О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 6 ноября 2008 года N 76 "Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым бызовым ставкам платы за земельные участки и проекта (схемы) зонирования земель по поселку Жосалы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 июля 2013 года N 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 августа 2013 года за N 4503. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2017 года № 100
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2017 № 100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 6 ноября 2008 года N 76 "Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым базовым ставкам платы за земельные участки и проекта (схемы) зонирования земель по поселку Жосалы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-99, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 10 ноября 2008 года) следующие изменения:
преамбулу изложить следующей редакции:
"В соответствии со статьей 8, пункта 1 статьи 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 2 изложить следующей редакции:
"2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
18-сессии Кармакшинского
районного маслихата
Ж. Жаппасбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятулы

"Жосалы кенті бойынша жер учаскелері үшін салықтық төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 6 қарашадағы N 76 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 шілдедегі N 112 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 тамызда N 4503 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы № 100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.06.2017 № 100 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 6 қарашадағы N 76 "Жосалы кенті бойынша жер учаскелері үшін салықтық төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-99 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2008 жылғы 10 қарашада жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8-бабына, 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДА:";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
18-сессиясының төрағасы
Ж. Жаппасбаев
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысы
М. Наятұлы