О предоставлении льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, проживающих в Атырауской области
Постановление Атырауского областного акимата от 13 декабря 2011 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 декабря 2011 года № 2598. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27 августа 2020 года № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27.08.2020 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и решением XXV сессии областного маслихата IV созыва от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить льготы на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, проживающих в Атырауской области.
2. Управлению финансов Атырауской области и Управлению координации занятости и социальных программ Атырауской области обеспечить своевременную выплату средств, предусмотренных данным постановлением.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Керимова А.А. - заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 августа 2011 года.
Исполняющий обязанности
акима области
Б. Даукенов

Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарының қатысушыларына санаторий-курорттық емделуге жеңілдік беру туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 361 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда № 2598 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 168 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 27.08.2020 № 168 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының
20-бабына және IV шақырылған облыстық мәслихаттың XXV сессиясының 2010 жылғы 3 желтоқсанындағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдары қатысушыларының санаторий-курорттық емделуіне жеңілдіктер берілсін.
2. Атырау облысы Қаржы басқармасы мен Атырау облысы Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы осы қаулымен қаралған қаржының уақтылы төленуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Керімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 тамыздан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Дәукенов