О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 2 марта 2015 года № 155 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байганинского района"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 декабря 2015 года № 4621. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июля 2016 года № 28
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 28.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 2 марта 2015 года № 155 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байганинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4246, опубликованное 2 апреля 2015 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Мұстафа
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев
Приложение к решению
районного маслихата
от 9 ноября 2015 года № 191
Приложение к решению
районного маслихата
от 2 марта 2015 года № 155
п/н
Наименования населенных пунктов
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
село Карауылкелды
площадь перед зданием Казенного государственного предприятия "Байганинский районный Дом культуры" по улице Барак батыра села Карауылкелды
2
село Жарлы
площадь перед зданием сельского клуба по улице Ардагерлер села Жарлы
3
село Ногайты
площадь перед зданием сельского клуба по улице Орталык села Ногайты
4
село Ебейты
площадь перед зданием сельского клуба по улице Женис села Ебейты
5
село Алтай батыр
площадь перед зданием магазина "Асылтас" по улице Булак села Алтай батыр
6
село Жаркамыс
площадь перед зданием Жаркамысской модельной библиотеки нового типа по улице Орталык села Жаркамыс
7
село Кемерши
площадь перед зданием магазина "Коркем" по улице Орталык села Кемерши
8
село Оймауыт
площадь перед зданием Дом культуры по улице Мадениет села Оймауыт
9
село Миялы
площадь перед зданием сельского клуба по улице Жем озени села Миялы

"Байғанин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2015 жылғы 2 наурыздағы № 155 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 191 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 4621 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.07.2016 № 28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 2 наурыздағы № 155 "Байғанин ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4246 санымен тіркелген, 2015 жылдың 2 сәуірінде аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Мұстафа
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 9 қарашадағы
№ 191 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 2 наурыздағы
№ 155 шешіміне қосымша
р/с
Елді мекендердің атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізілетін орындар
1
Қарауылкелді ауылы
Қарауылкелді ауылы Барақ батыр көшесі бойындағы "Байғанин аудандық Мәдениет үйі" Қазыналық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алдындағы алаң
2
Жарлы ауылы
Жарлы ауылы Ардагерлер көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң
3
Ноғайты ауылы
Ноғайты ауылы Орталық көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң
4
Ебейті ауылы
Ебейті ауылы Жеңіс көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң
5
Алтай батыр ауылы
Алтай батыр ауылының Бұлақ көшесі бойындағы "Асылтас" дүкенінің ғимараты алдындағы алаң
6
Жарқамыс ауылы
Жарқамыс ауылының Орталық көшесі бойындағы жаңа үлгідегі модельді Жарқамыс ауылдық кітапханасы ғимаратының алдындағы алаң
7
Кемерши ауылы
Кемерши ауылы Орталық көшесі бойындағы "Көркем" сауда дүкенінің ғимараты алдындағы алаң
8
Оймауыт ауылы
Оймауыт ауылы Мәдениет көшесі бойындағы ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң
9
Миялы ауылы
Миялы ауылы Жем өзені көшесі бойындағы ауылдық клубы ғимаратының алдындағы алаң