Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 13 апреля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2015 года № 3156. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 18 мая 2015 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 18.05.2015 № 4.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2 пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в связи с затоплением части территории города Темиртау, что привело к необходимости отселения жителей на безопасное место, аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в городе Темиртау.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Темиртау Есмурзаева Алтынбека Атабековича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города
Н. Султанов

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3156 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 18.05.2015 № 4 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2 тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, тұрғындарды қауіпсіз жерге көшіру қажеттігін туындатқан, Теміртау қаласы аумағының бөлігін су басуына байланысты, Теміртау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Теміртау қаласында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою басшысы болып Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Алтынбек Атабекович Есмурзаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Н. Сұлтанов