы N 1567  Жарлығы ;
11. "Мемлекеттік қызметшілердің мүлкін сенімді басқаруға берудің тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 қаңтардағы N 99  қаулысы ;
12. "Бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға орналасуға конкурс өткізудің қағидасы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 1999 жылғы 24 қарашадағы N А-202  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 986 болып тіркелген);
13. "Мемлекеттік органдардың басшыларын (әкімшілік мемлекеттік қызметшілерді) аттестациялауды өткізу үшін аттестациялық комиссиялар құру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2002 жылғы 26 маусымдағы N 02-2-4/88  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1914 болып тіркелген);
14. "Мемлекеттік қызметшілердің қызмет тізімі үлгісін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 29 сәуірдегі N 02-01-02/59  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2290 болып тіркелген);

15. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 30 апреля 2003 года N 02-01-02/60 "Об утверждении Инструкции, Программ тестирования и Пороговых значений результатов тестирования кандидатов на занятие вакантных административных государственных должностей и административных государственных служащих, подлежащих аттестации" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2291);
16. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 8 июля 2003 года N 02-01-02/88 "Об информационной системе управления кадрами государственной службы Республики Казахстан" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2541);
17. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 23 января 2004 года N 02-01-02/9 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к категориям административных государственных должностей" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2697);
18. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 декабря 2004 года N 02-01-02/138 "Об утверждении Правил организации переподготовки и повышения квалификации государственных служащих Республики Казахстан в Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан, региональных центрах переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, других организациях образования" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 3339);
19. Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 февраля 2005 года N 02-01-02/15 "Об утверждении Правил проведения конкурса по отбору государственных служащих, направляемых на повышение квалификации за рубеж" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 3449).

15. "Бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға орналасуға үміткерлерді және аттестациядан өтуге тиісті болған әкімшілік мемлекеттік қызметшілерді тестілеуді өткізу нұсқау, тестілеу программалары және тестілеу нәтижесінің шекаралық мәнін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 02-01-02/60  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2291 болып тіркелген);
16. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметтің кадрлар басқармасының ақпараттық жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 8 шілдедегі N 02-01-02/88  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2541 болып тіркелген);
17. "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына Типтік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 02-01-02/9  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 2697 болып тіркелген);
18. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет Академиясында, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың аумақтық орталықтарында, өзге білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерін қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 02-01-02/138  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 3339 болып тіркелген);
19. "Шет елге біліктілігін арттыруға жіберілетін мемлекеттік қызметшілерді іріктеу жөнінде конкурс өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2005 жылғы 5 ақпандағы N 02-01-02/15  бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 3449 болып тіркелген).