Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Карагандинской области от 27 июня 2013 года N 41/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 августа 2013 года N 2379. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 17 ноября 2014 года N 62/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 17.11.2014 N 62/05.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 25.09.2014 N 50/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
3) утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 29.07.2014 N 40/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Карагандинской области от 29.07.2014 N 40/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 25.09.2014 N 50/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Абдишев
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 27 июня 2013 года N 41/07
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 25.09.2014 N 50/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 27 июня 2013 года N 41/07
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент разработан в соответствии со  стандартом государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745".

Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 маусымдағы N 41/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 тамызда N 2379 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қарашадағы N 62/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 17.11.2014 N 62/05 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін:
1) күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 25.09.2014 N 50/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру";
3) күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 29.07.2014 N 40/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы әкімдігінің 29.07.2014 N 40/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі); 25.09.2014 N 50/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                                Б. Әбдішев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2013 жылғы 27 маусымдағы
N 41/07 қаулысымен
бекітілді
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 25.09.2014 N 50/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қарағанды облысы әкімдігінің
2013 жылғы 27 маусымдағы
N 41/07 қаулысымен
бекітілді
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы Регламент "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 464 қаулысымен бекітілген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес әзірленді.

2. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) оказывается ветеринарным врачом (далее – ответственный исполнитель) подразделения местного исполнительного органа области, района (города областного значения), города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - МИО).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных".
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).
7. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Услугополучатель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Услугополучатель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты - квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 179 "Об утверждении Инструкции по оформлению, использованию и исполнению платежных поручений, платежных требований-поручений, инкассовых распоряжений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1155) – платежное поручение.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги можно получить в МИО соответствующей административно-территориальной единицы.

2. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) облыстың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың), аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі - ЖАО) бөлімшесінің ветеринариялық дәрігері (бұдан әрі – жауапты орындаушысы) көрсетеді.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасының және 35-бабы 2-тармағының және "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2331 қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі — көрсетілетін қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісін беру). Көрсетілетін қызметті алушы банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын екінші деңгейдегі банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттік сатып алу туралы конкурс нәтижесі бойынша анықталған бланктің құнын төлейді.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметке ақы төлеу кезінде мынадай құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсілі кезінде - ақы төлеу туралы түбіртек;
2) "Төлем тапсырмаларды, төлемдік талап-тапсырмаларды, инкассалық өкімдерді ресімдеу, пайдалану және орындау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 179 қаулысымен бекітілген Төлем тапсырмаларды, төлемдік талап-тапсырмаларды, инкассалық өкімдерді ресімдеу, пайдалану және орындау жөніндегі нұсқаулығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1155 болып тіркелген) сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсілі кезінде - төлем тапсырмасы.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің ЖАО алуға болады.

9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи услугополучателем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 40 (сорока) минут.
10. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения услугополучателя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) услугополучатель обращается в МИО;
2) ответственный исполнитель МИО проверяет поступившие документы, оформляет и подготавливает результат оказания государственной услуги либо мотивированный отказ, выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю.
13. Прием документов услугополучателя для оказания государственной услуги осуществляется одним лицом в течение рабочего дня на основании графика работы МИО.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
14. При обращении услугополучателя в МИО:
1) для получения ветеринарного паспорта на животное, документ, подтверждающий сдачу услугополучателем необходимых документов, не требуется;
2) при обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (далее – дубликат) или выписки из ветеринарного паспорта на животное (далее – выписка) заявление услугополучателя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения услугополучателем государственной услуги.
15. Для получения государственной услуги услугополучателю необходимо предоставить следующие документы в МИО:

9. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, көрсетілетін қызметті алушы жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) мемлекеттік қызметті алуға дейін ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) көрсетілетін қызметті алушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгіленген демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға, жануарға берілген бірдейлендіру нөмірінің болмауы негіз болып табылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы өтініш жасаған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) көрсетілетін қызметті алушы ЖАО жүгінеді;
2) ЖАО жауапты орындаушысы түскен құжаттарды тексереді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін не дәлелді бас тартуды әзірлейді және ресімдейді, көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауды бір тұлға ЖАО жұмыс кестесінің негізінде жұмыс күні бойы жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
14. Көрсетілетін қызметті алушы ЖАО өтініш жасаған кезде:
1) жануарға ветеринариялық паспорт алу кезінде көрсетілетін қызметті алушыға қажетті құжаттар өткізгенін растайтын құжат қажет емес;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (бұдан әрі – телнұсқа) немесе жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндісін (бұдан әрі – үзінді) алу үшін жүгінген кезде, көрсетілетін қызметті алушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті көрсетілетін қызметті алушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ЖАО келесі құжаттарды ұсынуы қажет:

1) для получения ветеринарного паспорта на животное услугополучателем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном – присвоенного индивидуального номера;
2) для получения дубликата ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное услугополучателем предоставляются:
письменное заявление произвольной формы;
документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) – ответственные лица МИО, участвующие в процессе оказания государственной услуги:
1) руководство МИО;
2) ответственный исполнитель МИО.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ, сроки исполнения каждого административного действия приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
18. Схема функционального взаимодействия административных действий в процессе оказания государственной услуги и логический порядок приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
19. Настоящая государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" через центр обслуживания населения не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействие административных действий каждой СФЕ,
сроки исполнения каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Руководство МИО
Ответственный исполнитель МИО
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация документов
Рассмотрение документов, подготовка паспорта, выписки или мотивированного отказа
Подписание паспорта, выписки или мотивированного отказа
Выдача паспорта, выписки или мотивированного отказа услугополучателю
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона о приеме документов
Представление паспорта, выписки или мотивированного отказа руководству на подпись
-
-
Сроки исполнения
30 минут
2 рабочих дня
1 рабочий день
40 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае
выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного
паспорта на животное)
Основной процесс (хода, потока работ)
Ответственный исполнитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Руководство МИО

1) жануарға ветеринариялық паспортты алу үшін көрсетілетін қызметті алушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісінің құнын төлегенін растайтын құжатты береді. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берілген бірдейлендіру нөмірі болуы қажет;
2) ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін көрсетілетін қызметті алушы;
еркін нысандағы жазбаша өтініш;
жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлінген фактісін растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса береді.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады – мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын ЖАО жауапты тұлғалары:
1) ЖАО басшылығы;
2) ЖАО жауапты орындаушысы.
17. Әр әкімшілік әрекетінің орындалу мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ әкімшілік әрекеттер реттілігінің және өзара әрекетінің мәтінді кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада келтірілген.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет
көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
19. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы көрсетілмейді.
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әр әкімшілік әрекетінің орындалу мерзімін көрсете отырып,
әр ҚФБ әкімшілік әрекеттер реттілігінің және өзара
әрекетінің мәтінді кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерінің барысы.
Негізгі процестің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Іс-қимылдың (барысы, жұмыстар ағыны) N
1
2
3
4
ҚФБ атауы
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО басшылығы
ЖАО жауапты орындаушысы
Іс-қимылдың (процестің, операция рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды тіркеу
Құжаттарды қарау, паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуды дайындау
Паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуға қол қою
Паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуды көрсетілетін қызметті алушыға беру
Аяқтаудың нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру - әкімшілік шешiм)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон беру
Паспортты, үзіндіні немесе дәлелді бас тартуды басшылыққа қол қоюға ұсыну
Орындалу мерзімдері
30 минут
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
40 минут
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс – жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) берілген жағдайда
Негізгі процесс (барысы, жұмыстар ағыны)
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО басшылығы

1. Регистрация документов
3. Рассмотрение документов, подготовка паспорта, выписки
5. Подписание паспорта, выписки
2. Выдача талона о приеме документов
4. Представление паспорта, выписки руководству на подпись
6. Выдача паспорта, выписки услугополучателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в
случае отказа в выдаче ветеринарного паспорта на животное (выписки
из ветеринарного паспорта на животное)
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Ответственный исполнитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Руководство МИО
1. Регистрация документов
3. Рассмотрение документов, подготовка мотивированного отказа
5. Подписание мотивированного отказа
2. Выдача талона о приеме документов
4. Представление мотивированного отказа руководству на подпись
6. Выдача мотивированного отказа услугополучателю
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Схема функционального взаимодействия действий
в процессе оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 27 июня 2013 года N 14/07
Регламент государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
Сноска. Регламент утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 29.07.2014 N 40/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Құжаттарды тіркеу
3. Құжаттарды қарау, паспортты, үзіндіні дайындау
5. Паспортқа, үзіндіге қол қою
2. Құжаттарды қабылдағаны туралы талон беру
4. Паспортты, үзіндіні басшылыққа қол қоюға ұсыну
6. Көрсетілетін қызметті алушыға паспортты, үзіндіні беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы процесс – жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беруден бас тартылған жағдайда
Баламалы процесс (барысы, жұмыстар ағыны)
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО басшылығы
1. Құжаттарды тіркеу
3. Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды дайындау
5. Дәлелді бас тартуға қол қою
2. Құжаттарды қабылдағаны туралы талон беру
4. Дәлелді бас тартуды басшылыққа қол қоюға ұсыну
6. Көрсетілетін қызметті алушыға дәлелді бас тартуды беру
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттердің
функционалдық өзара әрекетін көрсететін сызбасы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2013 жылғы 27 маусымдағы
N 41/07 қаулысымен
бекітілді
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламенттің күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 29.07.2014 N 40/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.