Об утверждении стандартов оказания государственных услуг
Постановление акимата Жамбылской области от 24 июля 2008 года N 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 августа 2008 года за N 1712. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 02 февраля 2010 года № 24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 02.02.2010 № 24.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат Жамбылской  области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые стандарты оказания государственных услуг:
1) "Выдача справки о наличии подсобного хозяйства" ( приложение 1 );
2) "Сведения о поголовье скота" ( приложение 2 );
3) "Выдача справки для приобретения техники в лизинг" ( приложение 3 ).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Усенбаева Е.О.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б.Жексембин
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 24 июля 2008 года N 241
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок о наличии подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Выдача справок о наличии подсобного хозяйства - услуга, осуществляемая с целью подтверждения сведений о наличии подсобного хозяйства у физических лиц.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
4. Услугу предоставляют отделы сельского хозяйства районов, города Тараз (далее отделы) и аппараты акимов поселка, аула (села), аульного (сельского округа) (далее аппараты акимов) согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является выдача справки о наличии подсобного хозяйства либо приостановление.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов: в отделе - 10 дней с момента регистрации заявления, в аппаратах акимов - 5 дней с момента регистрации заявления;

Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 24 шілдедегі N 241 Қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 тамызда 1712 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 02 ақпандағы № 24 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010.02.02 № 24 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын көтеру мақсатында Жамбыл облысы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттары бекітілсін:
1) "Қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру" ( 1 қосымша );
2) "Мал басы туралы мәліметтер" ( 2 қосымша );
3) "Лизингке техниканы сатып алу үшін анықтама беру" ( 3 қосымша ).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Әкімінің орынбасары Е.Ө. Үсенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                        Б. Жексембин
Жамбыл облысы әкімиятының
2008 жылғы 24 шілдесі
N 241 қаулысымен бекітілген
"Қосалқы шаруашылығының барлығы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Қосалқы шаруашылығының барлығы туралы анықтама беру - жеке тұлғалардың қосалқы шаруашылығының барлығы туралы мәліметті растау мақсатында жүзеге асырылатын қызмет.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет түрі: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті 1 және 2 қосымшаларда көрсетілген Тараз қаласы мен аудандардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (әрі қарай Бөлімдері) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің аппараттары (әрі қарай әкімдер аппараттары) жүзеге асырады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінде өтініш беруші қосалқы шаруашылығының барлығы туралы анықтама беру немесе тоқтату.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі өтініш берушінің өтініші мен қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап: бөлімдерінде - өтініш тіркелген сәттен бастап 10 күн, әкімдерінің аппараттарында - өтініш тіркелген сәттен бастап 5 күн;

2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается в официальных источниках информации: в областных газетах "Знамя труда" и "Ак жол", а также на стендах, размещенных в залах ожидания отделов и аппаратах акимов, а также на веб-сайте: www.zhambul.kz.
10. График работы отделов и аппаратов акимов: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов и аппаратов акимов с приемлемыми условиями ожидания и подготовки необходимых документов (кабинет для приема граждан, оснащенный информационным стендом с образцом заполнения заявления).
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги необходимо:
1) заявление;
2) документ, удостоверяющий личность заявителя (копия).
13. Бланочная продукция по оказанию данного вида государственной услуги не предусмотрена.
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в Отделы или Аппараты Акимов согласно приложениям 1 2 к настоящему Стандарту.
15. Документом, подтверждающим, что заявитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является расписка услуги, в которой содержится дата получения государственной услуги.
16. Получение государственной услуги «Выдача справок о наличии подсобного хозяйства»осуществляется при личном посещении Отделов или аппаратов акимов, согласно приложениям 1 , 2 к настоящему Стандарту.
17. Основанием для приостановления государственной услуги является не представление заявителем  одного из документов.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуются отделы и аппараты акимов по отношению к потребителю услуг:
1) вежливость;
2) исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге;
3) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя;
4) обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложению 3 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Отдела и Аппаратов акимов, ежегодно утверждаются специально созданной Акимом района (города) рабочей группой.

2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтуге рұқсат берілген ең аз уақыт 40 минуттан артық емес;
3) анықтама алу үшін кезек күтуге рұқсат берілген ең аз уақыт 40 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы ақпарат толық ақпарат ақпараттың ресми көздерінде орналасады: облыстық "Ақ жол" және "Знамя труда" газеттерінде, сондай-ақ бөлімдердің күту залдарында орналасқан стенділерде, сондай-ақ www.zhambyl.kz веб-сайтында.
10. Бөлімдердің және әкімдер аппараттарының жұмыс кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген түрде қызмет көрсетусіз.
11. Мемлекеттік қызмет бөлімдерінің және әкімдер аппараттарының күтіп отыру және қажетті құжаттарды дайындау жағдайы туғызылған (азаматтарды қабылдау бөлмесі өтініш толтыру үлгісі бар ақпараттық стендімен жабдықталған) ғимаратында көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін:
1) өтініш;
2) жеке тұлғасын куәландыратын құжатын (көшірме) ұсынуы қажет.
13. Мемлекеттік қызметтің осы түрін көрсету үшін бланкі өнімдері көзделмеген.
14. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар осы Стандарттың 1 , 2 қосымшаларына сәйкес бөлімдеріне немесе әкімдер аппараттарына тапсырылады.
15. Өтініш берушінің мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжат - мемлекеттік қызметті алу күні көрсетілген қызметтік қолхат болып табылады.
16. "Қосалқы шаруашылығының барлығы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметін алу өтініш берушінің осы Стандарттың 1 , 2 қосымшаларына сәйкес бөлімдеріне немесе әкімдерінің аппараттарына тікелей өзі келу арқылы жүзеге асырылады.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату өтініш беруші құжаттардың біреуін ұсынылмаған жағдайда негіз болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлімдердің және әкімдер аппараттарының қызмет көрсетуді тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын қағидаттары:
1) сыпайылық;
2) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат;
3) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
4) тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы Стандартқа қоса беріліп отырған 3 қосымшаға сәйкес сапалық және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Бөлімдер және әкімдерінің аппараттары көрсеткен мемлекеттік қызметтердің, жұмысы бағаланатын сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні жыл сайын аудан (қала) әкімімен құрылған жұмыс тобымен бекітіледі.

5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется в аппарате Акима района (города) согласно  приложению 4 к настоящему Стандарту.
22. Жалоба подается в аппарат Акима района (города) ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
23. Подтверждением принятия жалобы является выдача заявителю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу. Жалоба рассматривается и принимается решение в течение тридцати календарных дней со дня поступления.
О ходе рассмотрения жалобы можно узнать по телефону аппарата Акима района (города), указанного в приложении 4 , принявшего жалобу.
6. Контактная информация
24. График работы и приема руководителей отделов и аппаратов акимов: ежедневно кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, адрес, телефоны) руководителей отделов и аппаратов акимов указаны в приложениях 1 , 2 к настоящему Стандарту.
Вышестоящие органы: Акиматы районов и города Тараз, данные которых указаны в приложении N 4 к настоящему Стандарту.
25. Другая полезная информация для потребителя размещена на веб-сайте www.zhambul.kz.
Приложение N 1
к Стандарту оказания
государственной услуги
Контактные данные отделов, предоставляющих
государственную услугу
N
Наименование
Адрес , электронная почта
Номер телефона
1
Государственное учреждение (далее ГУ) "Отдел сельского хозяйства акимата города Тараз"
080000, город Тараз, улица Казыбек би 116 а,saira64@mail.ru
2
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Байзакского района"
Байзакский район, 080100, село Сарыкемер, улица Сыздыкбаева 1
8 /72637/ 22132, 21787, 21957, 22805
3
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Жамбылского района"
Жамбылский район, 080200 село Аса, улица. Абая, 123
8 /72633/ 21251
4
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Жуалынского района"
Жуалынский район, село Б.Момышулы, улица Конаева 1
8/72635/ 21243, 21269, 21583, 20279
5
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Кордайского района"
Кордайский район, 080400 село Кордай, улица. Толе би, 106 koch@mail.kz
8 /72636/ 21036, 21049, 21147, 22678
6
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Меркенского района"
Меркенский район, село Мерке, улица Исмаилова, 165 zandarbekova@rambler.ru
8/72632/ 22880
7
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Мойынкумского района"
Мойынкумский район, Nurgul82@bk.ru
8/72642/ 24095, 21137
8
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Сарысуского района"

5. Шағымдану тәртібі
21. Өкілетті лауазымды тұлғаның әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану және шағымды әзірлеуге ықпал ету тәртібін түсіндіру аудан (қала) әкімі аппаратында осы Стандарттың N 4 қосымшасына сәйкес жүзеге асырылады.
22. Шағым аудан (қала) әкімінің атына сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін беріледі.
23. Шағымның қабылданғанын растау шағымданушыға мерзімі мен уақыты, шағымды қабылдап алған тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беру болып табылады. Шағым келіп түскен күнінен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде қаралып және ол бойынша шешім қабылданады.
Шағымның қаралу барысын шағымды қабылдап алған аудан (қала) әкімі аппаратының осы Стандарттың N 4 қосымшада көрсетілген телефон арқылы білуге болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Мемлекеттік қызметті тікелей көрсететін мемлекеттік органның басшысының жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін және оның жоғарғы ұйымының байланыс деректері (сайт, электрондық пошта адресі, мекен-жайы, телефоны) осы Стандарттың 1 қосымшасында көрсетілген.
25. Тұтынушыларға басқа қажетті ақпараттарды www.zhambyl.kz ресми сайтында табуға болады.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 1 қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсынатын бөлімдерінің байланыс деректері
№N
Мемлекеттік мекемесінің атауы
Мекен жайы, электронды поштасы
Телефон нөмірі
1.
"Тараз қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - ММ)
080000, Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, 116 а, saira64@mail.ru
8/7262/ 437675
2.
"Байзақ ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
080100, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Сыздықбаев көшесі, 1
8/72637/ 22132, 21787, 21957, 22805
3.
"Жамбыл ауданы әкімиятының ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
080200, Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 123
8/72633/ 21251
4.
"Жуалы ауданы әкімиятының ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
080300, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Қонаев көшесі, 1, biology86@mail.ru
8/72635/21243, 21269, 21583, 20279
5.
"Қордай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
080400, Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би көшесі, 106, koch@mail.kz
8/72636/21036, 21049, 21147, 22678
6.
"Меркі ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
080500, Меркі ауданы, Меркі ауылы, Исмаилова көшесі, 165 zandarbekova@rambler.ru
8/72632/22880
7.
"Мойынқұм ауданы әкімиятының ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
080600, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі 147, Nurgul82@bk.ru
8/72642/24095, 21137
8.
"Сарысу ауданы әкімиятының ауыл шаруашлыығы бөлімі" ММ

Сарысуский район, 080700 город Жанатас, улица Бейбитшилик 25 sar_rayo@ok.kz
8/72634/ 63505, 62242
9
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Таласского района"
Таласский район, город Каратау, улица Алексеева, 3 kar-edu@mail.ru
8/72644/ 62918
10
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Т.Рыскуловcкого района"
Район Т.Рыскулова 080900 село Кулан, улица Жибек жолы, 75 kadir81@mail.ru
8 /72631/  21536, 22337, 22234
11
ГУ "Отдел сельского хозяйства акимата Шуского района"
Шуский район, село Толе би, улица Толе би, 240 nuraly2005@mail.ru

080700, Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Бейбітшілік көшесі 25, sarrayo@ok.kz
8/72634/63505, 62242
9.
"Талас ауданы әкімиятының ауыл шаруашлыығы бөлімі" ММ
080800, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Алексеева көшесі 3, kar-edu@mail.ru
8/72644/62918
10.
"Т.Рысқұлов ауданы әкімиятының ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
080900, Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 76, kadir81@mail.ru
8/72631/21536, 22337, 22234
11.
"Шу ауданы әкімиятының ауыл шаруашлығы бөлімі" ММ
081000, Шу ауданы, Төле би ауылы, Төле би көшесі, 240 nuraly2005@mail.ru

8/72638/32021, 33149
Приложение N 2
к Стандарту оказания
государственной услуги
Контактные данные акимов поселка, аула (села), аульного
(сельского округа) (далее аппараты акимов) предоставляющих
государственную услугу
N
п/п
Наименование
Адрес, электронная почта
Номер телефона
Байзакский район 8 (72637)
1
ГУ "Аппарат Акима Ботамойнакского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Байзак, улица Байдешова, 4

8/72638/32021, 33149
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 2 қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсынатын кент, ауыл (село), ауылдық округ (селолық) әкімі аппараттарының байланыс деректері
N
Атауы
Мекен жайы , электронды поштасы
Телефон нөмірі
Байзақ ауданы 8 (72637)
1
"Байзақ ауданы Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - ММ)
Байзақ ауданы, Байзақ ауылы, Байдешов көшесі, 4

20645, 20495
2
ГУ "Аппарат Акима Бурылского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Бурыл, улица, 9 Мая, 13
24642, 24278
3
ГУ "Аппарат Акима Диханского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Дихан, улица Ленина, 7
33122
4
ГУ "Аппарат Акима Жалгызтюбинского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Жетибай, улица Жамбыла, 10
22385
5
ГУ "Аппарат Акима Жанатурмысского скльского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Кокбастау, улица Аубакирова, 76
22680, 37443
6
ГУ "Аппарат Акима Ынтымакского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Мадимар, улица Сейдалиева, 1
35502
7
ГУ "Аппарат Акима села Коптерек Байзакского района"
Байзакский район, село Кенес, улица Уштобе, 11
22381
8
ГУ "Аппарат Акима села Коктал Байзакского района"
Байзаксий район, село Коктал, улица Молдагулова, 11а
24144
9
ГУ "Аппарат Акима Костюбинского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Талас, улица 40 лет Победы, 18
25447
10
ГУ "Аппарат Акима Кызылжулдызского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Кызылжулдыз, улица Тортаева, 64
32000
11
ГУ "Аппарат Акима Мырзатайского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Мырзатай, улица Центральная, 5
35567
12
ГУ "Аппарат Акима Сазтерекского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, селе Абай, улица Жамбыла, 4
31648
13
ГУ "Аппарат Акима Сарыкемерского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Сарыкемер, улица Байзак батыр, 99
21182, 21067
14
ГУ "Аппарат Акима Сауханбаевского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Жакаш, улица Жакаш Мамырулы, 19
44224
15
ГУ "Аппарат Акима Темирбекского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Тегистик, улица Школьная, 2
22239
16
ГУ "Аппарат Акима Тюймекентского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Туймекент, улица Конаева
29647
17
ГУ "Аппарат Акима Ульгулинского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Ульгули, улица Сары-Озек, 9
26338
Жамбылский район 8 (72633)
18
ГУ "Аппарат Акима Асинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Аса,  улица Тугелбаева, 5
21345, 21788
19
ГУ "Аппарат Акима Айшабибинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Айшабиби, улица Жибек жолы, 118
27345, 27312
20
ГУ "Аппарат Акима аула Акбулым Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, аул Акбулум, улица Дербес Болыса, 52
36525
21
ГУ "Аппарат Акима Акбастауского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Акбастау, улица Абая, 82

20645, 20495
2
"Байзақ ауданы Бурыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Бурыл ауылы, 9 май көшесі, 13
24642, 24278
3
"Байзақ ауданы Диқан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Диқан ауылы, Ленин көшесі, 7
33122
4
"Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Жетібай ауылы, Жамбыл көшесі, 10
22385
5
"Байзақ ауданы Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Көкбастау ауылы, Аубакиров көшесі, 76
22680, 37443
6
"Байзақ ауданы Ынтымақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Мадимар ауылы, Сейдалиева көшесі, 1
35502
7
"Байзақ ауданы Көптерек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Кеңес ауылы, Үштөбе көшесі, 11
22381
8
"Байзақ ауданы Көктал ауылы әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Көктал ауылы, Молдағұлова көшесі, 11а
24144
9
"Байзақ ауданы Қостөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Талас ауылы, Жеңістің 40 жылдығы көшесі, 18
25447
10
"Байзақ ауданы Қызыл жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Қызыл жұлдыз ауылы, Тортаев көшесі, 64
32000
11
"Байзақ ауданы Мырзатай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Мырзатай ауылы, Центральная көшесі, 5
35567
12
"Байзақ ауданы Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Абай ауылы, Жамбыл көшесі, 4
31648
13
"Байзақ ауданы Сарыкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 99
21182, 21067
14
"Байзақ ауданы Суханбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Жақаш ауылы, Жақаш Мамырұлы көшесі, 19
44224
15
"Байзақ ауданы Темірбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Тегістік ауылы, Школьная көшесі, 2
22239
16
"Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Түймекент ауылы, Қонаев көшесі
29647
17
"Байзақ ауданы Үлгілі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Үлгілі ауылы, Сары-Өзек көшесі, 9
26338
Жамбыл ауданы 8 (72633)
18
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Түгелбай көшесі, 5
21345, 21788
19
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Айша бибі селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Айша бибі ауылы, Жібек жолы көшесі, 118
27345, 27312
20
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбұлым ауылы әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Ақбұлым ауылы, Дербес Болыс көшесі, 52
36525
21
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Ақбастау ауылы, Абай көшесі, 82

21512
22
ГУ "Аппарат Акима Бесагашского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Бесагаш, улица Бейбитшилик, 4
32535, 32035
23
ГУ "Аппарат Акима Гродиковского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Гродеково, улица Мира, 88
31377, 31350
24
ГУ "Аппарат Акима Ерназарского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Ерназар, улица Абдыхайыма, 46
23527
25
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Чайкурук, улица имени 40 лет Победы, 10
37068
26
ГУ "Аппарат Акима Колькайнарского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село  Тастобе, улица  Т.Рыскулова, 6
23322, 23407
27
ГУ "Аппарат Акима Каройского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Пригородное, улица Ленина, 12
469030, 469035
28
ГУ "Аппарат Акима Каракемерского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Каракемер, улица Б.Сабаева, 13
21295, 24518
29
ГУ "Аппарат Акима Кызылкайнарского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Кызылкайнар, улица Байдибек ата, 20
34317
30
ГУ "Аппарат Акима Каратюбинского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области
Жамбылский район, село Бектобе, улица Жамбыла, 136
25522, 25538
31
ГУ "Аппарат Акима Кумшагалского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Кумшагал, улица Байтурсынова, 1
34700
32
ГУ "Аппарат Акима Орнекского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Орнек, улица А.Бекбенбета, 44
25272
33
ГУ "Аппарат Акима Пионерского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Пионер, улица Ислам агая, 49
23169
34
ГУ "Аппарат Акима Полаткощинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Жалпак тобе, улица Юнчи, 3
33317, 33213
Жуалынский район 8 (72635)
35
ГУ "Аппарат Акима Аксайского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Кайрат, улица Абая, 1 aksaiakimat@topmail.kz
23278
36
ГУ "Аппарат Акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район,  село Байтерек, улица Набережная, 1 aktobeakimat@topmail.kz
26390
37
ГУ "Аппарат Акима села Б.Момышулы Жуалынского района"
Жуалынский район, село Б.Момышулы, улица Рысбек батыра, 5 momishuliakimat@topmail.kz
21251
38
ГУ "Аппарат Акима Биликольского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Карабастау, улица Жамбыла, 8 bilikulakimat@topmail.kz

21512
22
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Бесағаш селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Бесағаш ауылы, Бейбітшілік көшесі, 4
32535, 32035
23
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Гродиково селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Гродеково ауылы, Мира көшесі, 88
31377, 31350
24
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Ерназар ауылы, Абдыхайым көшесі, 46
23527
25
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Шайқорық ауылы, Жеңістің 40 жылдық атындағы көшесі, 10
37068
26
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Көлқайнар селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Тастөбе ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 6
23322, 23407
27
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қарой селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Пригородное ауылы, Ленин көшесі, 12
469030, 469035
28
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Қаракемер ауылы, Б.Сабаев көшесі, 13
21295, 24518
29
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қызылқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Қызылқайнар ауылы, Бәйдібек ата көшесі, 20
34317
30
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Бектөбе ауылы, Жамбыл көшесі, 136
25522, 25538
31
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Құмшағал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Құмшағал ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, 1
34700
32
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Өрнек селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Өрнек ауылы, Ә.Бекбенбет көшесі, 44
25272
33
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Пионер ауылы, Ислам ағай көшесі, 49
23169
34
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Полатқосшы селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Жалпақ төбе ауылы, Юнчи көшесі, 3
33317, 33213
Жуалы ауданы 8 (72635)
35
"Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қайрат ауылы, Абай көшесі, 1 aksaiakimat@topmail.kz
23278
36
"Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Бәйтерек ауылы, Набережная көшесі, 1 aktobeakimat@topmail.kz
26390
37
"Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Рысбек батыр көшесі, 5 momishuliakimat@topmail.kz
21251
38
"Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қарабастау ауылы, Жамбыл көшесі, 8 bilikulakimat@topmail.kz

28260
39
ГУ "Аппарат Акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Колтоган, улица Конаева, 38 boraldaiakimat@topmail.kz
29285
40
ГУ "Аппарат Акима Бурнооктябрьского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Нурлыкент, улица Мира, 101 burnooktjabrakimat@topmail.kz
2-52-19
41
ГУ "Аппарат Акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Карикорган, улица Кожаназарова jetitobeakimat@topmail.kz
27221
42
ГУ "Аппарат Акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Куренбель, улица Карабастау, 56 kurenbelakimat@topmail.kz
25137
43
ГУ "Аппарат Акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Терс, улица Талип kokbastauakimat@topmail.kz
44
ГУ "Аппарат Акима Карасазского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Карасаз, улица Гагарина, 2 karasasakimat@topmail.kz
24442
45
ГУ "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Кошкарата, улица Б.Усенова, 34 koshkarataakimat@topmail.kz
24117
46
ГУ "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Кызыларык, улица Т.Тастандиева kizilarikakimat@topmail.kz
47
ГУ "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Колбастау, улица Абая, 3 minbulakakimat@topmail.kz
23403
48
ГУ "Аппарат акима Тогызтарауского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Тогызтарау, улица Жамбыла, 5 togiztarauakimat@topmail.kz
28216
49
ГУ "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Шакапаката, улица Пахомова, shakpakakimat@topmail.kz
24335
Кордайский район 8 (72636, 72640)
50
ГУ "Аппарат Акима Кордайского сельского округа Кордайского района"
Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы, 278 Kordai-s_o_korday@mail.kz
21500, 21441, 45065, 42861
51
ГУ "Аппарат Акима Сарыбуласкского сельского округа Кордайского района"
Кордайский район, село Сарыбулак, улица Целинная, 1, Kordai-s_o_sarybulak@mail.kz
25526, 25680
52
ГУ "Аппарат Акима Какпатасского сельского округа Кордайского района"
Кордайский район, село Какпатас, улица Конаева, 25 Kordai-s_o_kakpatas@mail.kz
23198
53
ГУ "Аппарат Акима Беткайнарского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Беткайнар, улица Казахстан, 72 Kordai-s_o_betkaynar@mail.kz
25123
54
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Жамбыл, улица Центральная, 3 Kordai-s_o_zhambul@mail.kz
28239
55
ГУ "Аппарат Акима Степновского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Степное, Кордайский район, улица Школьная,10 Kordai-s_o_stepnoe@mail.kz

28260
39
"Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, Қонаев көшесі, 38 boraldaiakimat@topmail.kz
29285
40
"Жуалы ауданы Бурнооктябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Нұрлыкент ауылы, Мир көшесі, 101 burnooktjabrakimat@topmail.kz
25219
41
"Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Кәріқорған ауылы, Қожаназаров көшесі, jetitobeakimat@topmail.kz
27221
42
"Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Күреңбел ауылы, Қарабастау көшесі, 56 kurenbelakimat@topmail.kz
25137
43
"Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Теріс ауылы, Тәліп көшесі kokbastauakimat@topmail.kz
44
"Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қарасаз ауылы, Гагарин көшесі, 2 karasasakimat@topmail.kz
24442
45
"Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қошқарата ауылы, Б.Үсенов көшесі, 34 koshkarataakimat@topmail.kz
24117
46
"Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қызыларық ауылы, Т.Тастандиев көшесі, kizilarikakimat@topmail.kz
47
"Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, Абай к?шесі, 3 minbulakakimat@topmail.kz
23403
48
"Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Тоғызтарау ауылы, Жамбыл көшесі, 5 togiztarauakimat@topmail.kz
28216
49
"Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Шақапақата ауылы, Пахомов көшесі, shakpakakimat@topmail.kz
24335
Қордай ауданы 8 (72636)
50
"Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 278 Kordai-s_o_korday@mail.kz
21500, 21441, 45065, 42861
51
"Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Сарыбұлақ ауылы, Целинная көшесі, 1Kordai-s_o_sarybulak@mail.kz
25526, 25680
52
"Қордай ауданы Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қақпатас ауылы, Қонаев көшесі, 25,Kordai-s_o_kakpatas@mail.kz
23198
53
"Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Қазақстан көшесі, 72, Kordai-s_o_betkaynar@mail.kz
54
"Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Жамбыл ауылы, Центральная көшесі, 3, Kordai-s_o_zhambul@mail.kz
28239
55
"Қордай ауданы Степной ауылдық округі әкімінің аппараты"
Қордай ауданы, Степной ауылы, Школьная көшесі, 10, Kordai-s_o_stepnoe@mail.kz

28367
56
ГУ "Аппарат Акима Касыкского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Касык, улица Домалак ана, 72 Kordai-s_o_kasiy@mail.kz
24185, 24047
57
ГУ "Аппарат Акима Ногайбайского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Ногайбай, улица Момышулы, 15 Kordai-s_o_nogaybay@mail.kz
27219
58
ГУ "Аппарат Акима Алгинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Алга, улица Алдабергенова, 95 Kordai-s_o_alga@mail.kz
36109, 36141
59
ГУ "Аппарат Акима Кененского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Кенен, улица Кенен, 15 Kordai-s_o_kenen@mail.kz
78398, 78136
60
ГУ "Аппарат Акима Отарского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Отар, улица Вокзальная,15 Kordai-s_o_otar@mail.kz
71330, 71335
61
ГУ "Аппарат Акима Улкен-Сулуторского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Улкен-Сулутор, улица Куттыкадамбаева, 50 Kordai-s_o_ulken-sulutur@mail.kz
35519
62
ГУ "Аппарат Акима Карасусского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Карасу, улица Ленина,4 Kordai-s_o_karasu@mail.kz
42371
63
ГУ "Аппарат Акима Аухаттинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Аухатты, улица Школьная,3 Kordai-s_o_ayhatty@mail.kz
28389
64
ГУ "Аппарат Акима Масанчинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Масанчи, улица Ворошилова,14 Kordai-s_o_masanchi@mail.kz
32376, 32058, 32041
65
ГУ "Аппарат Акима Каракемерского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Каракемер, улица Конаев, 4 Kordai-s_o_karakemer@mail.kz
33849, 33741
66
ГУ "Аппарат Акима Сортобинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Сортобе, улица Ленина,182 Kordai-s_o_sortobe@mail.kz
31024, 31013
67
ГУ "Аппарат Акима Карасайского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, аул имени Карасай батыра, улица Школьная,3 Kordai-s_o_karasay@mail.kz
34421
68
ГУ "Аппарат Акима Сулуторского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Сулутор, улица Жамбыла, Kordai-s_o_sulutur@mail.kz
33318
Меркенский район 8 (72632)
69
ГУ "Аппарат акима сельского округа Андас батыр Меркенского района"
Меркенский район, село Андас батыр, улица А.Шотайулы, 39
25344, 25164
70
ГУ "Аппарат акима Кенесского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Кенес, улица К.Тайшыманова, 38
25721
71
ГУ "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Жанатоган, улица Кулбаева, 76
24673, 24637
72
ГУ "Аппарат акима Таттинского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Татти, улица Школьная, 1

28367
56
"Қордай ауданы Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қасық ауылы, Домалақ ана көшесі, 72, Kordai-s_o_kasiy@mail.kz
24185, 24047
57
"Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Ноғайбай ауылы, Момышұлы көшесі, 15 Kordai-s_o_nogaybay@mail.kz
27219
58
"Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Алға ауылы, Алдабергенова көшесі, 95 Kordai-s_o_alga@mail.kz
36109, 36141
59
"Қордай ауданы Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Кенен ауылы, Кенен көшесі, 15 Kordai-s_o_kenen@mail.kz
78398, 78136
60
"Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Отар ауылы, Вокзальная көшесі, 15 Kordai-s_o_otar@mail.kz
71330, 71335
61
"Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Үлкен-Сұлутөр ауылы, Құттықадамбаев көшесі, 50 Kordai-s_o_ulken-sulutur@mail.kz
35519
62
"Қордай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Ленин көшесі, 4 Kordai-s_o_karasu@mail.kz
42371
63
"Қордай ауданы Ауқатты ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Ауқатты ауылы, Школьная көшесі, 3 Kordai-s_o_ayhatty@mail.kz
28389
64
"Қордай ауданы Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Масаншы ауылы, Ворошилова көшесі, 14 Kordai-s_o_masanchi@mail.kz
32376, 32058, 32041
65
"Қордай ауданы Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қаракемер ауылы, Қонаев көшесі, 4Kordai-s_o_karakemer@mail.kz
33849, 33741
66
"Қордай ауданы Сортобе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Сортобе ауылы, Ленин көшесі, 182, Kordai-s_o_sortobe@mail.kz
31024, 31013
67
"Қордай ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қарасай ауылы, Школьная көшесі, 3 Kordai-s_o_karasay@mail.kz
34421
68
"Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Сұлутөр ауылы, Жамбыл көшесі, Kordai-s_o_sulutur@mail.kz
33318
Меркі ауданы 8 (72632)
69
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Андас батыр ауылы, Ә.Шотайұлы көшесі, 39
25344, 25164
70
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Кеңес ауылы, Қ.Тайшыманов көшесі, 38
25721
71
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Жаңатоған ауылы, Құлбаев көшесі, 76
24673, 24637
72
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Тәтті ауылы, Школьная көшесі, 1

26599, 26161
73
ГУ "Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Акарал, улица Асубая, 56
24125
74
ГУ "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Актоган, улица Косбармакова, 26
25419
75
ГУ "Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Ойтал, улица Революции, 1
23745
76
ГУ "Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Акермен, улица Толе би, 27
26642
77
ГУ "Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Мерке, улица Исмаилова, 169
21471, 23094
78
ГУ "Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Сарымолдаева, улица Исмаилова, 390
21708
79
ГУ "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Аспара, улица Аспаринская, 1
25024, 25025
80
ГУ "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Жамбыл, улица Исмаилова, 119
21306, 27937
81
ГУ "Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Сурат, улица Калдыбая, 64
24468, 24469
82
ГУ "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Рыскулов, улица 60 лет СССР, 5/2
23451
Мойынкумский район 8 (72642)
83
ГУ "Аппарат Акима Уланбельского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Уланбел,  улица Сейфуллина, 4
60040
84
ГУ "Аппарат Акима Карабугетского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Карабугет, улица Сейфуллина, 11
24146, 22348
85
ГУ "Аппарат Акима Кылышбайского аульного округа Мойынкумского района"
"Мойынкумский район, село Кылышбай улица Толепбергенова, 15
26375
86
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Жамбыл, улица  Динали, 8
24915
87
ГУ "Аппарат Акима Кызылтаусского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Кызылтау, улица Ы. Алтынсарина, 9
24142
88
ГУ "Аппарат Акима Берликского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Берлик, улица Исабекова, 57
23281
89
ГУ "Аппарат Акима Кенесского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Кенес, улица Биназар, 49
23521
90
ГУ "Аппарат Акима Биназарского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Биназар, улица Аитишева, 6
23187
91
ГУ "Аппарат Акима Хантауского аульного округа Мойынкумского района»
Мойынкумский район, поселок Хантау, улица Ленина, 3
27104
92
ГУ "Аппарат Акима Мирнинского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Мирный, улица  Абылайхана, 7

26599, 26161
73
"Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ақарал ауылы, Асубай көшесі, 56
24125
74
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ақтоған ауылы, Қосбармақов көшесі, 26
25419
75
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ойтал ауылы, Революция көшесі, 1
23745
76
"Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ақермен ауылы, Төле би көшесі, 27 үй
26642
77
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Меркі ауылы, Исмаилов көшесі, 169
21471, 23094
78
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылы, Исмаилов көшесі, 390
21708
79
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Аспара ауылы, Аспаринская көшесі, 1
25024, 25025
80
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі, 119
21306, 27937
81
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Сұрат ауылы, Қалдыбай көшесі, 64
24468, 24469
82
"Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Рысқұлов ауылы, 60 лет СССР көшесі, 5/2
23451
Мойынқұм ауданы 8 (72642)
83
"Мойынқұм ауданы Ұланбель ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Ұланбел ауылы,  Сейфуллин  көшесі, 4
60040
84
"Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Карабөгет ауылы, Сейфуллин көшесі, 11
24146, 22348
85
"Мойынқұм ауданы Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Қылышбай ауылы, Төлепбергенов көшесі, 15
26375
86
"Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Жамбыл ауылы, Динали көшесі, 8
24915
87
"Мойынқұм ауданы Қызылотау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Қызылотау ауылы, Шалабаева көшесі, 10
24142
88
"Мойынқұм ауданы Берлік ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Берлик ауылы,  Исабекова көшесі, 57
23281
89
"Мойынқұм ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Кеңес ауылы, Биназар көшесі, 49
23521
90
"Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Биназар ауылы, Аитишева көшесі, 6
23187
91
"Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Хантау ауылы, Ленина көшесі, 3
27104
92
"Мойынқұм ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Мирный ауылы, Абылайхан көшесі, 7

27020
93
ГУ "Аппарат Акима Акбакайского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Акбакай, улица Конаева, 1
24611
94
ГУ "Аппарат Акима Аксуйекского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Аксуйек, улица Балхаш, 1
50020
95
ГУ "Аппарат Акима Мынаралского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Мынарал, улица Садыкова, 14
36030
96
ГУ "Аппарат Акима Мойынкумского сельского округа"
Мойынкумский район, село Мойынкум, улица А.Кошекова, 7
24403
97
ГУ "Аппарат Акима Чиганакского поселкового округа"
Мойынкумский район, поселок Шыганак, улица Победы, 5
27525
98
ГУ "Аппарат акима Кызылотауского сельского округа"
Мойынкумский район, село Кызылотау, улица Шалабаева, 10
24142
Сарысуский район 8 (72640)
99
ГУ "Аппарат акима Байкадамского сельского округа   Сарысуского района"
Сарысуский район, село Саудакент,  улица Асанова, 7
21133, 22196
100
ГУ "Аппарат акима Жайилминского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Жайылма, улица К.Донбай, 41
23330, 21068
101
ГУ "Аппарат акима Жанаарыкского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село У.Сыздыкбайулы, улица Кабылулы Расул, 6
61955
102
ГУ "Аппарат акима Жанаталапского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Жанаталап, улица Р.Сатенулы, улица, 1
21619
103
ГУ "Аппарат акима Игиликского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Ондирис, улица Ж.Жумабекулы, 19
21404
104
ГУ "Аппарат акима Камкалинского сельского округа  Сарысуского района"
Сарысуский района, село Чиганак
29314
105
ГУ "Аппарат акима Тогызкентского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Тогызкент, улица Жамбыла, 20
24325
106
ГУ "Аппарат акима Туркистанского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Туркестан, улица 50 лет Октября, 2
61650
107
ГУ "Аппарат акима Досболского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Досбол, улица К.Жумадилова, 9
24388
Т.Рыскуловский район 8 (72631)
108
ГУ "Аппарат акима Куланского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кулан, улица Ж.Жол, 76
21084
109
ГУ "Аппарат акима Луговского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Луговой, улица С.Есимова, 56
24103
110
ГУ "Аппарат акима Каракистакского сельского округа"
Т.Рыскуловский район, село Каменка, улица Ж.Жолы, 122
25501
111
ГУ "Аппарат акима Абайского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Абай,  улица Сатпаева, 94
21337
112
ГУ "Аппарат акима Жанатурмыского сельского округа"
Т.Рыскуловский район, село Жанатурмыс, улица Сатпаева, 58

27020
93
"Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Ақбақай ауылы, Конаев көшесі, 1
24611
94
"Мойынқұм ауданы Ақсүйек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Ақсүйек ауылы, Ақсүйек көшесі, 1
50020
95
"Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Мыңарал ауылы, Садыкова көшесі, 14
36030
96
"Мойынқұм ауданы Мойынқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, А.Кошекова көшесі, 7
24403
97
"Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Шиганак ауылы, Жеңіс көшесі, 5
27525
98
"Мойынқұм ауданы Қызылтау округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Қызылтау ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі,9
24142
Сарысу ауданы 8 (72634)
99
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Саудакент ауылы, Асанова көшесі, 7
21133, 22196
100
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Жайылма ауылы, К.Донбай көшесі, 41
23330, 21068
101
"Сарысу ауданы Жанаарық ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, У.Сыздықбайұлы ауылы, Қабылулы Расул көшесі, 6
61955
102
"Сарысу ауданы Жаңаталап ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Жаңаталап ауылы, Р.Сатенұлы көшесі, 1
21619
103
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Өндіріс ауылы, Ж.Жұмабекұлы көшесі, 19
21404
104
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Шығанак ауылы
29314
105
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Тоғызкент ауылы, Жамбыл көшесі, 20
24325
106
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Түркістан ауылы, Октябрге 50 жыл көшесі, 2
61650
107
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Досбол ауылы, К. Жұмаділов көшесі, 9
24388
Т.Рысқұлов ауданы 8 (72631)
108
"Т.Рысқұлов ауданы Құлан ауылдық  округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Ж.Жолы көшесі, 76
21084
109
"Т.Рысқұлов ауданы Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Луговой кенті, С.Есимов көшесі, 56
24103
110
"Т.Рысқұлов ауданы Қарақыстақ ауылдық  округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Каменка ауылы, Ж.Жолы көшесі, 122
25501
111
"Т.Рысқұлов ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Абай ауылы, Сатпаев көшесі, 94
21337
112
"Т.Рысқұлов ауданы Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Жанатұрмыс ауылы, Қ.Сатпаев көшесі, 58

25314
113
ГУ "Аппарат акима Ленинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Сабденова, улица А.Молдагуловой, 9/8
21869
114
ГУ "Аппарат акима Корагатинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Корагаты , улица Толеби, 15
28345
115
ГУ "Аппарат акима Кокдоненского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кокдонен, улица Ш.Уалиханова, 85
35505
116
ГУ "Аппарат акима Новосельского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Юбелейное, улица Абая, 2/1
27318
117
ГУ "Аппарат акима Когершинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Когершин, улица Амангельды, 28
26499
118
ГУ "Аппарат акима Акыртобинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Акыртобе, улица Т.Рыскулова, 24
23318
119
ГУ "Аппарат акима Теренозекского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Теренозек, улица Ж.Жолы, 23
23356
120
ГУ "Аппарат акима Кайндинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кайынды, улица Жорабек, 18
23355
121
ГУ "Аппарат акима Орнекского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Орнек, улица Есиркеп, 12а
29340
122
ГУ "Аппарат акима Кумарыкского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кумарык, улица Ж-Жолы, 67
35421
Таласский район 8 (72641, 72644)
123
ГУ "Аппарат акима Аккульского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село  Акколь, улица Токтарбаева 1
21146
124
ГУ "Аппарат акима Аккумского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Аккум, улица Конаева 9
35538
125
ГУ "Аппарат акима   Бериккаринского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Майтобе
62582
126
ГУ "Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Бостандык, улица Байжанова, 1
35520, 35562
127
ГУ "Аким аула Каратау Таласского района"
Таласский район, село Есей би,  улица А.Омарова, 5
35540
128
ГУ "Аппарат акима   Каскабулакского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Каскабулак
60560
129
ГУ "Аппарат акима Кенесского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Болтирик, улица Т.Рыскулова 10
32363
130
ГУ "Аппарат акима Коктальского сельского округа Таласского района"
Таласский район, поселок Коктал улица Ленина 8
62155, 62067
131
ГУ "Аппарат акима Кызылауитского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Кызылауит, улица Абай 15
33386
132
ГУ "Аппарат акима Ойыкского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Ойык, улица Т.Рыскулова

25314
113
"Т.Рысқұлов ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Сабденов ауылы, А.Молдағұлова  көшесі, 9/8
21869
114
"Т.Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Қорағаты  ауылы, Төлеби көшесі, 15
28345
115
"Т.Рысқұлов ауданы Көкдөнен  ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Көкдөнен ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, 85
35505
116
"Т.Рысқұлов ауданы Новосел ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Юбелейное ауылы, Абай көшесі, 2/1
27318
117
"Т.Рысқұлов ауданы Көгершін ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Көгершін ауылы, Амангелді көшесі, 28
26499
118
"Т.Рысқұлов ауданы Ақыртөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Ақыртөбе ауылы Т.Рысқұлов көшесі, 24
23318
119
"Т.Рысқұлов ауданы Тереңөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Тереңөзек ауылы, Ж.Жолы көшесі, 23
23356
120
"Т.Рысқұлов ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Қайынды ауылы, Жорабек көшесі, 18
23355
121
"Т.Рысқұлов ауданы Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Өрнек ауылы, Есіркеп көшесі, 12а
29340
122
"Т.Рысқұлов ауданы Құмарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Құмарық ауылы, Ж-Жолы көшесі, 67
35421
Талас ауданы 8 (72644)
123
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Ақкөл ауылы, Тоқтарбаев көшесі, 1
21146
124
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Аққұм ауылы, Қонаев көшесі 9
35538
125
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Майтөбе ауылы
61010
126
"Талас ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Бостандық ауылы, Байжанов көшесі, 1
35520, 35562
127
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Есей би ауылы, А.Омаров көшесі, 5
35540
128
"Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Қасқабұлақ ауылы
60560
129
"Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Бөлтірік ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 10
32363
130
"Талас ауданы Көктал кенттік округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Көктал кенті, Ленин көшесі, 8
62155, 62067
131
"Талас ауданы Қызыләуіт ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Қызыләуіт ауылы,  Абай көшесі, 15
33386
132
"Талас ауданы Ойық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Ойық ауылы, Т.Рыскулова

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
100
100
100
Сноска. Строка 4.2. с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 .
Приложение N 4
к стандарту оказания
государственной услуги
Контактные данные аппаратов акимов районов и города Тараз
N
Наименование
Адрес, сайт, электронная почта
Номер телефона
1
ГУ "Аппарат Акима города Тараз"
город Тараз, площадь Достык,3 www.gorakim.kz
8/7262/454814, 430846
2
ГУ "Аппарат Акима Байзакского района"
Байакский район село Сарыкемер улица Байзак батыра, 107 baizak_akimat@mail.ru
8/72637/ 21096, 21582
3
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район село Аса, ул. Абая  123 www.zhambyl.kz
8/72633/ 22328, 21153
4
ГУ "Аппарат Акима Жуалынского района Жамбылской области"
Жуалынский район село, Б.Момышулы улица Жамбылская 12, Jua_fin@tarnet.kz
8/72635/ 21500, 21573
5
ГУ "Аппарат Акима Кордайского района"
Кордайский район, с. Кордай, ул. Толе би, 106, www.akimatkorday.kz
8/72636/ 21360, 21240
6
ГУ "Аппарат Акима Меркенского района"
Меркенский район село Мерке, улица Исмаилова 169, www.zhambul.kz
8/72632/ 21689,  21361
7
ГУ "Аппарат Акима Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Мойынкум улица Амангельды 147, Moinkum_akimat@mail.ru
8/72642/ 24155, 24487
8
ГУ "Аппарат Акима Сарысуского района Жамбылской области"
Сарысуский район город Жанатас, 2 микрорайон, www.sarysu.kz
8/72634/ 61437, 63281
9
ГУ "Аппарат Акима Таласского района"
Таласский район, город Каратау, площадь Достык, 1, ekonomkaratau@mail.ru
8/72644/ 62407, 60105
10
ГУ "Аппарат Акима   Т. Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район село Кулан, улица Жибек жолы, 75 www.T-Ryckulov.kz
8/72631/ 21600, 22342
11
ГУ "Аппарат Акима Шуского района"
Шуский район, село Толе би улица Толе би 274, www.zhambulshu.kz
8/72638/ 32198, 31955
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 24 июля 2008 года N 241
Стандарт оказания государственной услуги
"Сведения о поголовье скота"
1. Общие положения
1. Сведения о поголовье скота - сведения о численности сельскохозяйственных животных субъекта сельского хозяйства.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 32 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии",  приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года N 164 "Об идентификации сельскохозяйственных животных" и постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".

5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған
тұтынушылардың % (үлесі)
100
100
100
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 4 қосымша
А удандардың және Тараз қаласының әкімі аппараттарының байланыс деректері
Атауы
Мекен жайы, электронды поштасы
Телефон нөмірі
1
"Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің аппараты" ММ (әрі қарай - ММ)
Тараз қаласы, Достық даңғылы, 3, www.gorakim.kz
8 (7262) 454814, 430846
2
"Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 107, www.baizak.kz, baizak_akimat@mail.ru
8 /72637/ 21096, 21582
3
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 123 www.zhambyl.kz
8/72633/ 22328, 21153
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, 12 Jua_fin@tarnet.kz
8/72635/ 21500, 21573
5
"Қордай ауданы әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Толе би көшесі, 106 www.akimatkorday.kz
8/72636/ 21360, 21240
6
"Меркі ауданы әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы,  Меркі ауылы,  Исмаилова көшесі, 169 www.zhambul.kz
8/72632/ 21689, 21361
7
"Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы,  Мойынқұм ауылы,  Амангелді көшесі, 147 Moinkum_akimat@mail.ru
8/72642/ 24155, 24487
8
"Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, 2 шағын ауданы, www.sarysu.kz
8/72634/ 61437, 63281
9
"Талас ауданы әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Достық алаңы, 1 ekonomkaratau@mail.ru
8/72644/ 62407, 60105
10
"Т.Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 75 www.T-Ryckulov.kz
8 /72631/ 21600, 22342
11
"Шу ауданы әкімінің аппараты" ММ
Шу ауданы, Төле би ауылы, Төле би көшесі, 274,  www.zhambulshu.kz
8/72638/ 32198, 31955
Жамбыл облысы әкімиятының
2008 жылғы 24 шілдесі
N 241 қаулысымен бекітілген
"Мал басы туралы мәлімет"
мемлекеттік қызмет көрсетудің Стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мал басының саны туралы мәлімет - ауыл шаруашылығы субъектісіндегі ауыл шаруашылығы түліктерінің саны туралы мәлімет беру қызметі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет түрі: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 маусымдағы "Ветеринария туралы" Заңының 32 бабына сүйене отырып, "Ауыл шаруашылық жануарларын бірдейлендіру туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 2 сәуірдегі N 164 бұйрығы және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулысы негізінде көрсетіледі.

4. Услугу предоставляют отделы сельского хозяйства районов, города Тараз (далее    отделы) и аппараты акимов поселка, аула (села), аульного (сельского округа) (далее аппараты акимов) согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является выдача справки со сведениями о поголовье скота либо приостановление.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов: 10 дней с момента регистрации заявления;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки - не более 40 минут.
Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается в официальных источниках информации: в областных газетах "Знамя труда" и "Ак жол", на стендах, размещенных в залах ожидания отделов и аппаратах акимов, а также на веб-сайте: www.zhambyl.kz.
10. График работы отделов и аппаратов акимов: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях отделов и аппаратов акимов с приемлемыми условиями ожидания и подготовки необходимых документов (кабинет для приема граждан, оснащенный информационным стендом с образцом заполнения заявления).
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги необходимо:
1) заявление;
2) документ, удостоверяющий личность заявителя (копия).
13. Бланочная продукция по оказанию данного вида государственной услуги не предусмотрена.
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в Отделы или Аппараты Акимов согласно приложениям 1 2 к настоящему Стандарту.
15. Документом, подтверждающим, что заявитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является расписка услуги, в которой содержится дата получения государственной услуги.
16. Получение государственной услуги "Сведения о поголовье скота" осуществляется при личном посещении отделов или аппаратов акимов, согласно приложениям 1 , 2 к настоящему Стандарту.
17. Основанием для приостановления государственной услуги является не представление заявителем  одного из документов.

4. Мемлекеттік қызметті 1 және 2 қосымшаларда көрсетілген Тараз қаласы мен аудандардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (әрі қарай Бөлімдері) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер әкімдерінің аппараттары (әрі қарай әкімдерінің аппараттары) жүзеге асырады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі өтініш беруші мал басы туралы мәлімет пен анықтама беру немесе тоқтату.
6. Мемлекеттік қызмет ауыл шаруашылығы субъектілеріне көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі өтініш берушінің өтініші мен қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап: өтініш тіркелген сәттен бастап 10 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтуге рұқсат берілген ең аз уақыт 40 минуттан артық емес;
3) анықтама алу үшін кезек күтуге рұқсат берілген ең аз уақыт 40 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы ақпарат толық ақпарат ақпараттың ресми көздерінде орналасады: облыстық "Ақ жол" және "Знамя труда" газеттерінде, сондай-ақ бөлімдердің күту залдарында орналасқан стенділерде, сондай-ақ www.zhambyl.kz веб-сайтында.
10. Бөлімдердің және әкімдерінің аппараттарының жұмыс кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген түрде қызмет көрсетусіз.
11. Мемлекеттік қызмет бөлімдерінің және әкімдер аппараттарының күтіп отыру және қажетті құжаттарды дайындау жағдайы туғызылған (азаматтарды қабылдау бөлмесі өтініш толтыру үлгісі бар ақпараттың стендімен жабдықталған) ғимаратында көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін:
1) өтініш;
2) жеке тұлғасын куәландыратын құжатын (көшірме) ұсынуы қажет.
13. Мемлекеттік қызметтің осы түрін көрсету үшін бланкі өнімдері көзделмеген.
14. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар осы Стандарттың 1, 2 қосымшаларына сәйкес бөлімдеріне немесе әкімдер аппараттарына тапсырылады.
15. Өтініш берушінің мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжат - мемлекеттік қызметті алу күні көрсетілген қызметтік қолхат болып табылады.
16. «Мал басы туралы мәлімет» мемлекеттік қызметін алу өтініш берушінің осы Стандарттың 1 , 2 қосымшаларына сәйкес бөлімдеріне немесе әкімдер аппараттарына тікелей өзі келу арқылы жүзеге асырылады.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату өтініш беруші құжаттардың біреуін ұсынылмаған жағдайда негіз болып табылады.

5. Формой завершения государственной услуги является выдача справки для приобретения техники в лизинг.
6. Государственная услуга оказывается юридическим и физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течении 10 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки - не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещен на официальном сайте акимата Жамбылской области: www.zhambyl.kz, опубликован  в областных газетах "Знамя труда", "Ак жол", а также установлен на стендах, информационных досках с образцами, размещенных в помещении по месту оказания государственной услуги.
10. График работы: прием документов по выдачи справки для приобретения техники в лизинг осуществляется ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Помещения приема граждан приспособлено для работы с потребителями услуги, предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, условия для ожидания и подготовки необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги необходимо заполнить заявление и представить документ, удостоверяющий личность заявителя (для физического лица) и статистическая карточка (для юридического лица).
13. Бланочная продукция по оказанию данного вида государственной услуги не предусмотрена.
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в отделы сельского хозяйства районов и города Тараз, указанных в приложении 2 к настоящему стандарту.
15. Документом, подтверждающим, что заявитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является расписка, в которой содержится дата получения государственной услуги.
16. Доставкой результата оказания услуги является личное посещение потребителя государственной услуги.
Конечный результат оказания услуги выдают ответственные лица отделов сельского хозяйства районов и города Тараз,  указанных в приложении 2 к настоящему стандарту.
17. Основанием для приостановления предоставления государственной услуги является предъявление заявителем документов, несоответствующих действующему законодательству Республики Казахстан.

5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) лизингке техниканы сатып алу үшін анықтама беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет заңды және жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 10 күн ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтуге рұқсат берілген ең аз уақыт 40 минуттан артық емес;
3) анықтама алу үшін кезек күтуге рұқсат берілген ең аз уақыт 40 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты Жамбыл облысы әкімиятының ресми сайтында www.zhambyl.kz орналастырылған, облыстық "Ақ жол", "Знамя труда" газеттерінде жарияланған, сондай-ақ, мемлекеттік қызметті көрсету орны бойынша ғимаратында орналасқан стендтерде, үлгілермен ақпараттың тақтайшаларда орнатылған.
10. Жұмыс кестесі: лизингке техниканы сатып алу үшін анықтама беру бойынша құжаттарды қабылдау күн сайын (сенбі және жексенбіден басқа) сағат 13 00 -ден 14 00 -ге дейін түскі үзіліспен сағат 09 00 -ден 18 00 -ге дейін алдын-ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Азаматтарды қабылдау бөлмелері қызметті тұтынушылармен жұмыс үшін жабдықталған, мүмкіндіктері шектеулі адамдар, күту және қажетті құжаттарды дайындау үшін жағдайлар қарастырылған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш толтыру және өтініш берушінің жеке тұлғасын куәландыратын құжатын (жеке тұлғалар үшін) және әділет органдарындағы мемлекеттік тіркеу куәлігінің көшірмесін (заңды тұлғалар үшін) ұсынуы қажет.
13. Мемлекеттік қызметтің осы түрін көрсету үшін бланкі өнімдері көзделмеген.
14. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар осы стандарттың 2 қосымшасында көрсетілген аудандардың және Тараз қаласының ауыл шаруашылығы бөлімдеріне тапсырылады.
15. Өтініш берушінің мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжат - мемлекеттік қызметті алу күні көрсетілген қолхат болып табылады.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу мемлекеттік қызметті тұтынушымен жеке бару болып табылады.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі осы стандарттың 2 қосымшасында көрсетілген аудандардың және Тараз қаласының ауыл шаруашылығы бөлімдерінің жауапты адамдарымен беріледі.
17. Өтініш беруші Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкес емес құжаттарды ұсынған жағдайда мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтатылуына негіз болады.

3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуется государственный орган по отношению к потребителю услуг:
1) вежливость;
2) исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге;
3) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя;
4) обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного учреждения, оказывающего государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется в аппаратах акимов районов (города) указанных в  приложении 3 к настоящему стандарту.

3. Жұмыс қағидаттары
18. Қызмет көрсетуді тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын қағидаттары:
1) сыпайылық;
2) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат;
3) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
4) тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандартқа қоса беріліп отырған 1 қосымшаға сәйкес сапалық және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Өкілетті лауазымды тұлғаның әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану және шағымды әзірлеуге ықпал ету тәртібін түсіндіру осы стандарттың 3 қосымшасында көрсетілген аудан (қала) әкімі аппараттарымен жүзеге асырылады.

22. Жалоба подается в аппарат Акима района (города) ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
23. Подтверждением принятия жалобы является выдача заявителю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу.
О ходе рассмотрения жалобы можно узнать в аппарате Акима района (города), указанного в приложении 3 , принявшего жалобу.

22. Шағым аудан (қала) әкімінің аппаратына күн сайын (сенбі және жексенбіні қоспағанда) сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін түскі асқа үзіліспен сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін беріледі.
23. Шағымның қабылданғанын растау шағымданушыға мерзімі мен уақыты, шағымды қабылдап алған тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беру болып табылады.
Шағымның қаралу барысын шағымды қабылдап алған осы стандарттың  3 қосымшасында көрсетілген аудан (қала) әкімі аппараттарында білуге болады.

6. Контактная информация
24. График работы и приема руководителей отделов и аппаратов акимов: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Контактные данные руководителей отделов сельского хозяйства районов и города Тараз аппаратов акимов районов и города Тараз указаны в приложениях 2 3 к настоящему стандарту.
25. Другая полезная информация для потребителя размещена на веб-сайте www.zhambyl.kz.
Приложение 1
к стандарту оказания
государственной услуги
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее
значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

6. Байланыс ақпараты
24. Бөлім және әкім аппараттарының басшыларының жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (сенбі және жексенбіні қоспағанда) сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін. Аудандардың және Тараз қаласының ауыл шаруашылығы бөлімдерінің, аудандардың және Тараз қаласының әкім аппараттарының байланыс деректері осы стандарттың 2 , 3 қосымшаларында көрсетілген.
25. Тұтынушыларға басқа қажетті ақпараттарды www.zhambyl.kz ресми сайтында табуға болады.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 1 қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі
жылдағы нысаналы
мәні
Көрсет-
кіштің
есепті
жылдағы
ағымдағы мәні
1
2
3
4