О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байганинского района
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 2 марта 2015 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2015 года № 4246. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 29 апреля 2016 года № 18
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 29.04.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байганинского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Н.Шекеева
Секретарь маслихата Б.Турлыбаев
Приложение к решению
районного маслихата
от 2 марта 2015 года № 155

Байғанин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы № 155 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 4246 болып тіркелді. Күші жойылды Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 29.04.2016 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Шекеева
Мәслихат хатшысы Б.Турлыбаев
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 2 наурыздағы
№ 155 шешіміне қосымша

Сноска. Приложение – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 09.11.2015 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/н
Наименования населенных пунктов
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
село Карауылкелды
площадь перед зданием Казенного государственного предприятия "Байганинский районный Дом культуры" по улице Барак батыра села Карауылкелды
2
село Жарлы
площадь перед зданием сельского клуба по улице Ардагерлер села Жарлы
3
село Ногайты
площадь перед зданием сельского клуба по улице Орталык села Ногайты
4
село Ебейты
площадь перед зданием сельского клуба по улице Женис села Ебейты
5
село Алтай батыр
площадь перед зданием магазина "Асылтас" по улице Булак села Алтай батыр
6
село Жаркамыс
площадь перед зданием Жаркамысской модельной библиотеки нового типа по улице Орталык села Жаркамыс
7
село Кемерши
площадь перед зданием магазина "Коркем" по улице Орталык села Кемерши
8
село Оймауыт
площадь перед зданием Дом культуры по улице Мадениет села Оймауыт
9
село Миялы
площадь перед зданием сельского клуба по улице Жем озени села Миялы

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 09.11.2015 № 191 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Елді мекендердің атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізілетін орындар
1
Қарауылкелді ауылы
Қарауылкелді ауылы Барақ батыр көшесі бойындағы "Байғанин аудандық Мәдениет үйі" Қазыналық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алдындағы алаң
2
Жарлы ауылы
Жарлы ауылы Ардагерлер көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң
3
Ноғайты ауылы
Ноғайты ауылы Орталық көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң
4
Ебейті ауылы
Ебейті ауылы Жеңіс көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң
5
Алтай батыр ауылы
Алтай батыр ауылының Бұлақ көшесі бойындағы "Асылтас" дүкенінің ғимараты алдындағы алаң
6
Жарқамыс ауылы
Жарқамыс ауылының Орталық көшесі бойындағы жаңа үлгідегі модельді Жарқамыс ауылдық кітапханасы ғимаратының алдындағы алаң
7
Кемерши ауылы
Кемерши ауылы Орталық көшесі бойындағы "Көркем" сауда дүкенінің ғимараты алдындағы алаң
8
Оймауыт ауылы
Оймауыт ауылы Мәдениет көшесі бойындағы ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
9
Миялы ауылы
Миялы ауылы Жем өзені көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң