Об утверждении регламентов оказания государственных услуг
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 11 декабря 2012 года N 38/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2012 года N 2088. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 20 мая 2013 года N 17/24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 20.05.2013 N 17/24.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты оказания государственных услуг:
1) регламент оказания государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент оказания государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
3) регламент оказания государственной услуги "Выдача ветеринарной справки".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Бимаганбетова Марата Айтбайевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Е. Нашаров
Утвержден
постановлением акимата
Абайского района
от 11 декабря 2012 года N 38/04
Регламент оказания государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте оказания государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) ответственный исполнитель – специалист уполномоченного органа;
2) получатель государственной услуги - физическое лицо;
3) уполномоченный орган – аппарат акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, отделы сельского хозяйства городов областного значения;
4) центр обслуживания населения - республиканское государственное предприятие, осуществляющее организацию предоставления государственных услуг физическим и (или) юридическим лицам по приему заявлений и выдаче документов по принципу "одного окна" (далее - центр).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства".

Мемлекеттiк қызмет көрсету регламенттерiн бекiту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 38/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2088 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы N 17/24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 20.05.2013 N 17/24 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген мемлекеттiк қызмет көрсету регламенттерi бекiтiлсiн:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi;
3) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Марат Айтбайұлы Бимағанбетовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Абай ауданының әкімі                       Е. Нашаров
Абай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
N 38/04 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiнде (бұдан әрi – Регламент) келесi түсiнiктер пайдаланылады:
1) жауапты орындаушы – уәкiлеттi органның маманы;
2) мемлекеттiк қызметтi алушы – жеке тұлға;
3) уәкiлеттi орган – аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округi әкiмiнiң аппараты, облыстық маңызы бар қалалардың ауыл шаруашылығы бөлiмдерi;
4) халыққа қызмет көрсету орталығы – жеке және (немесе) заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша өтiнiштердi қабылдау және құжаттарды беру жөнiнде мемлекеттiк қызметтер көрсетiлуiн ұйымдастыруды жүзеге асыратын республикалық мемлекеттiк кәсiпорын (бұдан әрі - орталық).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысына сәйкес әзiрлендi.

3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами, указанных в приложении 1 к настоящему Регламенту, а также на альтернативной основе через центр, указанного в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе и Центре, адреса, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в уполномоченный орган:
государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
2) при обращении в центр:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента составляют не более 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 (двадцати) минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут.
10. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом в соответствии с установленным графиком работы ежедневно с понедельника по пятницу включительно, кроме выходных и праздничных дней с 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Государственная услуга предоставляется центром с понедельника по субботу включительно, в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9.00 до 19.00 часов без перерыва. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без ускоренного обслуживания.

3. Мемлекеттiк қызмет осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген уәкiлеттi органдармен, сондай-ақ баламалы негiзде осы Регламентке 2-қосымшада көрсетiлген орталық арқылы көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 3-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысы негiзiнде жүзеге асырылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткiзгiште) не мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мәселелерi бойынша, сондай-ақ мемлекеттiк қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мекенжайлары осы Регламентке 1 және 2-қосымшаларда көрсетiлген уәкiлеттi органнан және орталықтан алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) уәкiлеттi органға өтiнiш берген кезде:
мемлекеттiк қызмет өтiнiш берiлген сәттен бастап 2 (екi) жұмыс күнi iшiнде көрсетiледi;
өтiнiш берушi өтiнiш берген күнi көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
2) орталыққа өтiнiш берген кезде:
осы Регламенттiң 14-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттарды мемлекеттiк қызмет алушы тапсырған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмi 2 (екi) жұмыс күннен аспайды;
өтiнiш берушi өтiнiш берген күнi көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты – 20 (жиырма) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты – 20 (жиырма) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызметтi уәкiлеттi органда демалыс және мереке күндерiнен басқа, белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес күн сайын дүйсенбi мен жұма аралығында, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгi түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн көрсетедi. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетiлген қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады;
Мемлекеттiк қызметтi орталықпен демалыс және мереке күндерiнен басқа жұмыс күндерi, дүйсенбi мен сенбi аралығында сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн үзiлiссiз ұсынады. Қабылдау тездетiлген қызмет көрсетусiз "электронды" кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.

11. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в следующих случаях:
1) предоставления неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) отсутствия данных о наличии личного подсобного хозяйства в по хозяйственной книге уполномоченного органа;
3) при обслуживании в центрах по основаниям, предусмотренным статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации".
12. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в уполномоченный орган или подает заявление в центр;
2) инспектор центра проводит регистрацию заявления и передает инспектору накопительного отдела центра;
3) инспектор накопительного отдела центра составляет реестр документов и направляет в уполномоченный орган;
4) ответственный исполнитель проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания услуги, подготавливает мотивированный отказ либо справку, представляет на подпись руководству уполномоченного органа, направляет результат оказания государственной услуги в центр или получателю государственной услуги;
5) инспектор центра выдает получателю государственной услуги справку либо мотивированный отказ.
13. Прием документов получателя государственной услуги для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа и Центра.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
14. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет следующие документы:
1) при обращении в уполномоченный орган получатель государственной услуги обращается в устной форме с предоставлением оригинала, удостоверяющего личность и его копии.
2) при обращении в центр получатель государственной услуги представляет заявление по форме, согласно приложению 3 к Регламенту и оригинал документа, удостоверяющего личность.
15. Для получение государственной услуги через центр, получатель государственной услуги сдает необходимые документы, указанные в пункте 14 настоящего Регламента, должностным лицам центра по адресу, указанному в приложении 2 к настоящему Регламенту.
16. В центре получателю государственной услуги выдается расписка о приеме, подтверждающая сдачу всех необходимых документов для получения государственной услуги.
17. Государственная услуга предоставляется при личном посещении получателя государственной услуги или его представителя (по нотариально удостоверенной доверенности).

11. Келесi жағдайларда мемлекеттiк қызмет алушыға мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тартылады:
1) осы Регламенттiң 14-тармағында көрсетiлген құжаттардың толық емес пакетiн ұсынғанда;
2) уәкiлеттi органның шаруашылық кiтабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда;
3) "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 40-бабында көзделген негiздемелер бойынша.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш жасаған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiн мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызмет алушы уәкiлеттi органға жүгiнедi немесе орталыққа өтiнiш бередi;
2) орталықтың инспекторы өтiнiштi тiркеудi жүргiзедi және орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторына бередi;
3) орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы құжаттардың тiзiлiмiн әзiрлейдi және уәкiлеттi органға жолдайды;
4) жауапты орындаушы түскен құжаттарды тексередi, қызмет көрсету нәтижесiн ресiмдейдi, дәлелдi бас тартуды не анықтаманы дайындайды, уәкiлеттi орган басшылығына қол қоюға ұсынады, мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн орталыққа немесе мемлекеттiк қызмет алушыға жолдайды;
5) орталықтың инспекторы мемлекеттiк қызмет алушыға анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды бередi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн мемлекеттiк қызметтi алушының құжаттарын қабылдауды бiр тұлға уәкiлеттi органның және орталықтың жұмыс кестесiнiң негiзiнде жұмыс күнi бойы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсету үрдісінде іс-әрекет
(өзара әрекет) тәртібінің сипаттамасы
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы келесi құжаттарды ұсынады:
1) уәкiлеттi органға өтiнiш жасаған кезде мемлекеттiк қызметтi алушы жеке куәлiгiнiң түпнұсқасын және оның көшiрмелерiн ұсына отырып, ауызша нысанда жүгiнедi;
2) орталыққа өтiнiш жасаған кезде мемлекеттiк қызметтi алушы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес, нысан бойынша өтiнiш және жеке куәлiгiнiң түпнұсқасын бередi.
15. Орталық арқылы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн, мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламенттiң 14-тармағында көрсетiлген құжаттарды осы Регламентке 2-қосымшада көрсетiлген мекенжай бойынша орталықтың лауазымды тұлғаларына тапсырады.
16. Орталықта мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды қабылдағаны туралы мемлекеттiк қызметтi алушыға қолхат берiледi.
17. Мемлекеттiк қызмет мемлекеттiк қызметтi алушыға немесе оның өкiлiне (нотариалды куәландырылған сенiмхат бойынша) жеке өзi келген кезде ұсынылады.

18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченного органа и центра, участвующие в процессе оказания государственной услуги:
1) инспектор центра;
2) инспектор накопительного отдела центра;
3) руководство уполномоченного органа;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ, каждого административного действия приведено в приложении 4 к настоящему Регламенту.
20. Схема функционального взаимодействия административных действий в процессе оказания государственной услуги приведены в приложении 5 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность лиц, оказывающих государственные услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и центра (далее – должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуга в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Адреса уполномоченных органов
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Адрес расположения
Абайский район
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Абай"
город Абай
8 (72131) 42954
100100, город Абай, улица Абая, 26
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
село Агрогородок
8 (72131) 90211
100104, село Агрогородок, улица Садовая, 5Б
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбастауского сельского округа"
село Акбастау
8 (72132) 31131
100105, село Акбастау, улица Центральная
4
Государственное учреждение "Аппарат акима села Юбилейное"
село Юбилейное
8 (72153) 58286
100117, село Юбилейное, улица Мира, 15/1
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Самарского сельского округа"
село Самарка
8 (72153) 54289
100114, Самарский сельский округ, село Самарка, улица Центральная, 19
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Коксунского сельского округа"
село Коксун
8 (72153) 52482
100111, село Коксун
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулайгырского сельского округа"
село Кулайгыр
8 (72153) 57303
100114, село Кулайгыр, улица К.Маркса, 1
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Сарепта"
село Сарепта
8 (72153) 55323
100115, село Сарепта, улица Городская, 44
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенгельдинского сельского округа"
село Есенгельды

18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) тартылады – мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын уәкiлеттi органның және орталықтың жауапты тұлғалары:
1) орталықтың инспекторы;
2) орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы;
3) уәкiлеттi органның басшылығы;
4) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы.
19. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң, әр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттер реттiлiгiн және өзара әрекетiнiң мәтiндi кестелiк сипаттамасы осы Регламентке 4-қосымшада келтiрiлген.
20. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң функционалдық өзара әрекетiнiң сызбасы осы Регламентке 5-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Уәкiлеттi органның және орталықтың басшысы (бұдан әрi - лауазымды тұлғалар) мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде мемлекеттiк қызмет көрсетудi iске асыруға жауапты болады.
"Жеке қосалқы шаруашылығының
бар екендігі туралы анықтама
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың мекенжайлары
N
Мекеме атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Орналасқан мекенжайы
Абай ауданы
1
"Абай қаласы әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абай қаласы
8 (72131) 42954
100100, Абай қаласы, Абай көшесі, 26
2
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Агрогородок ауылы
8 (72131) 90211
100104, Агрогородок ауылы, Садовый көшесі, 5Б
3
"Ақбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақбастау ауылы
8 (72132) 31131
100105, Ақбастау ауылы, Центральный көшесі
4
"Юбилейный селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Юбилейный ауылы
8 (72153) 58286
100117, Юбилейный ауылы, Мир көшесі, 15/1
5
"Самарка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Самарка ауылы
8 (72153) 54289
100114, Самарка ауылдық округі, Самарка ауылы, Центральный көшесі, 19
6
"Көксу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көксу ауылы
8 (72153) 52482
100111, Көксу ауылы
7
"Құлаайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құлаайғыр ауылы
8 (72153) 57303
100114, Құлаайғыр ауылы, К.Маркс көшесі, 1
8
"Сәрепті селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сәрепті ауылы
8 (72153) 55323
100115, Сәрепті ауылы, Городской көшесі, 44
9
"Есенгелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есенгелді ауылы

8 (72159) 62072
100106, село Есенгельды, улица Центральная 20
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Курминского сельского округа"
село Курминское
8 (72153) 50566
100113, Курминский сельский округ, село Курминское, улица Спасская 7, кв.2,3
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
село Жартас
8 (72131) 91318
100107, Карагандинский сельский округ, село Жартас, улица 60 лет Каз ССР, 24
12
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Топар"
поселок Топар
8 (72153) 32187
100116, поселок Топар, улица Казыбек би, 3
13
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Южный"
поселок Южный
8 (72153) 56288
100118, поселок Южный, улица Комсомольская, 14
14
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабас"
поселок Карабас
8 (72131) 45314
100110, поселок Карабас, улица Кирова, 9
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Перечень центров обслуживания населения,
их представительств и филиалов
N
Наименование Центра обслуживания населения
Юридический адрес
График работы
Контактные телефоны
1
Отдел N 1 Абайского района филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области
Карагандинская область, город Абай, улица Абая, 54
Рабочие дни: с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва Выходной день: воскресенье
8 (72131) 4-77-00
2
Отдел N 2 Абайского района филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области
Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Казыбек би, 3
Рабочие дни: с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва Выходной день: воскресенье
8 (72153) 3-04-46
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Заявление
Я, ____________________________________________________________
(Ф.И.О., паспортные данные (данные удостоверения личности
_____________________________________________________________________
и место жительства физического лица)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Действующий от имени
_____________________________________________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании ________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу предоставить мне справку о наличии личного подсобного хозяйства
Прилагаю следующие документы:
_____________________________________________________________________
Дата ______________________________________________________/_________
(Ф.И.О. и подпись заявителя/уполномоченного представителя)
___________________________________________________________/_________
(Ф.И.О. и подпись специалиста, принявшего запрос)
Результат выполнения /рассмотрения/ запроса:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
проверено: дата ______________ 20__ год
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста)
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
инспектор Центра
инспектор накопительного отдела Центра
ответственный исполнитель уполномоченного органа
инспектор Центра
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение и свод документов
Рассмотрение документов и подготовка справки или мотивированного отказа
Регистрация справки или мотивированного отказа
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Предоставление инспектору накопительного отдела Центра
Направление в уполномоченный орган
Отправка справки или мотивированного отказа Центру или потребителю
Выдача справки или мотивированного отказа
Сроки исполнения
10 минут
1 рабочий день
10 минут
1 рабочий день
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае выдачи справки о наличии личного подсобного хозяйства
Основной процесс (ход, поток работ)
инспектор Центра
инспектор накопительного отдела Центра
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа

8 (72159) 62072
100106, Есенгелді ауылы, Центральный көшесі, 20
10
"Курмин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Курмин ауылы
8 (72153) 50566
100113, Курмин ауылдық округі, Курмин ауылы, Спасск көшесі 7, кв.2,3
11
"Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жартас ауылы
8 (72131) 91318
100107, Қарағанды ауылдық округі, Жартас ауылы, Қаз ССР 60 жыл көшесі, 24
12
"Топар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Топар кенті
8 (72153) 32187
100116, Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3
13
"Южный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Южный кенті
8 (72153) 56288
100118, Южный кенті, Комсомольский көшесі, 14
14
"Қарабас кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қарабас кенті
8 (72131) 45314
100110, Қарабас кенті, Киров көшесі, 9
"Жеке қосалқы шаруашылығының
бар екендігі туралы анықтама
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының,
оның филиалдары мен өкілдіктерінің тізімі
N
Халыққа қызмет көрсету орталығының атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефондары
1
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Абай ауданындағы N 1 бөлімі
Қарағанды облысы, Абай қаласы, Абай көшесі, 54
Жұмыс күндері:
Сағат 9.00-ден сағат 19.00-ге дейін, үзiлiссiз Демалыс күні:
жексенбі
8 (72131) 4-77-00
2
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды облысы бойынша филиалының Абай ауданындағы N 2 бөлімі
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3
Жұмыс күндері:
Сағат 9.00-ден сағат 19.00-ге дейін, үзiлiссiз
Демалыс күні:
жексенбі
8 (72153) 3-04-46
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет көрсету
регламентiне
3-қосымша
Өтiнiш
Мен, __________________________________________________________
(Т.А.Ә., төлқұжат деректерi (жеке куәлiк деректерi)
_____________________________________________________________________
және жеке тұлғаның тұрғылықты жерi)
_____________________________________________________________________
_______________________________________________________ атынан әрекет
(уәкiлеттi өкiл толтырады)
ететiн ____________________________________________________ негiзiнде
(өкiлеттiлiктi куәландыратын құжаттың деректеме)
маған жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама берудi сұраймын
Мына құжаттарды қоса беремiн:
_____________________________________________________________________
Күнi _______,______________________________________________/_________
(өтiнiш берушiнiң/уәкiлеттi өкiлдiң Т.А.Ә. және қолы)
____________________________________________________________/________
(сұранымды қабылдаған маманның Т.А.Ә. және қолы)
Сұранымды орындау/қарау нәтижесi: _____________________________
_____________________________________________________________________
тексерiлдi: күнi ______________ 20__ жыл
_____________________________________________________________________
(маманның Т.А.Ә. және қолы)
"Жеке қосалқы шаруашылығының
бар екендігі туралы анықтама
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ҚФБ-ның әкімшілік іс-әрекеті дәйектілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ iс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
1.
Іс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) N
1
2
3
4
2.
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Орталықтың инспекторы
3.
Іс-қимылдардың (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау және жинақтау
Құжаттарды қарау және анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты әзірлеу
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты тіркеу
4.
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру- өкiмдiк шешiм)
Орталық жинақтау бөлімінің инспекторына ұсыну
Уәкілетті органға жолдау
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты Орталыққа не тұтынушыға жолдау
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту жауапты беру
5.
Орындалу мерзімдері
10 минут
1 жұмыс күн
10 минут
1 жұмыс күн
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс – жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама берілген жағдайда
Негізгі үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы

1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение и свод документов
5. Рассмотрение документов и подготовка справки
7. Подписывает справку
2. Предоставление инспектору накопительного отдела
4. Направление в уполномоченный орган
6. Направление на подпись руководству
9. Выдача потребителю
8. Отправка справки Центру или потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в выдаче справки о наличии личного подсобного хозяйства
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
инспектор Центра
инспектор накопительного отдела Центра
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение и свод документов
5. Рассмотрение документов и подготовка мотивированного отказа
7. Подписывает мотивированный отказ
2. Предоставление инспектору накопительного отдела
4. Направление в уполномоченный орган
6. Направление на подпись руководству
9. Выдача потребителю
8. Отправка мотивированного отказа Центру или потребителю
Приложение 5
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема функционального взаимодействия действий в процессе оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Абайского района
от 11 декабря 2012 года
N 38/04
Регламент оказания государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте оказания государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) ответственный исполнитель – ветеринарный врач подразделения местного исполнительного органа города областного значения, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) потребитель – физическое и юридическое лицо;
3) уполномоченный орган – отдел ветеринарии города областного значения, аппарат акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", стандартом государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745".
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.

1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау және жинақтау
5. Құжаттарды қарау және анықтамаға әзірлеу
7. Анықтамаға қол қою
2. Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторына ұсыну
4. Уәкілетті органға жолдау
6. Уәкілетті органның басшылығына қол қоюға ұсыну
9. Тұтынушыға беру
8. Анықтаманы Орталыққа немесе тұтынушыға жолдау
3 кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – жеке қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама бермеу жөнінде дәлелді бас тарту жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау және жинақтау
5. Құжаттарды қарау және дәлелді бас тартуды әзірлеу
7. Дәлелді бас тартуға қол қою
2. Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторына ұсыну
4. Уәкілетті органға жолдау
6. Уәкілетті органның басшылығына қол қоюға ұсыну
9. Тұтынушыға беру
8. Дәлелді бас тартуды Орталыққа немесе тұтынушыға жолдау
Жеке қосалқы шаруашылығының
бар екендігі туралы анықтама
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі функционалдық
өзара іс-қимыл сызбасы
Абай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
N 38/04 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiнде келесi түсiнiктер пайдаланылады:
1) жауапты орындаушы – облыстық маңызы бар қаланың, аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтiң жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң ветеринариялық дәрiгерi;
2) тұтынушы – жеке және заңды тұлға;
3) уәкiлеттi орган – облыстық маңызы бар қалалардың ветеринария бөлiмi, аудандық маңызы бар қалалардың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округi әкiмiнiң аппараты.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi N 464 қаулысымен бекiтiлген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет стандартына сәйкес әзiрлендi.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету мекенжайы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген уәкiлеттi органмен көрсетiледi.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты - квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 179 "Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1155) – платежное поручение.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи потребителем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;

4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасының және 35-бабы 2-тармағының және "Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2331 қаулысының негiзiнде жүзеге асырылады.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттiк қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiн беру). Тұтынушы екiншi деңгейдегi банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдар арқылы мемлекеттiк сатып алу туралы конкурс нәтижесi бойынша анықталған бланктiң құнын төлейдi.
Тұтынушы мемлекеттiк қызметке ақы төлеу кезiнде келесi құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсiлi кезiнде – ақы төлеу туралы түбiртек;
2) "Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуiрдегi N 179 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1155 болып тiркелген) сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсiлi кезiнде - төлем тапсырмасы.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мәселелерi бойынша, сондай-ақ, мемлекеттiк қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мекенжайы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген уәкiлеттi органнан алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызмет келесi мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорт беру (жануарға ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) мерзiмi, жануарға жеке нөмiр берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап – 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғарғы рұқсат етiлетiн күту уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;

4) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.
10. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в уполномоченный орган;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа проверяет поступившие документы, оформляет и подготавливает результат оказания государственной услуги либо мотивированный отказ, выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
13. Прием документов потребителя для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа.
4. Описание порядка действий в процессе оказания государственной услуги
14. При обращении потребителя в уполномоченный орган:
1) для получения ветеринарного паспорта на животное (далее – паспорт), документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется;
2) при обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (далее – дубликат) или выписки из ветеринарного паспорта на животное (далее – выписка) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги.
15. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы в уполномоченный орган:
1) для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном – присвоенного индивидуального номера;
2) для получения дубликата ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
письменное заявление произвольной формы;
документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченного органа, участвующие в процессе оказания государственной услуги:

4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты 40 (қырық) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызмет "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгi түскi үзiлiспен ұсынылады. Қабылдау алдын-ала жазылусыз және тездетiлген қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен көрсетiледi.
11. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға, жануардың берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы өтiнiш жасаған сәттен мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiн мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) тұтынушы уәкiлеттi органға жүгiнедi;
2) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы түскен құжаттарды тексередi, мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн не дәлелдi бас тартуды әзiрлейдi және ресiмдейдi, тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн бередi.
13. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн тұтынушының құжаттарын қабылдауды бiр тұлға уәкiлеттi органның жұмыс кестесiнiң негiзiнде күнi бойы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әрекеттер
тәртiбiнiң сипаттамасы
14. Тұтынушы уәкiлеттi органға өтiнiш жасаған кезде:
1) жануарға ветеринариялық паспорт алу кезiнде тұтынушыға қажеттi құжаттар өткiзгенiн растайтын құжат қажет емес;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (бұдан әрi – телнұсқа) немесе жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiсiн (бұдан әрi – үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде, тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналына тiркелiп, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы уәкiлеттi органға келесi құжаттарды ұсынуы қажет:
1) жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет;
2) ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы;
еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.
16. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) тартылады – мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын уәкiлеттi органның жауапты тұлғалары:

1) руководство уполномоченного органа;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ, сроки исполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схема функционального взаимодействия административных действий в процессе оказания государственной услуги и логический порядок приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Адреса уполномоченных органов
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Адрес расположения
Абайский район
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Абай"
город Абай
8 (72131) 42954
100100, город Абай, улица Абая, 26
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
село Агрогородок
8 (72131) 90211
100104, село Агрогородок, улица Садовая, 5Б
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбастауского сельского округа"
село Акбастау
8 (72132) 31131
100105, село Акбастау, улица Центральная
4
Государственное учреждение "Аппарат акима села Юбилейное"
село Юбилейное
8 (72153) 58286
100117, село Юбилейное, улица Мира, 15/1
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Самарского сельского округа"
село Самарка
8 (72153) 54289
100114, Самарский сельский округ, село Самарка, улица Центральная, 19
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Коксунского сельского округа"
село Коксун
8 (72153) 52482
100111, село Коксун
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулайгырского сельского округа"
село Кулайгыр
8 (72153) 57303
100114, село Кулайгыр, улица К. Маркса, 1
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Сарепта"
село Сарепта
8 (72153) 55323
100115, село Сарепта, улица Городская, 44
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенгельдинского сельского округа"
село Есенгельды
8 (72159) 62072
100106, село Есенгельды, улица Центральная 20
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Курминского сельского округа"
село Курминское
8 (72153) 50566
100113, Курминский сельский округ, село Курминское, улица Спасская 7, кв.2,3
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
село Жартас

1) уәкiлеттi органның басшылығы;
2) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы.
17. Әр әкiмшiлiк әрекеттiң орындалу мерзiмi, әр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттер реттiлiгi және өзара әрекетiнiң мәтiндi кестелiк сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң функционалдық өзара әрекет сызбасы және логикалық тәртiбi осы Регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
19. Уәкiлеттi органның басшысы (бұдан әрi – лауазымды тұлға) мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде мемлекеттiк қызмет көрсетудi iске асыруға жауапты болады.
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың мекенжайлары
N
Мекеме атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Орналасқан мекенжайы
Абай ауданы
1
"Абай қаласы әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абай қаласы
8 (72131) 42954
100100, Абай қаласы, Абай көшесі, 26
2
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Агрогородок ауылы
8 (72131) 90211
100104, Агрогородок ауылы, Садовый көшесі, 5Б
3
"Ақбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақбастау ауылы
8 (72132) 31131
100105, Ақбастау ауылы, Центральный көшесі
4
"Юбилейный селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Юбилейный ауылы
8 (72153) 58286
100117, Юбилейный ауылы, Мир көшесі, 15/1
5
"Самарка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Самарка ауылы
8 (72153) 54289
100114, Самарка ауылдық округі, Самарка ауылы, Центральный көшесі, 19
6
"Көксу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көксу ауылы
8 (72153) 52482
100111, Көксу ауылы
7
"Құлаайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құлаайғыр ауылы
8 (72153) 57303
100114, Құлаайғыр ауылы, К.Маркс көшесі, 1
8
"Сәрепті селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сәрепті ауылы
8 (72153) 55323
100115, Сәрепті ауылы, Городской көшесі, 44
9
"Есенгелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есенгелді ауылы
8 (72159) 62072
100106, Есенгелді ауылы, Центральный көшесі, 20
10
"Курмин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Курмин ауылы
8 (72153) 50566
100113, Курмин ауылдық округі, Курмин ауылы, Спасск көшесі 7, кв.2,3
11
"Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жартас ауылы

8 (72131) 91318
100107, Карагандинский сельский округ, село Жартас, улица 60 лет КазССР, 24
12
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Топар"
поселок Топар
8 (72153) 32187
100116, поселок Топар, улица Казыбек би, 3
13
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Южный"
поселок Южный
8 (72153) 56288
100118, поселок Южный, улица Комсомольская, 14
14
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабас"
поселок Карабас
8 (72131) 45314
100110, поселок Карабас, улица Кирова, 9
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
ответственный исполнитель уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение документов, подготовка паспорта, выписки или мотивированного отказа
Подписание паспорта, выписки или мотивированного отказа
Выдача паспорта, выписки или мотивированного отказа потребителю
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Выдача талона о приеме документов
Представление паспорта, выписки или мотивированного отказа руководству на подпись
Сроки исполнения
30 минут
2 рабочих дня
1 рабочий день
40 минут
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
ответственный исполнитель уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение документов, подготовка дубликата
Подписание дубликата
Выдача дубликата потребителю
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Выдача талона о приеме документов
Представление дубликата руководству на подпись
Сроки исполнения
30 минут
9 рабочих дней
1 рабочий день
40 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Основной процесс (ход, поток работ)
ответственный исполнитель уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа

8 (72131) 91318
100107, Қарағанды ауылдық округі, Жартас ауылы, ҚазССР 60 жыл көшесі, 24
12
"Топар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Топар кенті
8 (72153) 32187
100116, Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3
13
"Южный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Южный кенті
8 (72153) 56288
100118, Южный кенті, Комсомольский көшесі, 14
14
"Қарабас кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қарабас кенті
8 (72131) 45314
100110, Қарабас кенті, Киров көшесі, 9
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындалу мерзімін көрсете отырып әр ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер дәйектілігінің және өзара байланысының мәтінді кестелік сипаттамасы
Кесте 1. ҚФБ іс-әрекеттердің барысы.
Негізгі үдерістің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Іс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) N
1
2
3
4
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Іс-қимылдардың (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды тіркеу
Құжаттарды қарау, паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуды дайындау
Паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуға қол қою
Паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуды тұтынушыға беру
Аяқтаудың нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру- әкімшілік шешiм)
Құжаттарды қабылданғаны туралы талон беру
Паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуды басшылыққа қол қоюға ұсыну
Орындалу мерзімдері
30 минут
2 жұмыс күн
1 жұмыс күн
40 минут
Негізгі үдерістің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Іс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) N
1
2
3
4
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Іс-қимылдардың (үдерістің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды тіркеу
Құжаттарды қарап, телнұсқаны дайындау
Телнұсқаға қол қою
Телнұсқаны тұтынушыға беру
Аяқтаудың нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру- әкімшілік шешiм)
Құжаттарды қабылданғаны туралы талон береді
Телнұсқаны қол қоюға ұсыну
Орындалу мерзімдері
30 минут
9 жұмыс күн
1 жұмыс күн
40 минут
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс – жануарға ветеринариялық паспорт берілген жағдайда
Негізгі үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы

1. Регистрация документов
3. Рассмотрение документов, подготовка паспорта, выписки
5. Подписание паспорта, выписки
2. Выдача талона о приеме документов
4. Представление паспорта, выписки руководству на подпись
6. Выдача паспорта потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в выдаче ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Альтернативный (ход, поток работ)
ответственный исполнитель уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
1. Регистрация документов
3. Рассмотрение документов, подготовка мотивированного отказа
5. Подписание мотивированного отказа
2. Выдача талона о приеме документов
4. Представление мотивированного отказа руководству на подпись
6. Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема функционального взаимодействия действий в процессе оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Абайского района
от 11 декабря 2012 года
N 38/04
Регламент оказания государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) ответственный исполнитель – ветеринарный врач подразделения местного исполнительного органа города областного значения, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) потребитель – физическое лицо и юридическое лицо;
3) уполномоченный орган – отдел ветеринарии города областного значения, аппарат акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", стандартом государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесений изменении и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745".
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 20-1) пункта 2 статьи 10 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".

1. Құжаттарды тіркеу
3. Құжаттарды қарау, паспортты және үзіндіні дайындау
5. Паспортқа және үзіндіге қол қою
2. Құжаттарды қабылданғаны туралы талон беру
4. Паспортты және үзіндіні басшылыққа қол қоюға ұсыну
6. Тұтынушыға паспортты және үзіндіні беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – жануарға ветеринариялық паспорт беруден бас тартылған жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
1. Құжаттарды тіркеу
3. Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды дайындау
5. Дәлелді бас тартуға қол қою
2. Құжаттарды қабылданғаны туралы талон беру
4. Дәлелді бас тартуды басшылыққа қол қоюға ұсыну
6. Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы
Абай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
N 38/04 қаулысымен
бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiнде (бұдан әрi - Регламент) келесi түсiнiктер пайдаланылады:
1) жауапты орындаушы – облыстық маңызы бар қаланың, аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтiң жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң ветеринариялық дәрiгерi;
2) тұтынушы – жеке және заңды тұлға;
3) уәкiлеттi орган – облыстық маңызы бар қаланың ветеринария бөлiмi, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округi әкiмiнiң аппараты.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi N 464 қаулысымен бекiтiлген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет стандартына сәйкес әзiрлендi.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету мекенжай осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген уәкiлеттi органмен көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10 бабы 2-тармағы 20-1) тармақшасының және 35-бабы 2-тармағының негiзiнде жүзеге асырылады.

6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
7. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки). Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операции, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты – квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 179 "Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1155) – платежное поручение.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
10. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
11. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее – объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.

6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) беру (бұдан әрi – анықтама) не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттiк қызмет ақылы көрсетiледi (ветеринариялық анықтаманың бланктерiн беру). Тұтынушы екiншi деңгейдегi банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдар арқылы мемлекеттiк сатып алу туралы конкурс нәтижесi бойынша анықталған бланктiң құнын төлейдi.
Тұтынушы мемлекеттiк қызметке ақы төлеу кезiнде келесi құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсiлi кезiнде – ақы төлеу туралы түбiртек;
2) "Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуiрдегi N 179 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1155 болып тiркелген) сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсiлi кезiнде - төлем тапсырмасы.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мәселелерi бойынша, сондай-ақ мемлекеттiк қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мекенжайы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген уәкiлеттi органнан алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызмет жүгiнген күннiң iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi ең жоғары рұқсат етiлетiн күту уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызмет "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгi түскi үзiлiспен көрсетiледi.
11. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнiм және шикiзат (бұдан әрi – объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмiрi болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң, көлiк құралының ветеринариялық-санитариялық талаптарға және қауiпсiздiк талаптарына сәйкессiздiгi негiз болып табылады.

12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения документов от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в уполномоченный орган и представляет документы согласно пункту 15 настоящего Регламента;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания услуги, подготавливает справку либо мотивированный отказ, представляет на подпись руководству, выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
13. Прием документов потребителя для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы уполномоченного органа.
4. Описание порядка действий в процессе оказания государственной услуги
14. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ответственным исполнителем в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица уполномоченного органа, участвующие в процессе оказания государственной услуги:
1) руководство уполномоченного органа;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Адреса уполномоченных органов
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Адрес расположения
Абайский район
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Абай"
город Абай

12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыдан құжаттар алған сәттен мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiн мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) тұтынушы уәкiлеттi органға жүгiнедi және осы Регламенттiң 15-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы түскен құжаттарды тексередi, қызмет көрсетудiң нәтижесiн ресiмдейдi, дәлелдi бас тарту немесе анықтаманы дайындайды, басшылыққа қол қоюға ұсынады, тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн бередi.
13. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн тұтынушының құжаттарын қабылдауды бiр тұлға уәкiлеттi органның жұмыс кестесiнiң негiзiнде жұмыс күнi бойы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттiк қызметтердi көрсету үдерiсiнде
әрекеттер тәртiбiнiң сипаттамасы
14. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы не оның өкiлi тiкелей жүгiнгенде көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет тұтынушысының өтiнiшiн жауапты орындаушы жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн есепке алу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күнiн көрсетiп тiркейдi.
15. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi құжаттар және оларға қойылатын талаптар тiзбесi:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) терi-жүн шикiзатына, жануардың жеке нөмiрi көрсетiлген жапсырма мiндеттi түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкi құнын төлеуiн растайтын құжат.
16. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) тартылады – мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын уәкiлеттi органның жауапты тұлғалары:
1) уәкiлеттi органның басшылығы;
2) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы.
17. Әр әкiмшiлiк әрекетiнiң орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттер реттiлiгiнiң және өзара әрекетiнiң мәтiндi кестелiк сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгi мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызбасы осы Регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
19. Уәкiлеттi органның басшысы (бұдан әрi – лауазымды тұлға) мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде мемлекеттiк қызмет көрсетудi iске асыруға жауапты болады.
"Ветеринариялық анықтама
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың мекенжайлары
N
Мекеме атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Орналасқан мекенжайы
Абай ауданы
1
"Абай қаласы әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абай қаласы

1. Регистрация документов
4. Представление справки руководству на подпись
5. Подписание справки
3. Рассмотрение документов, подготовка справки
6. Выдача справки потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в выдаче ветеринарной справки
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
ответственный исполнитель уполномоченного органа
ответственный исполнитель уполномоченного органа
руководство уполномоченного органа
1. Регистрация документов
4. Представление мотивированного отказа руководству на подпись
5. Подписание мотивированного отказа
3. Рассмотрение документов, подготовка мотивированного отказа
6. Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема функционального взаимодействия административных действий в процессе оказания государственной услуги

1. Құжаттарды тіркеу
4. Анықтаманы басшылыққа қол қоюға ұсыну
5. Анықтамаға қол қою
3. Құжаттарды қарау, анықтаманы дайындау
6. Тұтынушыға анықтама беру
3 Кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – ветеринариялық анықтама ресiмдеуден бас тартқан жағдайда.
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
1. Құжаттарды тіркеу
4. Дәлелді бас тартуды басшылыққа қол қоюға ұсыну
5. Дәлелді бас тартуға қол қою
3. Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды дайындау
6. Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
"Ветеринариялық анықтама
беру"мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі функционалдық
өзара іс-қимыл сызбасы