О закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков) за пользователями по Урало-Каспийскому бассейну (в пределах Атырауской области)
Постановление Атырауского областного Акимата 20 июня 2006 года N 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2006 года N 2467
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Атырауской области от 05.04.2016 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования).
Руководствуясь статьями 10 и 73 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях", статьями 10, 25 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", пунктом 67 Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов (или) участков, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 18-04/245 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11227), а также протоколом заседания конкурсной Комиссии по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения от 21 марта 2006 года, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Закрепить рыбохозяйственные водоемы (участки, тони) по Урало-Каспийскому бассейну (в пределах Атырауской области) за природопользователями сроком на десять лет, согласно приложениям 1 и 2.
2. Управление сельского хозяйства Атырауской области:
1) обеспечить контроль за соблюдением законодательства по вопросам воспроизводства и сохранности рыбных ресурсов в государственной заповедной зоне в северной части Каспийского моря;
2) ежеквартально представлять акиму области информацию о выполнении настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата области от 21 марта 2006 года N 91 "О закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков) за пользователями по Урало-Каспийскому бассейну (в пределах Атырауской области)".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Накпаева С.Ж. - заместителя акима области.
Аким области А. Мусин

Жайық-Каспий бассейні бойынша (Атырау облысы шегінде) балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы N 168 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 10 шілдеде N 2467 тіркелді
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Атырау облысы әкімдігінің 05.04.2016 № 67 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 10 және 73-баптарын, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10, 25-баптарын, "Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу қағидаларын және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 18-04/245 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11227 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу қағидаларының 67-тармағын, сондай-ақ халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиясының 2006 жылғы 21 наурыздағы мәжіліс хаттамасын басшылыққа ала отырып, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 және 2-қосымшаларға сәйкес Жайық-Каспий бассейні бойынша (Атырау облысы шегінде) балық шаруашылығы су тоғандары (учаскелері, тартымдары) он жыл мерзімге пайдаланушыларға бекітіліп берілсін.
2. Атырау облысы Ауыл шаруашылығы Басқармасы:
1) Каспий теңізінің солтүстік бөлігіндегі мемлекеттік қорық аймағында балық ресурстарының өсімін молайту мен сақталуы мәселелері жөніндегі заңнаманың сақталуын бақылауды қамтамасыз етсін;
2) Облыс әкіміне осы қаулының орындалуы туралы тоқсан сайын ақпарат берсін.
3. Облыс әкімиятының 2006 жылғы 21 наурыздағы № 91 "Жайық-Каспий бассейні бойынша (Атырау облысы шегінде) балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Мусин

Приложение 1 к постановлению акимата области от 20 июня 2006 года N 168
Перечень рыбохозяйственных участков (тоней) реки Урал закрепленных за природопользователями
Сноска. Пункты 7, 9 приложениия 1 исключены постановлением Атырауского областного акимата от 10.02.2011 № 33 (вводится в действие со дня государственной регистрации).
N
Рыбохозяйственные участки (тони)
Закрепляются
1
"Верхняя Золотая"
ПК "Стандарт"
2
"Нижняя Золотая"
ТОО "Восток"
3
"Верхняя Зарослая"
ПК "Жамбыл"
4
"Нижняя Зарослая"
ТОО "Абылай-хан"
5
"Верхняя Дамбинская"
ТОО "Кызыл-балык"
6
"Нижняя Дамбинская"
ТОО "Жемчужина"
7
исключен
8
"Бугорки"
ПК "Ракуша"
9
исключен
10
"Золотенок"
ПК "Амангельды"
Расшифровка буквенных аббревиатур:
АО - Акционерное общество
ПК - Производственный кооператив
ТОО - Товарищество с ограниченной ответственностью.
Приложение 2 к постановлению акимата области от "26 июня 2006 года N 168
Перечень рыбохозяйственных участков (тоней) реки Кигач и предустьевого пространства закрепленных за природопользователями
Сноска. Пункты 6, 7 приложениия 2 исключены постановлением Атырауского областного акимата от 10.02.2011 № 33 (вводится в действие со дня государственной регистрации).
N
Тоневые участки
Закрепляются
1
"Ягодка"
ПК "Каспий-балык"
2
"Камышинка"
ТОО "Ш. Сулейменов"
3
"Каракамыс"
ТОО "Ш. Сулейменов"
4
"Песок"
ПК "Каспий-балык"
5
"Новая лицевая"
ПК "Аксу-Кигаш"
6
исключен
7
"Круглая"
ПК "Аксу-Кигаш"
8
"Кызыл-оба"
КХ "Сарсенбаев"
Предустьевое пространство реки Кигач
N
Участки
Закрепляются
1
"Верхняя коса"
КХ "Сарсенбаев"
2
"Тришкин"
КХ "Сарсенбаев"
3
"Дементьев"
КХ "Сарсенбаев"
4
"Жар-коса"
ПК "Каспий-балык"
5
"Новинский"
ПК "Каспий-балык"
6
"Мальцев"
ПК "Каспий-таны"
7
исключен
8
"Иголкинский"
ТОО "Ш. Сулейменов"
Расшифровка буквенных аббревиатур:
АО - Акционерное общество
ПК - Производственный кооператив
ТОО - Товарищество с ограниченной ответственностью
КХ - Крестьянское хозяйство.

Облыс әкімиятының 2006 жылдың 20 маусымдағы N 168 қаулысына 1-қосымша
Табиғат пайдаланушыларға бекітіліп берілген Жайық өзенінің балық шаруашылығы учаскелерінің (тартымдарының) тізбесі
Ескерту. 1-қосымшаның 7, 9 тармақтары алынып тасталды - Атырау облысы әкімдігінің 2011.02.10 № 33 қаулысымен қаулысымен (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Балық шаруашылығы учаскелері (тартымдары)
Бекітіледі
1
"Жоғарғы Золотая"
"Стандарт" ӨК
2
"Төменгі Золотая"
"Восток" ЖШС
3
"Жоғарғы Зарослая"
"Жамбыл" ӨК
4
"Төменгі Зарослая"
"Абылай-хан" ЖШС
5
"Жоғарғы Дамбы"
"Қызыл-балық" ЖШС
6
"Төменгі Дамбы"
"Жемчужина" ЖШС
7
алынып тасталды
8
"Бугорки"
"Ракуша" ӨК
9
алынып тасталды
10
"Золотенок"
"Амангелді" ӨК
Қысқартылған атаулардың толық жазылуы:
АҚ - "Акционерлік қоғам"
ӨК - "Өндірістік кооператив"
ЖШС - Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Облыс әкімиятының 2006 жылдың 20 маусымдағы N 168 қаулысына 2-қосымша
Табиғат пайдаланушыларға бекітіліп берілген Қиғаш өзені мен сағалық кеңістігінің балық шаруашылығы учаскелерінің (тартымдарының) тізбесі
Ескерту. 2-қосымшаның 6, 7 тармақтары алынып тасталды - Атырау облысы әкімдігінің 2011.02.10 № 33 қаулысымен (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Тартым учаскелері
Бекітіледі
1
"Ягодка"
"Каспий-балық" ӨК
2
"Камышинка"
"Сүлейменов Ш." ЖШС
3
"Қарақамыс"
"Сүлейменов Ш." ЖШС
4
"Песок"
"Каспий-балық" ӨК
5
"Новая лицевая"
"Ақсу-Қиғаш" ӨК
6
алынып тасталды
7
"Круглая"
"Ақсу-Қиғаш" ӨК
8
"Қызыл оба"
"Сәрсенбаев" ШҚ
Қиғаш өзенінің сағалық кеңістігі
Учаскелер
Бекітілді
1
"Верхняя коса"
"Сәрсенбаев" ШҚ
2
"Тришкин"
"Сәрсенбаев" ШҚ
3
"Дементьев"
"Сәрсенбаев" ШҚ
4
"Жар-коса"
"Каспий-балық" ӨК
5
"Новинский"
"Каспий-балық" ӨК
6
"Мальцев"
"Каспий-таңы" ӨК
7
алынып тасталды
8
"Иголкинский"
"Сүлейменов Ш." ЖШС
Қысқартылған атаулардың толық жазылуы:
АҚ - Акционерлік қоғам
ӨК - Өндірістік кооператив
ЖШС - Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
ШҚ - Шаруа қожалығы.