О внесении изменений в решение акима Тупкараганского района от 8 июля 2015 года № 17 "Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району"
Решение акима Тупкараганского района Мангистауской области от 18 ноября 2015 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 ноября 2015 года № 2894
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного  Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким Тупкараганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тупкараганского района от 8 июля 2015 года № 17 «Об образовании избирательных участков по Тупкараганскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2776, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» 29 июля 2015 года следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить об избирательных участках, избирателей через средства массовой информации с соблюдением требовании статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан».
3. Государственному учреждению «Аппарат акима Тупкараганского района» (Демеуова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет».
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Алтынгалиева Т.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             Т. Асауов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Тупкараганской
районной избирательной комиссии
А. Қуанбай
18 ноябрь 2015 год
Приложение к решению акима
Тупкараганского района № 21
от 18 ноября 2015 года
Избирательные участки по Тупкараганскому району
Избирательный участок № 227
Центр: город Форт-Шевченко, улица Досана Тажиулы № 9, государственное учреждение «Средняя школа имени Е.Омирбаева», телефон/факс:872938(код)22367
Границы: дома улиц Досана Тажиулы, Оразмагамбета Турмагамбетулы, Кабиболлы Сыдиыкова, Ибаш Жанболатовой, Жазмаганбета Кызылбаева, Тобанияза Алниязулы, Бимембета Маяулы, Ныгмета Шымырова, Хиту Бекжанова, Нурсултана Онгалбаева, Исы Тиленбайулы, Толесина Алиева, Макаша Бектурганова, Суйнгары Ургенишбайулы, Абая, Мырзагали Алибаева, Мурын Жырау, Есбола Умирбаева, Жамбыла, Астаны, Улана Елубаева, а также дома 5, 6 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 228

"Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 17 "Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 21 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 2894 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы» 2015 жылғы 8 шілдедегі № 17 Түпқараған ауданы әкімінің шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2776 болып тіркелеген, 2015 жылғы 29 шілдеде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының  23 бабының талаптары сақтала отырып, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлау учаскелері туралы сайлаушылар хабардар етілсін.
3. «Түпқараған ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (Г. Демеуова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Т. Асауов
«КЕЛІСІЛДІ»
Түпқараған аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қуанбай Амалбек Жолжанұлы
18 қараша 2015 жыл
Түпқараған ауданы әкімінің
18 қараша 2015 жылғы
№ 21 шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Досан Тәжіұлы көшесі № 9, «Е.Өмірбаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 22367
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Досан Тәжіұлы, Оразмағамбет Тұрмағамбетұлы, Қабиболла Сыдиықов, Ибаш Жанболатова, Жазмағанбет Қызылбаев, Тобанияз Әлниязұлы, Бимембет Маяұлы, Нығмет Шымыров, Хиту Бекжанов, Нұрсұлтан Оңғалбаев, Иса Тіленбайұлы, Төлесін Әлиев, Мақаш Бектұрғанов, Сүйінғара Үргенішбайұлы, Абай, Мырзағали Әлібаев, Мұрын Жырау, Есбол Өмірбаев, Жамбыл, Астана, Ұлан Елубаев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 5, 6 кварталдарының үйлері.
№ 228 сайлау учаскесі

Центр: город Форт-Шевченко, улица Маршала Абдихалыкова № 51, государственного учреждения «Тупкараганская районная централизованная библиотека», телефон/факс: 8 72938 (код) 22252
Границы: дома улиц Жалау Мынбаева, Маршала Абдихалыкова, Шайхы Еркегулова, Сатангула Таджиева, Есторе Оразакова, Келимберди Утебаева, Ермек Даулетовой, Дуйиша Тобышбаева, Ораза Бозахарова, Байбоза Килыбайулы, Сауытбая Масатова, Тилеумурата Кожабекова, Мустахи Бимаганбетова, Икембая Утепбергенова, Лазера Тумышева, а также дома 1, 2, 2а, 3, 4 кварталов микрорайона Жана Кетик города Форт - Шевченко.
Избирательный участок № 229
Центр: село Баутино, улица 8 Наурыз № 25, государственное учреждение «Школа-гимназия имени Жалау Мынбаева», телефон/факс: 8 72938 (код) 24575
Границы: дома улиц Кашагана Куржиманулы, Жанибека Матаева, 8 Наурыз, Виталия Водовского, Саттигула Жангабылова, Калмырзы Беришбаева, Захара Дубского, Жанакурылыс, Диханбека Сатимова, Кылыша Надирбаева, Кулмырзы Саудабаева, Изтургана Оразбаева, Абая Кошакбаева села Баутино.
Избирательный участок № 230
Центр: населенный пункт Аташ села Баутино, улица Алиби Джанкельдина № 27, Аташская библиотека» государственного учреждение «Тупкараганская районная Централизованная библиотечная система», телефон/факс: 8 72938 (код) 24971
Границы: дома улиц Аманкельди Иманова, Мурата Ускинбаева, Алиби Джанкельдина, Тау, Заводской, Баялы Аксамбаева населенного пункта Аташ села Баутино.
Избирательный участок № 231
Центр: село Кызылозен, улица Сатыбалды Сисенбаева № 2, государственное коммунальное казенное предприятие «Қызылөзен мәдениет үйі» акимата Тупкараганского района, телефон/факс: 872938(код)23851
Границы: дома улиц Сатыбалды Сисенбаева, Изтургана Нысанбаева, Дуйсе Бердибекова, Жана ауыл, Шамшырак, Шарай, Джумаша Сагындыкова, а также животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Кызылозен и товарищества с ограниченной ответственностью «Карагантубек».
Избирательный участок № 232
Центр: село Акшукур, улица Баланжан Кожашевой № 5,государственное коммунальное казенное предприятие «Ақшұқыр мәдениет үйі» акимата Тупкаранского района, телефон/факс: 872938(код) 23249
Границы: дома улиц Акжол, Омирзака Нурбаева, Балсулу Сахиевой, Уштерек, Алкуата Кожабергенова, а также дома 4 квартала села Акшукур.
Избирательный участок № 233
Центр: сельский округ Сайын Шапагатова, улица Макаша Елубаева №81, государственное учреждение «Школа-лицей № 1 среднего общего образования», телефон/факс: 8 72938 (код) 31269
Границы: дома улиц Найзабека Есетова, Акназара Жакауова, Таскынбая Шахатова, Сайдима Тумышева, Бисембая Мейрова, Алтынмурата Бекенжанова, Ески ауыл, Жолыбая Шахшабасова, Макаша Елубаева, Бердихана Карайшыкова сельского округа Сайын Шапагатова, а также дома 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталов, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории сельского округа Сайын Шапагатова и товарищества с ограниченной ответственностью «Жайлау».
Избирательный участок № 234

Орталығы: Форт-Шевченко қаласы, Маршал Әбдіхалықов көшесі № 51, «Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесінің «Орталық кітапхана» филиалы, телефон/факс: 8 72938 (код) 22252
Шекарасы: Форт-Шевченко қаласының Жалау Мыңбаев, Маршал Әбдіхалықов, Шайхы Еркеғұлов, Сатанғұл Тәжиев, Естөре Оразақов, Келімберді Өтебаев, Ермек Даулетова, Дүйіш Тобышбаев, Ораз Бозахаров, Байбоз Қилыбайұлы, Сауытбай Масатов, Тілеумұрат Қожабеков, Мұстахи Бимағанбетов, Икембай Өтепбергенов, Лазер Тумышев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 1, 2, 2 а, 3, 4 кварталдарының үйлері.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, 8 Наурыз көшесі № 25, «Жалау Мыңбаев атындағы мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 24575
Шекарасы: Баутин ауылының Қашаған Күржіманұлы, Жәнібек Матаев, 8 Наурыз, Виталий Водовской, Сәттіғұл Жанғабылов, Қалмырза Берішбаев, Захар Дубский, Жаңа құрылыс, Диханбек Сатимов, Қылыш Нәдірбаев, Құлмырза Саудабаев, Ізтұрған Оразбаев, Абай Қошақбаев көшелерінің үйлері.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы Аташ елді мекені, Әліби Жанкелдин көшесі № 27, «Түпқараған аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесінің «Аташ елді мекені. Аташ кітапханасы» бөлімшесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 24971
Шекарасы: Баутин ауылы Аташ елді мекенінің Аманкелді Иманов, Мұрат Өскінбаев, Әліби Жанкелдин, Тау, Зауыт, Баялы Ақсамбаев көшелерінің үйлері.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылөзен ауылы, Сатыбалды Сисенбаев көшесі № 2, «Қызылөзен мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс:872938(код)23851
Шекарасы: Қызылөзен ауылының Сатыбалды Сисенбаев, Ізтұрған Нысанбаев, Дүйсе Бердібеков, Жаңа ауыл, Шамшырақ, Шарай, Жұмаш Сағындықов көшелерінің үйлері; сонымен қатар Қызылөзен ауылы және «Қарағантүбек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында орналасқан мал шаруашылығы және жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Баланжан Қожашева көшесі № 5, Түпқараған ауданы әкімдігінің «Ақшұқыр мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 23249
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Ақжол, Өмірзақ Нұрбаев, Балсұлу Сахиева, Үштерек, Әлқуат Қожабергенов, сонымен қатар 4 кварталдың үйлері.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Сайын Шапағатов ауылдық округі, Мақаш Елубаев көшесі
№ 81, «№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс:872938(код)31269
Шекарасы: Сайын Шапағатов ауылдық округінің Найзабек Есетов, Ақназар Жақауов, Тасқынбай Шахатов, Сәйдім Тумышев, Бисембай Мейров, Алтынмұрат Бекенжанов, Ескі ауыл, Жолыбай Шахшабасов, Мақаш Елубаев, Бердіхан Қарайшықов көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4, 5, 6 кварталдарының үйлері, Сайын Шапағатов ауылдық округінің аумағында және «Жайлау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 234 сайлау учаскесі

Центр: село Таушык, улица Кулшыка Жубайулы № 41, государственное коммунальное казенное предприятие «Таушық мәдениет үйі», телефон/факс: 8 72938 (код) 44232
Границы: дома улиц Сисена Абдрахманова, Ардагерлер, Толегена Кагазова, Абыла Тилеуулы, Хамидоллы Ельмуханбетова, Кулшыка Жубайулы, Тумена Балтабасулы, дома микрорайона Нурбаулы Тумсык, а также дома 1, 2, 3, 4 кварталов села Таушык, животноводческие точки и частные фермерские хозяйства, расположенные на территории села Таушык и товарищества с ограниченной ответственностью «Таушык» ауыл шаруашылыгы».
Избирательный участок № 235
Центр: село Баутино, Республиканского государственное учреждение «Войсковая часть 2201 «Б» Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан», телефон/факс: 8 72938 (код) 24796
Границы: Республиканское государственное учреждение «Войсковая часть № 2201 «Б» Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан» села Баутино, Республиканское государственное учреждение «Войсковая части № 51809 «Д»» Министерства обороны Республики Казахстан и государственное учреждение «Войсковая часть 2018» города Форт-Шевченко.
Избирательный участок № 236
Центр: вахтовый поселок Каражанбас, красный уголок культурно-досугового центра акционерного общества «Каражанбасмунай», телефон/факс: 8 7292 (код) 473613
Границы: общежития акционерного общества «Каражанбасмунай» и прочих предприятий, расположенных в вахтовом поселке Каражанбас.
Избирательный участок № 237
Центр: село Акшукур, улица Балсулу Сахиевой № 1, государственное учреждение «Школа - гимназия имени Маршала Абдихалыкова», телефон/факс: 8 72938 (код) 23245
Границы: дома улиц Баланжана Кожашевой, Губайдоллы Айдарова, Буркитбая Сарсенова, Жана Коныс, а также дома 1, 3 кварталов и Бегей села Акшукур.
Избирательный участок № 238
Центр: вахтовый поселок Бузачи, здание «Трейнинг центр», телефон/факс:87292(код)529079
Границы: общежития вахтового поселка Бузачи и прочих предприятий расположенных в Северном Бузачи.
Избирательный участок № 239
Центр: село Акшукур, улица Адек Жанашева № 49, государственное учреждение «Акшукурская школа – лицей» отдела образования Тупкараганского района акимата Тупкараганского района, телефон/факс: 8 72938 (код) 50177
Границы: дома улиц Султанбая Наубетова, Бекбосына Кадырулы, Жусипа Дуйсенбаева, Дуйиша Досаева, Борсакбая Абилхайырова, Адека Жанашева, Картбая Бекжанова, Узакбая Ескожаева, Жалау Казиева, Тажигула Кезбаева, Мангыбая Туйешиева, а также дома 2 и 5 кварталов села Акшукур.

Орталығы: Таушық ауылы, Құлшық Жұбайұлы көшесі № 41, «Таушық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, телефон/факс: 8 72938 (код) 44232
Шекарасы: Таушық ауылының Сисен Әбдірахманов, Ардагерлер, Төлеген Қағазов, Абыл Тілеуұлы, Хамидолла Елмұханбетов, Құлшық Жұбайұлы, Түмен Балтабасұлы көшелерінің үйлері, Нұрбаулы Тұмсық шағын ауданының үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4 кварталдарының үйлері, Таушық ауылының және «Таушық» ауыл шаруашылығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Баутин ауылы, «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 «Б» әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 24796
Шекарасы: Баутин ауылының «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 «Б» әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі; Форт-Шевченко қаласының «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «51809 «Д» әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі және «Войсковая часть 2018» мемлекеттік мекемесі.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражанбас вахталық поселкесі, «Қаражанбасмұнай» акционерлік қоғамының мәдени-демалыс орталығының қызыл бұрышы, телефон/факс:87292(код)473613
Шекарасы: Қаражанбас вахталық поселкесінде орналасқан «Қаражанбасмұнай» акционерлік қоғамының және өзге де кәсіпорындардың жатақханалары.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Балсұлу Сахиева көшесі № 1, «Маршал Әбдіхалықов атындағы мектеп - гимназиясы» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 23245
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Баланжан Қожашева, Ғұбайдолла Айдаров, Бүркітбай Сәрсенов, Жаңа Қоныс көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 3 кварталдарының және Бегей үйлері.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозашы вахталық поселкесі, «Трейнинг центр» ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 529079.
Шекарасы: Бозашы вахталық поселкесінің жатақханалары және өзге де Солтүстік Бозашыда орналасқан кәсіпорындар жатақханалары.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшұқыр ауылы, Әдек Жанашев көшесі, № 49 «Ақшұқыр мектеп-лицейі» мемлекеттік мекемесі, телефон/факс: 8 72938 (код) 50177.
Шекарасы: Ақшұқыр ауылының Сұлтанбай Наубетов, Бекбосын Қадырұлы, Жүсіп Дүйсенбаев, Дүйіш Досаев, Борсақбай Әбілхайыров, Әдек Жанашев, Қартбай Бекжанов, Ұзақбай Есқожаев, Жалау Қазиев, Тәжіғұл Кезбаев, Маңғыбай Түйешиев көшелерінің үйлері, сонымен қатар 2 және 5 кварталдарының үйлері.