014
1) Услуги физическим и юридическим лицам при пользовании ими природными комплексами особо охраняемых природных территорий в туристских и рекреационных целях, в том числе по:
1) предоставлению туристских троп, смотровых площадок, бивачных полян, стоянок для
транспорта,
кемпингов,
палаточных лагерей или мест для их размещения; предоставлению гостиниц, мотелей,
туристских баз,
объектов общественного питания, торговли
и другого
культурно-бытового
назначения,
находящихся в управлении
государственных учреждений в сфере особо
охраняемых
природных
территорий, или мест для
их размещения;
размещению на особо охраняемой
природной
территории
трубопроводов, линий
электропередач и связи, дорог
(кроме дорог
общего
пользования); предоставлению в прокат туристского
инвентаря;
2) проведению
любительской (спортивной) охоты и рыболовства;
3) предоставлению проводников,
экскурсоводов, гидов и
переводчи-ков; проведению
профессиональной кино-,
видео- и
фотосъемки при
посещении и
изучении объектов
государствен-
ного природно-
заповедного фонда,
природного и
историко-
культурного
наследия, музеев
природы и живых
уголков;
4) санитарной очистке и благоустройству
предоставленных в
пользование
территорий и
объектов, а также проведению работ по благоустройству и озеленению
территорий иных
организаций;
5) производству
продукции для объектов
общественного питания;
6) предоставлению транспортных
услуг.
1) сохранение и
развитие
природных
комплексов;
2) охрану
растительного и
животного мира;
3) проведение
восстановительных и защитных
мероприятий в
лесах, включая
рубки промежуточного
пользования и
прочие рубки;
4) очистку и
благоустройство
территорий;
5) развитие
инфраструктуры, связанной с
охраной объектов
природно-заповедного
фонда,
туристской,
рекреационной и ограниченной
хозяйственной
деятельностью;
6) оплату услуг
внештатных
сезонных
работников для
обеспечения
природоохранной
деятельности, в
том числе
пожарных
сторожей,
работников по
осуществлению
рубок
промежуточного
пользования и
прочих рубок,
лесокультурных
работ, а также
работников,
осуществляющих
ограниченную
хозяйственную
деятельность;
6-1) оплату
стоимости работ
(услуг) физических и (или) юридических
лиц, осуществляющих работы (услуги),
связанные с
уборкой ликвидной
захламленности
(ветровальных и
буреломных
деревьев),
образовавшейся в результате
чрезвычайной
ситуации
природного
характера;
7) приобретение
средств связи,
транспорта и
оборудования,
механизмов и
материалов
противопожарного, лесозащитного и лесокультурного
назначения, семян
и посадочного
материала для
лесокультурных
работ, горюче-смазочных
материалов,
обмундирования, оружия и
специальных
средств защиты;

014
1) Жеке және заңды тұлғалар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың табиғи кешендерін туристік және рекреациялық мақсаттарда пайдаланған кезде, оның iшiнде:
1) туристік соқпақтар, тамашалау алаңдарын, дамылдау алаңқайларын, көлікке арналған тұрақтар, кемпингтер, шатырлы лагерлер немесе оларды орналастыратын орындар беру;
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік мекемелердің басқаруындағы қонақүйлер, мотелдер, туристік базалар, қоғамдық тамақтандыру, сауда және басқа да мәдени-тұрмыстық мақсаттағы объектілерді немесе оларды орналастыратын орындар беру;
ерекше қорғалатын табиғи аумақта құбыр жолдар, электр беру және байланыс желілерін, жолдар (жалпы пайдаланымдағы жолдардан басқа) орналастыру;
туристік мүкәммалды жалға беру;
2) әуесқойлық (спорттық) аң аулау мен балық аулауды өткізу;
3) жолсеріктер, экскурсоводтар, гидтер және аудармашылар беру;
мемлекеттік табиғи-қорық қоры, табиғи және тарихи-мәдени мұра объектілерінде, табиғат мұражайларында және тірі жануарлар мүйістерінде болған және оларды зерделеген кезде кәсіби кино, бейне және фото түсірілімдер өткізу;
4) пайдалануға берілген аумақтар мен объектілерді санитариялық тазарту және аббаттандыру, сондай-ақ өзге ұйымдардың аумақтарын абаттандыру және көгалдандыру бойынша жұмыстар жүргізу;
5) қоғамдық тамақтандыру объектілері үшін өнімдер ендіру;
6) көлік қызметтерін көрсету.
1) табиғи кешендердi сақтау және дамыту;
2) жануарлар және өсiмдiктер дүниесiн қорғау;
3) аралық мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді және өзге мақсаттарда ағаш кесуді қоса алғанда, ормандарды қалпына келтіру және қорғану іс-шараларын жүргізу;
4) аумақты тазалау және абаттандыру;
5) табиғи-қорық қоры объектілерін қорғауға, туристік, рекреациялық және шектеулі шаруашылық қызметке байланысты инфрақұрылымды дамыту;
6) табиғатты қорғау қызметін қамтамасыз ету үшін штаттан тыс маусымдық қызметкерлердің, оның ішінде өрт күзетушілердің, аралық мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді және өзге мақсаттарда ағаш кесуді, орман дақылы жұмыстарын жүзеге асыру жөніндегі қызметкерлердің, сондай-ақ шектеулі шаруашылық қызметті жүзеге асыратын қызметкерлердің қызметтеріне ақы төлеу;
6-1) табиғи сипаттағы төтенше жағдайдың салдарынан пайда болған өтімді қоқысты (жел мен дауыл құлатқан ағаштарды) жинаумен байланысты жұмысты (қызметті) жүзеге асыратын жеке және (немесе) заңды тұлғалардың жұмысы (қызметі) құнының ақысын төлеу;
7) байланыс құралдарын, көлік және жабдықтар, өртке қарсы күрес, орман қорғау және орман дақылдары мақсатындағы механизмдер мен материалдар, орман дақылдары жұмысы үшін тұқым және егу материалдарын, жанар-жағармай материалдарын, киім-кешек, қару және арнайы қорғаныш құралдарын сатып алу;

8) строительство,
реконструкцию и ремонт зданий,
сооружений и иных
объектов,
связанных с
природоохранной деятельностью;
9) подготовку и
повышение
квалификации
специалистов для
особо охраняемых
природных
территорий;
10) поощрение
работников
государственных учреждений в
сфере особо
охраняемых
природных
территорий за
трудовые
показатели;
11) проведение
научных
исследований в
области особо
охраняемых
природных
территорий;
12) организацию и содержание музеев
природы и
выставок;
13) развитие и
благоустройство
рекреационных
зон;
14) совершенствование рекламной
деятельности;
15) экологическую
пропаганду;
16) предупреж-
дение и
ликвидацию
негативных
экологических
последствий.
(112, 113, 121,
122, 123, 131,
135, 136, 141,
142, 143, 144,
149, 151, 152,
153, 154, 156,
159, 161, 165,
169, 413, 414,
416, 417, 419,
421, 431).
Статья 38 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях»,
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 27 апреля
2009 года
№ 586 «Об
утверждении
Правил
оказания
платных
видов
деятельности по реализации
товаров (работ,
услуг) госу-
дарственными
учреждениями в сферах лесного хозяйства, особо
охраняемых
природных
территорий
и расходования ими полученных при этом денежных
средств».
РБ
РБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
10
10
10
10
10
10
10
10
3
5
5
5
5
5
5
5
237*

8) табиғатты қорғау қызметіне байланысты ғимараттар, құрылыстар және өзге де объектілер салу, реконструкциялау және жөндеу;
9) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар үшін мамандар даярлау және олардың біліктілігін арттыру;
10) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін еңбектегі көрсеткіштері үшін көтермелеу;
11) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласында ғылыми зерттеулер жүргізу;
12) табиғат мұражайлары мен көрмелерді ұйымдастыру және күтіп ұстау;
13) рекреациялық аймақтарды дамыту және абаттандыру;
14) жарнамалық қызметті жетілдіру;
15) экологиялық насихатқа;
16) теріс экологиялық зардаптарды алдын алу және жою.
(112, 113, 121, 122, 123, 131, 135, 136, 141, 142, 143, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 165, 169, 413, 414, 416, 417, 419, 421, 431).
«Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi Заңының 38-бабы, «Орман шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар салаларындағы мемлекеттiк мекемелердiң тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) өткiзу жөнiндегi ақылы қызмет түрлерiн көрсету және олардың бұл ретте алған ақша қаражатын жұмсау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 27 сәуiрдегi № 586 қаулысы
РБ
РБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
10
10
10
10
10
10
10
10
3
5
5
5
5
5
5
5
237*

020
Средства за счет:
1) выращивания посадочного материала для
озеленения
населенных
пунктов и сбора
лесных семян,
создание
озеленительных,
защитных,
плантационных и
иных насаждений,
проведение
учебной практики;
2) реализации
товаров и
продукции от
переработки
древесины,
полученной при
проведении рубок
промежуточного
пользования и
прочих рубок, в
том числе для
обеспечения
населения
топливом, а также
продукции
побочных лесных
пользований и
оказание услуг по
переработке
древесины;
3) оказания
транспортных
услуг населению
по перевозке
грузов в пределах
территорий лесных
учреждений;
4) осуществления
воспроизводства
лесов на участках
государственного лесного фонда,
переданных в долгосрочное
лесопользование
для заготовки
древесины, в соответствии с договором,
заключенным с лесопользователем.
1) проведение лесохозяйственных мероприятий на участках государственного лесного фонда;
2) строительство и содержание лесохозяйственных дорог, противопожарное обустройство лесов;
3) проектно-изыскательские работы в области охраны, защиты, пользования лесным фондом, воспроизводства лесов и лесоразведения;
4) оплату услуг внештатных сезонных работников для обеспечения природоохранной деятельности, в том числе пожарных сторожей, работников по осуществлению рубок промежуточного пользования и прочих рубок,
лесокультурных
работ, а также
работников,
осуществляющих
переработку
лесных ресурсов;
5) приобретение
средств связи,
транспорта и
оборудования,
механизмов и
материалов
противопожарного,
лесозащитного и
лесокультурного
назначения,
семян и
посадочного
материала для
лесокультурных
работ,
горюче-смазочных
материалов,
обмундирования,
оружия и
специальных
средств защиты;
6) приобретение
оборудования и
механизмов,
необходимых для
переработки
лесных ресурсов;
7) строительство, реконструкцию и
ремонт зданий,
сооружений и
иных объектов,
связанных с
функционированием государственных
учреждений в
сфере лесного
хозяйства;
8) подготовку и
повышение
квалификации
специалистов для лесного и охотничьего
хозяйства;
9) поощрение
работников
государственных
учреждений в
сфере лесного
хозяйства за
трудовые
показатели.
(112, 113, 121,
122, 131, 135, 136, 141, 142, 143, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 165, 169, 413, 414, 416, 417, 419, 431, 421).
То же
Услуги, предоставляемые государственными библиотеками
РБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
МБ
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
1
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3

020
Мыналардың:
1) елдi мекендердi көгалдандыру үшiн отырғызылатын материалдарды өсiру және орман тұқымдарын жинау, көгалдандыру, қорғау, плантациялық және өзге де екпелердi отырғызу, оқу практикаларын өткiзу;
2) аралық мақсатта пайдалану үшiн және өзге де мақсаттарда ағаш кесу және басқа да, оның iшiнде халықты отынмен қамтамасыз ету үшiн ағаш кесу кезiнде алынған сүректi өңдеуден алынған тауарлар мен өнiмдердi, сондай-ақ жанама орман пайдалану өнiмдерiн өткiзу және сүректі қайта өңдеу жөнiнде қызметтер көрсету;
3) орман мекемелерiнiң аумақтары шегiнде халыққа жүк тасымалдау жөнiнде көлiк қызметтерiн көрсету;
4) орманды пайдаланушымен жасалған шартқа сәйкес сүрек дайындау үшiн орманды ұзақ мерзiмдi пайдалануға берiлген мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде ормандарды молықтыруды жүзеге асыру.
1) мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде орман шаруашылығы iс-шараларын жүргiзу;
2) орман шаруашылығы жолдарын салу және күтiп ұстау, ормандарды өртке қарсы жайластыру;
3) орман қорын күзету, қорғау, пайдалану, ормандарды молықтыру және орман өсiру саласындағы жобалау-iздестiру жұмыстары;
4) табиғатты қорғау қызметiн қамтамасыз ету үшiн штаттан тыс маусымдық қызметкерлердiң, оның iшiнде өрт күзетушiлердiң, аралық мақсатта пайдалану үшiн ағаш кесудi және өзге мақсаттарда ағаш кесудi, орман дақылдары жұмыстарын жүзеге асыру жөнiндегi қызметкерлердiң, сондай-ақ орман ресурстарын қайта өңдеудi жүзеге асыратын қызметкерлердiң қызметтерiне ақы төлеу;
5) байланыс құралдарын, көлiк және жабдықтар, өртке қарсы күрес, орман қорғау және орман дақылдары мақсатындағы тетіктер мен материалдар, орман дақылдары жұмыстары үшiн тұқымдар мен егу материалдарын, жанар-жағармай материалдарын, киiм-кешек, қару және арнайы қорғаныш құралдарын сатып алу;
6) орман ресурстарын қайта өңдеу үшiн қажеттi жабдықтар мен тетіктер сатып алу;
7) орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк мекемелердiң жұмыс iстеуiне байланысты ғимараттар, құрылыстар және өзге де объектiлердi салу, реконструкциялау және жөндеу;
8) орман және аңшылық шаруашылығы үшiн мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру;
9) орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiн еңбектегi көрсеткiштерi үшiн көтермелеу (112, 113, 121, 122, 131, 135, 136, 141, 142, 143, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 165, 169, 413, 414, 416, 417, 419, 431, 421).
Сол сияқты
Мемлекеттiк кiтапханалар көрсететiн қызметтер
РБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
ЖБ
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
08
1
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3

4) приобретение литературы, электронных коллекций и баз данных для пополнения библиотечных фондов;
5) издание научной и методической литературы по вопросам сохранности книжного фонда, социологии чтения;
6) приобретение
учебных пособий, наглядных материалов для проведения обучения по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
7) обучающих тренингов, семинаров, конференции, проводимые по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;

4) кітапхана қорларын толықтыру үшін әдебиет, электрондық коллекциялар мен дерекқор сатып алу;
5) кітап қорын, оқу әлеуметтанымын сақтау мәселелері бойынша ғылыми және әдістемелік әдебиет шығару;
6) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту жүргізу үшін оқу құралдарын, көрнекі материалдар сатып алу;
7) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту тренингтерін, семинарлар, конференциялар өткізу;

8) проведение массовых мероприятий (литературные вечера, выставки, презентации, конкурсы, дни книги, фестивали);
9) изготовление и тиражирование бланочной продукции, брошюр, авторефератов, читательских билетов, листков требований, печатание обложки, гребешковый переплет;
10) реализация изданий библиотек, копий звукозаписей, видеофильмов, фонограмм;
11) ремонт, реставрация и переплет книг, журналов;
12) фото-, кино-, видеосъемка, микрокопирование отдельных статей, материалов из книг и периодических печатных изданий;

8) бұқаралық іс-шараларды өткізу (әдеби кештер, көрмелер, тұсаукесерлер, конкурстар, кітап күндері, фестивальдар);
9) бланк өнiмдерiн, брошюраларды, авторефераттарды, оқырман билеттерiн, талап парақшаларын дайындау және таралымдау, мұқабасын басып шығару, парақты түптеу;
10) кiтапхана басылымдарын, дыбыс жазба көшiрiмдерiн, бейне фильмдердi, фонограммаларды өткiзу;
11) кiтаптарды, журналдарды жөндеу, қалпына келтiру және түптеу;
12) фото, кино бейне түсiру, жекелеген мақалалардың, кiтаптар мен мерзiмдi баспа басылымдарынан алынған материалдардың микрокөшiрмесiн алу;

212
214
100
037
Услуги по
реализации
продукции,
полученной в
результате
проведения
сортоиспытания
сельскохозяйственных растений
1) проведение сельскохозяйственных работ и лабораторных
исследований на сортоиспытательных станциях и участках государственных учреждений;
2) приобретение сельскохозяйственной техники, сельскохозяйственного, лабораторного оборудования и механизмов для оснащения материально-технической базы государственных учреждений;

212
214
100
037
Ауыл шаруашылық өсiмдiктерiнiң сорттарын сынақтан өткiзу нәтижесiнде алынған өнiмдердi iске асыру жөнiндегi қызметтер
1) сорттарды сынақтан өткiзу станцияларында және мемлекеттiк мекемелер учаскелерiнде ауыл шаруашылығы жұмыстарын жүргiзу;
2) ауыл шаруашылығы техникасын, ауыл шаруашылығы, зертханалық жабдықты және мемлекеттiк мекемелердiң материалдық-техникалық базасын жарақтандыру үшiн тетiктердi сатып алу;

3) проведение научных исследований в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
4) оплату услуг, труда внештатных сезонных специалистов и рабочих, привлекаемых государственными учреждениями для проведения сельскохозяйственных и лабораторных работ в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
5) приобретение товарно-материальных ценностей: горюче-смазочных материалов, семян и посадочного материала сортов сельскохозяйственных растений, минеральных удобрений, пестицидов, химических реактивов, запасных частей, средств связи, метеорологических данных, специальных средств защиты для обеспечения охраны труда, пожарной безопасности и гигиены, а также других предметов и материалов для текущих целей сортоиспытания государственных учреждений;

3) ауыл шаруашылығы өсiмдiктерiнiң сорттарын сынақтан өткiзу саласында ғылыми зерттеулер жүргiзу;
4) ауыл шаруашылығы өсiмдiктерiнiң сорттарын сынақтан өткiзу саласында ауыл шаруашылық және зертханалық жұмыстарды жүргiзу үшiн мемлекеттiк мекемелер тартатын штаттан тыс маусымдық мамандар мен жұмыскерлер қызметтерiн, еңбегiн төлеу;
5) тауарлық-материалдық құндылықтарды сатып алу: жанар-жағар май материалдарын, ауыл шаруашылығы өсiмдiктерi сорттарының дақылдары мен себу материалдарын, минералды тыңайтқыштар, пестицидтер, химиялық реактивтер, қосымша бөлiктер, байланыс құралдары, метеорологиялық деректер, еңбекті қорғауды қамтамасыз ету үшiн арнайы қорғау құралдарын, өрт қауiпсiздiгi мен гигиена, сондай-ақ мемлекеттiк мекемелердiң сорттарды сынақтан өткiзудің ағымды мақсаты үшiн басқа да құралдар мен материалдар сатып aлу;

6) оплату услуг транспорта, почтовой и других видов связи, коммунальных услуг, услуг аренды административных и складских помещений, по агрохимическому обследованию почв и проведению мелиоративных мероприятий, по техническому осмотру и обязательному страхованию транспортных средств, по поверке весового и специализированного оборудования государственных учреждений;
7) приобретение подписных изданий, научной, методической и специальной литературы для пополнения материалов по сортовому генофонду государственных учреждении;

6) көлік, почта және байланыстың басқа да түрлерінің қызметіне, коммуналдық қызметке, әкімшілік және қойма үй-жайларын жалға алу, топырақты агрохимиялық зерттеу және мелиорациялық іс-шараларды жүргізу жөніндегі, көлік құралдарын техникалық байқау және міндетті сақтандыру, мемлекеттік мекемелердің өлшеу және мамандандырылған жабдықтарын тексеру жөніндегі қызметтерге ақы төлеу;
7) мемлекеттік мекемелердің сорттық тектік қоры жөніндегі материалдарды толықтыру үшін баспа басылымдарын, ғылыми, әдістемелік және арнайы әдебиеттерді сатып алу;

8) издание научных, методических материалов и официальных бюллетеней государственных учреждений;
9) подготовку и повышение квалификации специалистов государственных учреждений;
10) приобретение и внедрение специального программного обеспечения автоматической обработки данных результатов в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
11) приобретение услуг переводчиков иностранной корреспонденции и научной документации для государственных учреждений;

8) мемлекеттік мекемелердің ғылыми, әдістемелік материалдарын және ресми бюллетендерін шығару;
9) мемлекеттік мекемелердің мамандарын даярлауға және олардың біліктілігін арттыру;
10) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сорттарын сынау саласындағы нәтижелердің деректерін автоматты өңдеуді арнайы бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу және енгізу;
11) мемлекеттiк мекемелер үшiн шетел хат-хабары мен ғылыми құжаттама аудармашыларының қызметiн сатып алу;

2) содержание, ремонт спортивных сооружений и зданий, приобретение специализированного оборудования и инвентаря, спортивной формы, обеспечение учебно-тренировочной работы, участие в соревнованиях, проведение спортивных мероприятий, административно-управленческие и хозяйственные расходы;
3) ремонт спортивного инвентаря и оборудования;
4) содержание автомобильного и специального транспорта, ремонт и обслуживание специальной техники и оборудования;
5) покрытие расходов по организации питания участников
спортивных мероприятий, оплате труда спортивных судей и медицинских работников, организации культурно-массовых и оздоровительных мероприятий;
6) служебные командировки;
7) улучшение культурно-бытового обслуживания спортсменов, приобретение мебели для административных, хозяйственных, спальных и вспомогательных помещений;
8) оплата аренды
помещений и оборудования для организации учебно-тренировочного и соревновательного процесса со спортсменами Вооруженных Сил Республики Казахстан;

2) спорт құрылыстары мен ғимараттарын ұстау, жөндеу, арнайы жабдықтар мен мүкәммал, спорттық киім нысанын сатып алу, оқу-жаттықтыру жұмыстарын қамтамасыз ету, жарыстарға қатысу, спорттық іс-шараларды өткізу, әкімшілік-басқару және шаруашылық шығыстары;
3) спорттық мүкәммал мен жабдықты жөндеу;
4) автомобиль және арнайы көлiктi ұстау, арнайы техника мен жабдықты жөндеу және қызмет көрсету;
5) спорттық iс-шараларға қатысушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру, спорт төрешiлерi мен медицина қызметкерлерiне еңбекақы төлеу, мәдени-көпшiлiк және сауықтыру iс-шараларын ұйымдастыру жөнiндегi шығыстарды жабу;
6) қызметтiк iссапарлар;
7) спортшыларға мәдени-тұрмыстық қызмет көрсетудi жақсарту, әкiмшiлiк, шаруашылық, ұйықтайтын және қосалқы үй-жайлар үшiн жиһаз сатып алу;
8) Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң спортшыларымен оқу-жаттықтыру және жарыстар үдерiсiн ұйымдастыру үшiн үй-жайлар мен жабдықты жалдау ақысын төлеу;

9) приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого
имущества и другого
форменного и специального обмундирования;
10) оплата коммунальных услуг и услуг связи;
11) оплату услуг и работ, оказываемых
юридическими и физическими лицами по
договору;
12) оплату банковских
услуг;
13) призы, памятные подарки, грамоты и денежные вознаграждения призерам и участникам
спортивных мероприятий;
14) взносы за участие в спортивных мероприятиях;

9) заттай мүлiк заттарын және басқа да нысанды және арнайы киiм-кешек сатып алу, тiгу және жөндеу;
10) коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерiне ақы төлеу;
11) шарт бойынша заңды және жеке тұлғалар көрсететiн қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу;
12) банк қызметтерiне ақы төлеу;
13) спорттық iс-шаралардың жүлдегерлерi мен қатысушыларына жүлделер, естелiк сыйлықтар, грамоталар мен ақшалай сыйақылар;
14) спорттық iс-шараларға қатысқаны үшiн жарналар;

15) фармакологическое обеспечение учебно-тренировочного процесса спортсменов и сборных команд
(111, 112, 113, 121, 122, 131, 135, 136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 324, 341, 414, 416, 419).
Статья 24 Закона Республики Казахстан «Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан» от 7 января 2005 года, постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 525 «Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимися в области спорта, и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)».
РБ
02
1
208
019
000
044
Услуги по организации и проведению спортивных мероприятий с физическими и юридическими лицами, не имеющими ведомственной принадлежности к Вооруженным Силам (организация и проведение соревнований, специальных комплексных спортивных мероприятий)
То же
То же
РБ
02
1
208
019
000
045
Услуги по предоставлению спортивного инвентаря
То же
То же
РБ
02
1
208
019
000

15) спортшылардың және құрама командалардың оқу-жаттықтыру үдерiсiн фармакологиялық қамтамасыз ету (111, 112, 113,121, 122, 131, 135, 136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 324, 341, 414, 416, 419).
«Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштерi туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы Заңының 24-бабы, «Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң спорт саласында мамандандырылған мемлекеттiк мекемелерiнiң тауарларды (жұмыстарды, көрсетiлетiн қызметтердi) өткiзу жөнiндегi ақылы қызмет түрлерiн көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетiлетiн қызметтердi) өткiзуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 26 сәуiрдегi №
РБ
02
1
208
019
000
044
Қарулы Күштерге ведомстволық тиiстiлiгi жоқ жеке және заңды тұлғалармен спорттық iс-шараларды (жарыстарды, арнайы кешендi спорттық iс-шараларды ұйымдастыру және өткiзу) ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi қызметтер
Сол сияқты
Сол сияқты
РБ
02
1
208
019
000
045
Спорттық мүкәммалды беру жөнiндегi қызметтер
Сол сияқты
Сол сияқты
РБ
02
1
208
019
000

046
Услуги по подготовке спортсменов и тренеров с последующей реализацией условий их перехода в иные физкультурно-спортивные организации
То же
То же
*вводится в действие с 1 января 2014 года.

046
Спортшылар мен жаттықтырушылардың өзге де дене шынықтыру-спорттық ұйымдарға ауысу жағдайларын кейiннен iске асыра отырып, оларды даярлау жөнiндегi қызметтердi көрсету.
Сол сияқты
Сол сияқты
*2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.