Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года N 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 апреля 2014 года N 1034. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года N 2464 "О выборах в Республике Казахстан", а также статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Алмалинскому району города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию настоящего нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алмалинского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района города Алматы Абилкакову К.К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Кусаинов
Согласовано:
Председатель Алматинской
городской избирательной комиссии
Б. Доспанов
Приложение
к решению акима Алмалинского
района города Алматы
от 21 апреля 2014 года № 06
Избирательные участки по
Алмалинскому району города Алматы
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Алмалинского района города Алматы от 11.09.2014 N 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); от 24.02.2015 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); от 16.10.2015 N 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); от 14.03.2017 N 04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); от 08.11.2018 № 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 38
Центр: 050046, город Алматы, проспект Абая, 191,
Институт горного дела имени Д.А. Конаева,

Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 06 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде N 1034 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11 сәуірдегі 2019 жылғы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі N 2464 Конституциялық Заңының  23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының  37 бабына сәйкес Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге берілген  қосымшаға сәйкес Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешімнің Алматы қаласы алмалы ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсына орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы К.Қ. Әбілқақоваға жүктелсін.
5. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбек бойынша он күн өткенен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Құсайынов
Келісілді:
Алматы қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Доспанов
Алматы қаласы
Алмалы ауданы әкімінің
2014 жылғы 21 сәуірдегі
№ 06 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11.09.2014 N 16 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 24.02.2015 N 03 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.10.2015 N 10 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 14.03.2017 № 04 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.11.2018 № 05 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 38 сайлау учаскесі
Орталығы: 050046, Алматы қаласы,
Абай даңғылы, 191, Д.А. Қонаев атындағы

телефон: 395-49-09.
Границы: от улицы Варламова по проспекту Абая на юго-запад (северо-западная сторона) до восточного берега озера Сайран; по восточному берегу озера Сайран на север (восточная сторона) до улицы Толе би; по улице Толе би на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (западная сторона) до улицы Шакарима; по улице Шакарима на запад (северная сторона) до улицы Гринева; по улице Гринева, далее по улице Варламова на юг (западная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 39
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 176,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 75", телефон: 268-32-87, 374-48-94.
Границы: от улицы Туркебаева по проспекту Абая на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Варламова; по улице Варламова, далее по улице Гринева на север (восточная сторона) до улицы Шакарима; по улице Шакарима на восток (южная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (восточная сторона) до улицы Карасай батыра; по улице Карасай батыра восток (южная сторона) до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на юг (западная сторона) включая дом № 148 улицы Прокофьева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на восток (южная сторона) до улицы Туркебаева; по улице Туркебаева на юг (западная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 40
Центр: 050009, город Алматы, улица Брусиловского, 134 а/1,
Детская юношеская школа Олимпийского резерва № 2,
телефон: 240-09-75.
Границы: от улицы Прокофьева по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Туркебава; по улице Туркебаева на юг (западная сторона) до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на север (восточная сторона) исключая дом № 148 улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 41
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева,
176, Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 75",
телефон: 268-32-87, 374-48-94.
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Васнецова; по нечетной стороне улицы Васнецова до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 42

Тау-кен істері институты,телефон: 395-49-09.
Шекаралары: Варламов көшесінен Абай даңғылынан оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Сайран өзенінің шығыс жағалауына дейін; Сайран өзенінің шығыс жағалауы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Тілендиев Нұрғиса көшесіне дейін; Тілендиев Нұрғиса көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Гринев көшесіне дейін; Гринев көшесінен ары қарай Варламов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі, 176, "№ 75 жалпы білім
беру мектебі", коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, телефон: 268-32-87, 374-48-94.
Шекаралары: Түркебаев көшесінен бастап Абай даңғылымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Варламов көшесіне дейін; Варламов көшесімен, одан әрі Гринев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағына), Прокофьев көшесіндегі № 148 үйді қоса Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Брусиловский көшесі,
134 а/1, Олимпиада резервіндегі № 2 балалар мен
жасөспірімдер мектебі, телефон: 240-09-75
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Құлымбетов Ұзақбай көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы), Прокофьев көшесінің № 148 үйді шығара Құлымбетов Ұзақбай көшесіне дейін.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 176,
"№ 75 жалпы білім беру мектебі", коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 268-32-84, 374-48-49.
Шекаралары: Тұрғыт Өзалы көшесінен Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Васнецов көшесіне дейін; Васнецов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің тақ санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 42 сайлау учаскесі

Центр: 050005, город Алматы, улица Тлендиева Нургиса, 35,
Коммунальное государственное учреждения
"Общеобразовательная школа № 96",
телефон: 377-48-74, 240-59-90.
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Толе би на юго-запад (северо-западная сторона) до восточного русла реки Большая Алматинка; по восточному руслу реки Большая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток (южная сторона) до западной границы территории дома № 166 улицы Караоткел; вдоль западной границы территории дома № 166 улицы Караоткел на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 76 улицы Караоткел; вдоль южной границы территории домов № 76 улицы Караоткел и № 96 улицы Грановского на восток (южная сторона) до улицы Лихачева; по улице Лихачева на север (восточная сторона) до северной границы территории дома № 22 микрорайона Тастак-2; по северной границе территории домов № 22 и 30 микрорайона Тастак-2 на восток (южная сторона) до восточной стороны территории дома № 29 микрорайона Тастак-2; вдоль восточной границы территории домов № 29,27,26 микрорайона Тастак-2 на север (восточная сторона) до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на восток (южная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (западная сторона) до улицы Толе би.
Избирательный участок № 43
Центр: 050005, город Алматы, улица Брусиловского, 15
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 34", телефон: 263-74-56.
Границы: от улицы Прокофьева по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Прокофьева; по нечетной стороне улицы Прокофьева до улицы Карасай батыра, включая дом № 16 по улице Прокофьева и дом № 23 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 44
Центр: 050005, город Алматы, улица Тлендиева Нургиса, 35,
Коммунальное государственное учреждения
"Общеобразовательная школа № 96",
телефон: 377-48-74, 240-59-90.
Границы: от улицы Тлендиева Нургисы по улице Дуйсенова на запад (северная сторона) до улицы Даргомыжского; далее по восточной границе территории домов № 26,27,29 микрорайона Тастак-2 на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 29 микрорайона Тастак-2; вдоль южной границы территории домов № 29 и 21 микрорайона Тастак-2 на запад (северная) до улицы Лихачева; по улице Лихачева на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 96 улицы Грановского; вдоль южной границы территории дома № 96 улицы Грановского и дома № 76 улицы Караоткел на запад (северная сторона) до западной границы территории дома № 76 улицы Караоткел; вдоль западной границы территории дома № 76 улицы Караоткел на север (восточная сторона) до улицы Дуйсенова; по улице Дуйсенова на запад (северная сторона) до русла реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Грановского; по улице Грановского на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Кавказская; по улице Кавказская на восток (южная сторона) до улицы Даргомыжского; по улице Даргомыжского на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 5 микрорайона Тастак-2; вдоль южной границы территории дома № 5 микрорайона Тастак-2 на восток (южная сторона) до улицы Тлендиева Нургисы; по улице Тлендиева Нургисы на юг (западная сторона) до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 45
Центр: 050005, город Алматы,
улица Брусиловского, 15 угол улиц Дуйсенова,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 34", телефон: 263-72-81.

Орталығы: 050005, Алматы қаласы, Нұрғиса Тілендиев көшесі, 35,
"№ 96 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 377-48-74, 240-59-90
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Төле би көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қараөткел көшесіндегі № 166 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 166 үй аумағының батыс шекарасын бойлай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 76 және Грановский көшесіндегі № 96 үйлер аумағының оңтүстік шекарасын бойлай шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Лихачев көшесіне дейін; Лихачев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 22 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 22 және 30 үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29 үй аумағының шығыс жағына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29,27,26 үйлер аумағының шығыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесіне дейін.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы, Брусиловский көшесі, 15,
Дүйсенов көшесінің бұрышы, "№ 34 гимназия",
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 263-74-56.
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін Прокофьев көшесіндегі № 16 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 23 үйді қоса.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы, Нұрғиса Тілендиев көшесі, 35,
"№ 96 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 377-48-74, 240-59-90
Шекаралары: Нұрғиса Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Даргомыжский көшесіне дейін; одан әрі Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 26,27,29 үйлер аумағының шығыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 29 және 21 үйлер аумағының оңтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік) Лихачев көшесіне дейін; Лихачев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Грановский көшесіндегі № 96 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Грановский көшесіндегі № 96 үй және Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының оңтүстік шекарасын бойлай батысқа қарай (солтүстік жағы) Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Қараөткел көшесіндегі № 76 үй аумағының батыс шекарасын бойлай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Үлкен Алматы өзенінің арнасына дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 5 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 5 үй аумағының оңтүстік шекарасын бойлай шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Тастақ-2 ықшам ауданындағы № 5 үй аумағының оңтүстік шекарасын бойлай шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Дүйсенов көшесінедейін.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы,
Брусиловский көшесі, 15, Дүйсенов көшесінің бұрышы,
"№ 34 гимназия", коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 263-72-81

Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне улицы Артема до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева, исключая дом № 16 по улицы Прокофьева и дом № 23 по улицы Брусиловского, до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская, исключая дом № 41 по улицы Кавказская и дом № 11 по улицы Брусиловского, до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Артема.
Избирательный участок № 46
Центр: 050005, город Алматы, улица Тургута Озала, 45,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 167", телефон: 263-74-56.
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Артема до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Тургута Озала; по нечетной стороне улицы Тургута Озала до улицы Артема, включая дом № 59/87 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 47
Центр: 050009, город Алматы, улица Тургута Озала, 30,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 58",
телефон: 240-84-70.
Границы: от улицы Дуйсенова по нечетной стороне улицы Аносова до улицы Артема; по нечетной стороне улицы Артема до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказской до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Аносова.
Избирательный участок № 48
Центр: 050005, город Алматы, улица Тлендиева, 35,
"Школа искусств", телефон: 255-93-31.
Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская, включая дом № 41 по улицы Кавказская и дом № 11 по улицы Брусиловского, до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до северной границы общеобразовательной школы № 96; вдоль северной границы общеобразовательной школы № 96 до улицы Даргомыжского; по четной стороне улицы Даргомыжского до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская до улицы Грановского; по четной стороне улицы Грановского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Брусиловского, включая дома № 28, 30, 40 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 49
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 4,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 62 имени Шона Смаханулы", телефон: 255-97-10.

Шекаралары: Түркебаев көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен № 16 және Брусиловского көшесіндегі № 23 үйді шығара Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Нұрғиса Тлендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тлендиев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Брусиловкий көшесіне дейін Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді шығара; Брусиловкий көшесінің тақ санды жағымен Дүйсен көшесіне дейін; Дүйсен көшесінің жұп санды жағымен Түркебаева көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Артем көшесіне дейін.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы,
Тұрғыт Өзалы көшесі, 45,
"№ 167 жалпы беретін мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі,
телефон: 263-74-56
Шекаралары: Тұрғыт Өзалы көшесінен Артем көшесінің тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін Артем көшесіндегі № 59/87 үйді қоса.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Тұрғыт Өзалы
көшесі, 30, "№ 58 жалпы білім беру мектебі",
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 240-84-70.
Шекаралары: Дүйсенов көшесінен Аносов көшесінің жұп санды жағымен Артемов көшесіне дейін; Артемов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы: 050005, Алматы қаласы,
Н. Тілендиев көшесі, 35,
"Өнер мектебі", телефон: 255-93-31
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіндегі № 41 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 11 үйді қоса Нұрғиса Тлендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тлендиев көшесінің тақ санды жағымен № 96 орта мектептің солтүстік шекарасына дейін; № 96 орта мектептің солтүстік шекарасының бойымен Даргомыжский көшесіне дейін; Даргомыжский көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Брусиловский көшесінен Брусиловский көшесіндегі, № 28, 30, 40 үйлерді қоса.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі, 4,
"Шона Смаханұлы атындағы № 62 гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 255-97-10

Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Гайдара, исключая дом № 59/87 по улице Туркебаева и дома под № 28, 30, 40 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 50
Центр: 050009, город Алматы, улица Тургута Озала, 30,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 58", телефон: 240-84-70.
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Гайдара; по четной стороне улицы Гайдара до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Аносова; по нечетной стороне улицы Аносова до улицы Кавказская; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 51
Центр: 050061, город Алматы, проспект Райымбека, 212/2,
"Бизнес парк на Райымбека", телефон: 330-03-07.
Границы: от улицы Аносова по четной стороне проспекта Райымбека на восток до железнодорожного переезда и улицы Курильской; затем по нечетной стороне улицы Курильской и по западной стороне железнодорожного полотна до южной границы завода "Поршень" и далее до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказской до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 52
Центр: 050009, город Алматы, улица Розыбакиева, 33,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 67", телефон: 274-02-82.
Границы: от улицы Гайдара по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Кулымбетова Узакбая; по четной стороне улицы Кулымбетова Узакбая до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до проспекта Абая, включая дома под № 196 и 198 по улице Гайдара.
Избирательный участок № 53
Центр: 050009, город Алматы, улица Розыбакиева, 33,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 67",
телефон: 274-02-82.
Границы: от улицы Карасай батыра по нечетной стороне улицы Розыбакиева до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Гайдара; по четной стороне улицы Гайдара до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева, исключая дома под № 196 и 198 по улице Гайдара.
Избирательный участок № 54

Шекаралары: Райымбек даңғылынан Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен Гайдар көшесіне дейін, Түркебаев көшесіндегі № 59/87 үйді және Брусиловский көшесіндегі № 28, 30, 40 үйлерді шығара.
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Тұрғыт Өзалы
көшесі, 30, "№ 58 жалпы білім беру мектебі",
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 240-84-70.
Шекаралары: Розыбакиев көшесімен Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы: 050061, Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 212/2,
Райымбектегі бизнес саябағы, телефон: 330-03-07.
Шекаралары: Аносов көшесінен Райымбек даңғылының жұп санды жағымен шығысқа қарай теміржол төсеміне және Курильская көшесіне дейін; Курильская көшесінің тақ санды жағымен және теміржол төсемінің батыс жағымен "Поршень" зауытының оңтүстік шекарасына және ары қарай Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Розыбакиев көшесі, 33,
"№ 67 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 274-02-82
Шекаралары: Гайдар көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін, Гайдар көшесіндегі № 196, 198 үйлерді қоса.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 33,
"№ 67 жалпы білім беру мектебі", коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, телефон: 274-02-82.
Шекаралары: Қарасай батыр көшесінен Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің жұп санды Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Гайдар көшесіндегі, № 196 және 198 үйлерді шығара.
№ 54 сайлау учаскесі

Центр: 050009, город Алматы, улица Шевченко, 202,
Алматинский полиграфический колледж,
телефон: 394-40-51.
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Джамбула до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Джамбула, включая дом под № 100 по проспекту Гагарина и дом под № 141 по проспекту Абая.
Избирательный участок № 55
Центр: 050008, город Алматы, улица. Курмангазы, 150,
общежитие № 3 Акционерного общества Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай Хана,
телефон: 292-23-63.
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Клочкова; по нечетной стороне улице Клочкова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Курмангазы, исключая дом под № 100 по проспекта Гагарина и дом под № 141 по проспекта Абая.
Избирательный участок № 56
Центр: 050008, город Алматы, улица Ауэзова, 66/5,
Республиканская казахская специализированная музыкальная
школа интернат для одаренных детей имени Ахмета
Жубанова, телефон: 375-55-42.
Границы: от улицы Клочкова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Клочкова; по четной стороне улицы Клочкова до улицы Шевченко, включая дома под №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 и 66/5 по улице Ауэзова, а также дом под № 164г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 57
Центр: 050008, город Алматы, улица Клочкова, 49,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 135",
телефон: 375-11-90.
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Клочкова; по нечетной стороне улицы Клочкова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 58

Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 202,
Алматы қалалық полиграфиялық колледжі, телефон: 394-40-51.
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Гагарин көшесіне дейін; Гагарин көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Гагарин көшесіндегі № 100 үйді және Абай даңғылындағы № 141 үйді қоса.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы,
Құрманғазы көшесі, 150, Абылай хан атындағы
Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері
университетінің № 3 жатақханасы, телефон: 292-23-63
Шекаралары: Гагарин көшесінен Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Гагарин даңғылы № 100 үйді және Абай даңғылындағы № 141 үйді шығара.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 66/5
А.Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық қазақ
мамандандырылған музыка интернат мектебі, телефон: 375-55-42.
Шекаралары: Клочков көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 және 66/5 үйлерді, сондай-ақ Шевченко көшесіндегі № 164г үйді қоса.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы, Клочков көшесі, 49,
"№ 135 жалпы білім беру мектебі", коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 375-11-90.
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңылының жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 58 сайлау учаскесі

Центр: 050009, город Алматы, улица Радостовца, 38,
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 18",
телефон: 379-34-42.
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 59
Центр: 050008, город Алматы, улицы Жарокова, 18,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 128 имени М.Ауезова", телефон: 375-14-37.
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 60
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 93,
Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 144", телефон: 241-23-93.
Границы: от улицы Толе би по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Кулымбетова Узакбая; по нечетной стороне улицы Кулымбетова Узакбая до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Васнецова; по четной стороне улицы Васнецова до улицы Гайдара; по четной стороне улицы Гайдара до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 61
Центр: 050009, город Алматы, улица Жарокова, 9,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 79", телефон: 375-99-47, 375-99-45.
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улице Богенбай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра, исключая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 62
Центр: 050009, город Алматы, улица Радостовца, 38,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 18", телефон: 379-34-42.
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Розыбакиева, включая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 63
Центр: 050009, город Алматы, улица Жарокова, 9,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 79", телефон: 375-99-47, 375-99-45.

Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 38,
"№ 18 гимназия", коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 279-34-42.
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы, Жароков көшесі, 18,
"Мұхтар Әуезов атындағы № 128 жалпы білім беру мектебі",
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 375-14-37.
Шекаралары: Гагарин даңғылынан Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін: Жароков көшесімен көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 93,
"№ 144 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 241-23-93.
Шекаралары: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің жұп санды жағымен Васнецов көшесіне дейін; Васнецов көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Жароков көшесі, 9, "№ 79 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
телефон: 375-99-47, 375-99-45
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі, № 300 үйді шығара.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 38,
"№ 18 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 379-34-42.
Шекаралары: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі № 300 үйді қоса.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Жароков көшесі, 9, "№ 79 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
телефон: 375-99-47, 375-99-45

Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улице Толе би до улицы Линия-8; по нечетной стороне улицы Линия-8 до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би.
Избирательный участок № 64
Центр: 050008, город Алматы, улица Манаса, 13,
Алматинский музыкальный колледж имени П.И.Чайковского,
телефон: 379-89-53.
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Текстильной; по нечетной стороне улицы Текстильной до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Манаса; по нечетной стороне улицы Манаса до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Карасай батыра, исключая дома под №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 и 66/5 по улице Ауэзова, а также дом под № 164г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 65
Центр: 050008, город Алматы, улица Манаса, 13,
Алматинский музыкальный колледж им.П.И.Чайковского,
телефон: 379-89-53.
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Манаса; по четной стороне улицы Манаса до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до проспекта Абая.
Избирательный участок № 66
Центр: 050008, город Алматы, улица Байзакова, 238,
Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте
детей имени К. Ахметова, телефон: 394-45-10.
Границы: от улицы Байганина по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Джумалиева; по не четной стороне улицы Джумалиева до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Манаса; по четной стороне улицы Манаса до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Байганина; по четной стороне улицы Байганина до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 67

Шекаралары: Гагарин даңғылымен Төле би көшесінен 8 – Линия көшесіне дейін; 8 – Линия көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы, Манас көшесі, 13,
П.И. Чайковский атындағы музыка колледжі, телефон: 379-89-53.
Шекаралары: Әуезов көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Текстильная көшесіне дейін; Текстильная көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 және 66/5 үйлерді, сондай-ақ Шевченко көшесіндегі № 164г үйді шығара.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы, Манас көшесі, 13,
П.И. Чайковский атындағы музыка колледжі, телефон: 379-89-53.
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы: 050008, Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 238,
К.Ахметов атындағы спортқа бейім балаларға арналған
республикалық мектеп-интернат, телефон: 394-45-10.
Шекаралары: Байғанин көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 67 сайлау учаскесі

Центр: 050008, город Алматы, улица Жарокова, 18,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 128 имени Мухтара Ауезова", телефон: 375-14-37.
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Линия-8 до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Линия-6; по нечетной стороне улицы Линия-6 до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Казыбек би; по улицы Казыбек би, угол улицы Ауэзова через территорию ковровой фабрики до угла улицы Толе би и улицы Линия-8, включая дома расположенные на территории ковровой фабрики.
Избирательный участок № 68
Центр: 050026, город Алматы, улица Карасай батыра, 140,
Авторская школа имени Жании Аубакировой,
телефон: 378-05-06.
Границы: от улицы Текстильной по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байганина; по нечетной стороне улицы Байганина до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Текстильной; по четной стороне улицы Текстильной до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 69
Центр: 050026, город Алматы, улица Богенбай батыра, 260,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 124", телефон: 376-04-89.
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Линия-6; по четной стороне улицы Линия-6 до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Казыбек би, включая дом № 9 по улице Айтиева и дома под № 10 и 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 70

Орталығы: 050008, Алматы қаласы, Жароков көшесі, 18,
"Мұхтар Әуезов атындағы № 128 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 375-14-37.
Шекаралары: Төле би көшесінен 8-линия көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен 6-линия көшесіне дейін; 6-линия көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен Әуезов көшесінің бұрышы кілем фабрикасының аумағы арқылы Төле би және 8-линия көшелерінің бұрышына дейін, кілем фабрикасының аумағында орналасқан үйлерді қоса.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 140,
Ж. Әубәкірова атындағы авторлық мектеп, телефон: 378-05-06.
Шекаралары: Текстильная көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Текстильная көшесіне дейін; Текстильная көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Бөгенбай батыр көшесі, 260, "№ 124 жалпы білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 376-04-89
Шекаралары: Әуезов көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен 6-линия көшесіне дейін; 6-линия көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің № 9 және Әуезов көшесіндегі № 10 және 12 үйлерді қоса.
№ 70 сайлау учаскесі

Центр: 050026, город Алматы, улица Карасай батыра, 157,
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 46",
телефон: 78-04-46.
Границы: от улицы Нурмакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Мирзояна; по нечетной стороне улицы Мирзояна до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Джумалиева; по нечетной стороне улицы Джумалиева до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байганина; по четной стороне улицы Байганина до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Толе би, исключая дома № 128 и 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 71
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 93,
Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 144", телефон: 241-23-93.
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до улицы Артема; по четной стороне улицы Артема до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Толе би.
Избирательный участок № 72
Центр: 050008, город Алматы, улица Ауэзова, 36,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 55", телефон: 375-47-54
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Исаева; по нечетной стороне улицы Исаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Гоголя, исключая дома под № 29 и 55/170 по улице Исаева, а так же исключая дом под № 9 по улице Айтиева и дома под № 10 и 12 по улице Ауэзова.
Избирательный участок № 73
Центр: 050026, город Алматы, улица Байзакова, 130,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 136", телефон: 379-77-90.
Границы: от улицы Исаева по четной стороне улицы Гоголя до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Казбек би; по нечетной стороне улицы Казбек би до улицы Чокина; по нечетной стороне улицы Чокина до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Исаева; по четной стороне улицы Исаева до улицы Гоголя, включая дома под №№ 29 и 55/170 по улице Исаева.
Избирательный участок № 74

Орталығы: 050026, Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 157,
"№ 46 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 378-04-46.
Шекаралары: Нұрмақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мирзоян көшесіне дейін; Мирзоян көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесіндегі № 128 және 153 үйлерді шығара.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі, 93, "№ 144 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 241-23-93
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Төле би көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Әуезов көшесі, 36, "№ 55 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 375-47-54
Шекаралары: Әуезов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Исаев көшесіндегі № 29 және № 55/170 үйлерді, сондай-ақ Әйтиев көшесінің № 9 және Әуезов көшесіндегі № 10, 12 үйді шығара.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 130, "№ 136 жалпы
білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 379-77-90.
Шекаралары: Исаев көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Исаев көшесіндегі, № 29 және № 55/170 үйлерін қоса.
№ 74 сайлау учаскесі

Центр: 050026, город Алматы, улица Гоголя, 187
Коммунальное государственное учреждение
"Школа-лицей № 24", телефон: 378-78-13.
Границы: от западного берега реки Есентай по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Ауэзова; по улицы Ауэзова на север через промышленную зону до улицы Курильской, включая четные и нечетные дома, до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до западного берега реки Есентай; по западному берегу реки Есентай до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 75
Центр: 050000, город Алматы, проспект Абая, 83/85,
Акционерное общество "Казахская академия спорта
и туризма", телефон: 292-07-56.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Шегабутдинова; по четной стороне улицы Шегабутдинова до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 76
Центр: 050000, город Алматы, проспект Абая, 91,
Республиканское государственное предприятие "Казахский
научно-исследовательский институт онкологии
и радиологии", телефон: 292-10-64.
Избирательный участок № 77
Центр: 050000, город Алматы, улица Масанчи, 92,
ФАО "ЖГМК" - "Учебно–клинический центр", телефон: 2924570.
Избирательный участок № 78
Центр: 050022, город Алматы, улица Амангельды, 88,
Республиканское государственное предприятие
"Республиканский научно-практический центр психиатрии,
психотерапии и наркологии", телефон: 272-48-32.
Избирательный участок № 79
Центр: 050022, город Алматы, улицы Муратбаева, 200,
Казахский университет международных отношений и
мировых языков имени Абылай хана, телефон 292-23-63.
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Шегабутдинова; по нечетной стороне улицы Шегабутдинова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 80

Орталығы: 050026, Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 187,
"№ 24 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 378-78-13.
Шекаралары: Есентай өзенінің батыс жағалауынан Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесімен өнеркәсіп аймағы арқылы солтүстікке қарай Курильский көшесімен жұп және тақ санды үйлерді қоса Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Есентай өзенінің батыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің батыс жағалауымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Абай даңғылы, 83/85,
"Қазақ спорт және туризм академиясы" акционерлік қоғамы,
телефон: 292-07-56.
Шекаралары: Байтұрсынов көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Абай даңғылы, 91,
"Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты"
Республикалық мемлекеттік кәсіпорны, телефон: 292-10-64.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Масаншы көшесі, 92,
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік "АМТЖГ"
Акционерлік қоғамының филиалы – "Оқу клиникалық орталығы",
телефон: 292-45-70.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы: 050022, Алматы қаласы, Амангелді көшесі, 88,
"Республикалық психиатрия, психиотерапия және наркология
ғылыми-практикалық орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны,
телефон: 272-48-32.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы: 050022, Алматы қаласы, Мұратбаев көшесі, 200,
Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем
тілдері университеті, телефон: 292-23-63.
Шекаралары: Мұқанов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Ә.Шәріпов көшесіне дейін; Ә.Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 80 сайлау учаскесі

Центр: 050000, город Алматы, улица Курмангазы, 119,
общежитие № 1 Казахского национального медицинского
университета имени С. Д. Асфендиярова,
телефон: 292-78-85.
Границы: от улицы Шарипова Ади по четной стороне улицы Шевченко до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 81
Центр: 050026, город Алматы, улица Карасай батыра, 157,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 46", телефон: 378-04-46.
Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Джумалиева; по четной стороне улицы Джумалиева до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Толе би, включая дома № 128 и 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 82
Центр: 050000, город Алматы, улица Шарипова Ади, 105а,
Коммунальное государственное учреждение
"Школа-лицей № 8", телефон: 292-01-49.
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Шегабутдинова; по нечетной стороне улицы Шегабутдинова до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 83
Центр: 050000, город Алматы, улица Джамбула, 102,
Алматинский государственный колледж транспорта
и коммуникаций, телефон: 296-40-87.
Границы: от улицы Шегабутдинова по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Шегабутдинова; по четной стороне улицы Шегабутдинова до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 84
Центр: 050000, город Алматы, улица Шевченко, 97,
Казахская академия транспорта и коммуникаций
имени М. Тынышпаева, телефон: 292-09-86.
Границы: от улицы Шевченко по нечетной стороне улицы Мауленова Сырбая до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Мауленова Сырбая, включая общежития КазАТК им.М.Тынышпаева по улице Мауленова, 108-а, 110, 112.
Избирательный участок № 85

Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 119,
С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университетінің
№ 2 жатақханасы, телефон: 292-23-63.
Шекаралары: Ә.Шәріпов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Ә.Шәріпов көшесіне дейін; Ә.Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Алматы қаласы, Карасай батыр, 157,
"№ 46 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 378-04-46.
Шекаралары: Байзақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесінен кейін Қарсай батыр көшесіндегі, № 128 және № 153 үйлерді қоса.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Ә.Шәріпов көшесі, 105а,
"№ 8 мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 292-01-49.
Шекаралары: Мұқанов көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Жамбыл көшесі, 102,
Алматы көлік және коммуникациялар колледжі,
телефон: 296-40-87.
Шекаралары: Шегабутдинов көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 97,
М.Тынышбаев атындағы көлік және коммуникациялар академиясы,
телефон: 292-09-86.
Шекаралары: Шевченко көшесімен Мәуленов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Мәуленов көшесіне дейін; Мәуленов көшесіндегі № 108-а, 110, 112 үйлерінде орналасқан М.Тынышбаев атындағы ККА жатақханаларын қоса.
№ 85 сайлау учаскесі

Центр: 050000, город Алматы, улица Шарипова Ади, 105-а,
Коммунальное государственное учреждение
"Школа-лицей № 8", телефон: 292-01-49.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по нечетной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Шегабутдинова; по четной стороне улицы Шегабутдинова до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 86
Центр: 050000, город Алматы, улица Масанчи,70,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 36 имени Б.Атыханулы", телефон: 261-53-55.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по четной стороне улицы Толе би до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Толе би.
Избирательный участок № 87
Центр: 050026, город Алматы, улица Байзакова, 130,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 136", телефон: 379-77-90.
Границы: от улицы Чокина по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Кожамкулова; по нечетной стороне улицы Кожамкулова до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Чокина; по четной стороне улицы Чокина до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 88
Центр: 050000, город Алматы, улица Толе би, 109,
Евразийский технологический университет, телефон: 292-24-43.
Границы: от улицы Муратбаева по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Досмухамедова Халела; по нечетной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 89
Центр: 050000, город Алматы, улица Шарипова Ади, 53,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 95", телефон: 253-53-57.
Границы: от улицы Джумалиева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Кожамкулова; по четной стороне улицы Кожамкулова до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Джумалиева; по четной стороне улицы Джумалиева до улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 90

Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Ә.Шәріпов көшесі, 105-а,
"№ 8 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 292-01-49.
Шекаралары: Байтұрсынов көшесінен Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Досмұхамедов көшесіне дейін; Досмұхамедов көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің жұп жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Досмұхамедов көшесіне дейін; Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Масаншы көшесі, 70,
"Б. Атыханұлы атындағы № 36 лингвистикалық гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 261-53-55.
Шекаралары: Байтұрсынов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақсанды жағымен Досмұхамедов көшесіне дейін; Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы,
Байзақов көшесі, 130, "№ 136 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 379-77-90
Шекаралары: Шөкин көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шөкин көшесіне дейін; Шөкин көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы,
Төле би көшесі, 109, Евразиялық технологиялық
университеті, телефон: 292-24-43
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Досмұхамедов Халел көшесіне дейін; Досмұхамедов Халел көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Ә. Шәріпов көшесі, 53,
"№ 95 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 253-53-57.
Шекаралары: Жұмалиев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін.
№ 90 сайлау учаскесі

Центр: 050000, город Алматы, улица Масанчи, 70,
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 36
имени Б. Атыханулы", телефон: 278-79-45.
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Мауленова; по четной стороне улицы Мауленова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Карасай батыра, исключая общежития Казахской академии транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева по улице Мауленова, № 108-а, 110, 112.
Избирательный участок № 91
Центр: 050000, город Алматы, улица Кабанбай батыра, 128,
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 25
имени Ильяса Есенберлина", телефон: 396-80-61.
Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Абылай Хана; по нечетной стороне проспекта Абылай Хана до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Желтоксан; по нечетной стороне улицы Желтоксан до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 92
Центр: 050000, город Алматы, улица Карасай батыра,70,
Следственный изолятор Департамента комитета национальной
безопасности Республики Казахстан по городу Алматы,
телефон: 272-62-57.
Избирательный участок № 93
Центр: 050000, город Алматы, улица Толе би, 76,
Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 39
имени С.А. Ходжикова", телефон: 272-11-79.
Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Казыбек би до проспекта Абылай Хана; по нечетной стороне проспекта Абылай Хана до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Казыбек би, включая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 94
Центр: 050012, город Алматы, проспект Сейфуллина, 492,
Городской родильный дом № 1, телефон: 292-67-88.
Избирательный участок № 95

Орталығы: 050000, Масаншы көшесі, 70,
"Б. Атыханұлы атындағы № 36 лингвистикалық гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 261-53-55.
Шекаралары: Сейфуллин даңғылының Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп жағымен Мауленов көшесіне дейін; Мауленов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Мауленов көшесіндегі, № 108-а, 110, 112 үйлерінде орналасқан М.Тынышбаев атындағы ККА жатақханаларын шығара.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Қабанбай батыр көшесі, 128,
"І. Есенберлин атындағы № 25 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 396-80-61.
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Қарасай батыр көшесі, 70,
Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Алматы қаласы бойынша Департаментінің тергеу изоляторы,
телефон: 272-62-57.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Төле би көшесі, 76,
"С.А. Ходжиков атындағы № 39 лицейі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 272-11-79.
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін, Төле би көшесіндегі № 73/71 үйді қоса.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: 050012, Сейфуллин даңғылы, 492, "№ 1 перзентхана"
мемлекеттік қазынашылық мекемесі, телефон: 292-67-88.
№ 95 сайлау учаскесі

Центр: 050026, г. Алматы, улица Шарипова Ади, 53,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 95", телефон: 253-53-57.
Границы: от улицы Муратбаева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Досмухамедова Халела; по четной стороне улицы Досмухамедова Халела до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Айтеке би, исключая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 96
Центр: 050026, город Алматы, улица Казыбек би, 96,
Городская больница скорой неотложной помощи,
телефон: 292-43-07.
Избирательный участок № 97
Центр: 050012, город Алматы, улица Толе би, 93б,
Городской кардиологический центр, телефон: 261-70-71.
Избирательный участок № 98
Центр: 050012, город Алматы, улица Толе би, 95-а,
Казахский научно-исследовательский институт
глазных болезней, телефон: 233-17-76.
Избирательный участок № 99
Центр: 050000, город Алматы, улица Айтеке би, 120,
Научно-исследовательский институт Кардиологии и
внутренних болезней, телефон: 233-00-23.
Избирательный участок № 100
Центр: 050000, город Алматы, улица Айтеке би,116,
ГКП "Городской ревматологический центр",
телефон: 385-93-00.
Избирательный участок № 101
Центр: 050000, город Алматы, улица Гоголя, 124,
Алматинский экономический колледж, телефон: 233-45-97.
Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы Джумалиева; по нечетной стороне улицы Джумалиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 102
Центр: 050000, город Алматы, улица Гоголя, 114,
Казахский Государственный Женский Педагогический
Университет, телефон: 233-18-36.
Границы: от улицы Шарипова Ади, по четной стороне улицы Гоголя до проспекта Сейфуллина, по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Айтеке би, по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы Шарипова Ади, по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя, исключая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 103
Центр: 050026, город Алматы, улица Шарипова Ади, 23/27,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 16 имени Ади Шарипова",
телефон: 239-92-60.
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне улицы Гоголя до восточного берега реки Есентай; вдоль восточного берега реки Есентай до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до проспекта Жибек Жолы; по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 104
Центр: 050026, город Алматы, улица Шарипова Ади, 23,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 16 имени Ади Шарипова", телефон: 239-92-60.
Границы: от улицы Шарипова Ади по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Шегабутдинова; по четной стороне улицы Шегабутдинова до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до проспекта Жибек Жолы; по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 105

Орталығы: 050026, Ә. Шәріпов көшесі, 53,
"№ 95 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
қазынашылық мекемесі, телефон: 253-53-57.
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Халел Досмұхамедов көшесіне дейін; Халел Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Төле би көшесіндегі № 73/71 үйді шығара.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Қазыбек би көшесі, 96,
Қалалық жедел шұғыл көмек көрсету ауруханасы, телефон: 292-43-07.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы: 050012, Төле би көшесі, 93б,
Қалалық кардиологиялық орталығы, телефон: 261-70-71.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы: 050012, Төле би көшесі, 95- а,
Көз аурулары Қазақ ғылыми-зерттеу институты, телефон: 233-17-76.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Әйтеке би көшесі, 120,
Кардиология және ішкі аурулар Қазақ ғылыми-зерттеу институты,
телефон: 233-00-23.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Әйтеке би көшесі, 116,
Қалалық ревматологиялық орталығы, телефон: 385-93-00.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Гоголь көшесі, 124,
Алматы экономикалық колледжі, телефон: 233-45-97.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 114,
Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті,
телефон: 233-18-36.
Шекаралары: Әди Шәріпов көшесінің Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді шығара.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Шәріпов көшесі, 25/27,
"Әди Шәріпов атындағы № 16 жалпы білім беретін мектеп", коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, тел. 239-92-60.
Шекаралары: Мұратбаев көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Есентай өзенінің шығыс жағалауына дейін; Есентай өзенінің шығыс жағалауымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Шәріпов көшесі, 25/27,
"Әди Шәріпов атындағы № 16 жалпы білім беру мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 239-92-60.
Шекаралары: Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Жібек Жолы даңғылына дейін; Жібек Жолы даңғылының тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 105 сайлау учаскесі

Центр: 050000, город Алматы, улица Гоголя, 161
Казахский Государственный Женский Педагогический
Университет, телефон: 233-18-36.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 106
Центр: 050000, город Алматы, улица Гоголя, 133,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 15", телефон: 279-51-10.
Границы: от улицы Наурызбай батыра по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Гоголя, исключая дома под №№ 3, 5 по улице Масанчи и дом под № 156 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 107
Центр: 050000, город Алматы, улица Масанчи, 16,
воинская часть 5571, телефон: 2790566.
Избирательный участок № 108
Центр: 050000, город Алматы, улица Гоголя, 133,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 15", телефон: 279-50-15.
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до проспекта Жибек Жолы, включая дома под № 3, 5 по улице Масанчи и дом под № 156 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 109
Центр: 050016, город Алматы, проспект Райымбека, 174
Алматинский колледж моды и дизайна, телефон: 233-22-72.
Границы: от улицы Кашгарской по нечетной стороне улицы Макатаева до восточного берега реки Есентай; по восточному берегу реки Есентай до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до западной стороны территории завода "Казметмаш"; по западной стороне территории завода "Казметмаш" до улицы Кашгарской.
Избирательный участок № 110
Центр: 050000, город Алматы, улица Курмангазы, 76,
Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 120 имени М. Бегалина", телефон: 272-18-43.
Границы: от улицы Желтоксан по четной стороне улицы Шевченко до проспекта Абылай Хана; по нечетной стороне проспекта Абылай Хана до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Желтоксан; по четной стороне улицы Желтоксан до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 111

Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 161,
Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті,
телефон: 233-18-36.
Шекаралары: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Жібек Жолы даңғылына дейін; Жібек Жолы даңғылының жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Гоголь көшесі 133,
"№ 15 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 279-51-10.
Шекаралары: Наурызбай батыр көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Масаншы көшесіндегі №№ 3, 5 үйлерді және Мақатаев көшесіндегі № 156 үйді шығара.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Масаншы көшесі, 16,
№ 5571 әскері бөлімі, телефон: 279-05-66.
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы,
Гоголь көшесі, 133, "№ 15 гимназия"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 279-50-15
Шекаралары: Чайковский көшесінен Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін, Масаншы көшесіндегі № 3, 5 үйлерді және Мақатаев көшесіндегі № 156 үйді қоса.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 174,
Алматы қаласы сән және дизайн колледжі, телефон: 233-22-72.
Шекаралары: Кашгарская көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Есентай өзенінінің шығыс жағалауына дейін; Есентай өзенінінің шығыс жағалауымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен "Қазметмаш" зауыты аумағының батыс жағына дейін; "Қазметмаш" зауыты аумағының батыс жағымен Кашгарская көшесіне дейін.
№ 110 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 76,
"М. Бегалин атындағы № 120 гимназиясы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 272-18-43.
Шекаралары: Желтоқсан көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 111 сайлау учаскесі

Центр: 050000, г. Алматы, улица Панфилова, 127,
Казахская национальная академия искусства
имени Т.К. Жургенова",
тел: 272-43-98.
Границы: от проспекта Абылай хана по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Абылай Хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 112
Центр: 050000, город Алматы, улица Панфилова, 139,
Центральная клиническая больница медицинского центра
Управления делами Президента Республики Казахстан,
телефон: 261-04-50.
Избирательный участок № 113
Центр: 050000, город Алматы, улица Толе би, 74/113
Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 39
имени С.А. Ходжикова", телефон: 272-11-79.
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Гоголя до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Гоголя, включая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 114
Центр: 050000, город Алматы, проспект Жибек жолы, 73,
Коммунальное государственное учреждение
"Казахстанско-Российская школа-гимназия № 54
имени И.В. Панфилова", телефон: 273-15-32.
Границы: от улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до проспекта Абылай Хана; по нечетной стороне проспекта Абылай Хана до улицы Алимжанова Ануара; по четной стороне улицы Алимжанова Ануара до улицы Панфилова; по четной стороне улицы Панфилова до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 115
Центр: 050016, город Алматы, улица Чайковского, 7,
"Алматинский колледж индустрии туризма и гостеприимства",
телефон: 233-22-98.
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Кашгарской; от улицы Кашгарской по восточной стороне территории завода "Казметмаш" до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Молдагуловой; по четной стороне улицы Молдагуловой до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 116

Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 127,
"Т. Қ. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы", тел: 272-43-98
Шекаралары: Абылай хан даңғылынан Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 112 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 139,
"Қазақстан Республикасы Президентінің істері басқармасының
мединицалық орталығының орталық клиникалық ауруханасы"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны, телефон: 261-04-50.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Төле би көшесі, 74/113,
"С.А. Ходжиков атындағы № 39 лицей" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, телефон: 272-11-79.
Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді қоса.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы: 050000, Алматы қаласы, Жібек жолы даңғылы, 73,
"И.В. Панфилов атындағы № 54 Қазақстан-Ресей мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 273-15-32.
Шекаралары: Фурманов көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Әлімжанов көшесіне дейін; Әлімжанов көшесінің жұп санды жағымен Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: 050004, Алматы қаласы,
Чайковский көшесі, 7, Алматы туризм және қонақ
жайлылық индустриялық колледжі,
телефон: 233-22-98
Шекаралары: Чайковский көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Кашгарская көшесіне дейін; Кашгарская көшесінен "Қазметмаш" зауыты аумағының шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 116 сайлау учаскесі

Центр: 050016, город Алматы, улица Торекулова, 73,
Городской центр репродукции человека,
телефон: 279-02-11.
Избирательный участок № 117
Центр: 050016, город Алматы, проспект Сейфуллина, 473
государственное учреждение "Учреждение ЛА 155/1",
телефон: 279-38-53.
Избирательный участок № 118
Центр: 050016, город Алматы, улица Чайковского, 28,
Коммунальное государственное учреждение
"Лицей № 90", телефон: 279-09-01.
Границы: от проспекта Абылай Хана по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского, исключая научный центр хирургии имени Сызганова, до улицы Молдагуловой; по нечетной стороне улицы Молдагуловой до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Маметовой; по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы. Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай Хана; по нечетной стороне проспекта Абылай Хана до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 119
Центр: 050016, город Алматы, улица Желтоксан, 62,
Национальный научный центр хирургии имени
А.Н. Сызганова, телефон: 279-99-61.
Избирательный участок № 120
Центр: 050000, город Алматы, проспект Абылай хана, 58а,
Акционерное общество "Институт КазНИПИ Энергопром",
телефон: 273-47-87.
Границы: от улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Панфилова; по нечетной стороне улицы Панфилова до улицы Алимжанова Ануара; по нечетной стороне улицы Алимжанова Ануара до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 121
Центр: 050016, город: Алматы, улица Чайковского 28,
Коммунальное государственное учреждение "Лицей № 90",
телефон: 279-09-01.
Границы: от проспекта Абылай Хана по нечетной стороне улицы Маметовой до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до проспекта Абылай Хана; по нечетной стороне проспекта Абылай Хана до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 122
Центр: 050016, город Алматы, проспект Абылай хана, 20,
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 147",
телефон: 270-57-83.
Границы: от улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай Хана; по четной стороне проспекта Абылай Хана до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Маметовой.

Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Төреқұлов көшесі, 73,
Қалалық адам репродукцияасы орталығы, телефон: 279-02-11.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы, 473,
Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша ЛА 155/1 мекемесі,
телефон: 279-38-53.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы,
Чайковский көшесі, 28, "№ 90 лицей" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 279-09-01
Шекаралары: Абылай Хан даңғылынан Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен, Сызғанов атындағы хирургия ғылыми орталығын шығара, Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен Абылай Хан даңғылына дейін; Абылай Хан даңғылының тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Желтоқсан көшесі, 62,
"А.Н. Сызғанов атындағы ұлттық хирургия ғылыми орталығы"
акционерлік қоғамы, телефон: 279-99-61.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы, 58 а,
""Энергопром" Қазақ ғылыми-зерттеу жобалау институты"
акционерлік қоғамы, телефон: 273-47-87.
Шекаралары: Фурманов көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесінің тақ санды жағымен Әлімжанов көшесіне дейін; Әлімжанов көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылы жұп санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Чайковский көшесі, 28,
"№ 90 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 279-09-01.
Шекаралары: Абылай хан даңғылынан Маметова көшесінің тақ санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Абылай хан
даңғылы, 20, "№ 147 гимназия" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 270-57-83.
Шекаралары: Фурманов көшесінен Маметова көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Маметов көшесіне дейін.