Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 3 марта 2015 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2015 года № 5493. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28 мая 2020 года № 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28.05.2020 № 110 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Сарыкольской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Сарыкольского района А. Жаксыбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 3 марта 2015 года № 98
Места для размещения агитационных
печатных материалов для всех кандидатов
на проведение предвыборной агитации

Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 98 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде № 5493 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 28.05.2020 № 110 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыкөл аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы А. Жақсыбаев
Әкімдіктің
2015 жылғы 3 наурыздағы
№ 98 қаулысына қосымша
Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық
кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата Сарыкольского района Костанайской области от 05.07.2017 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.05.2018 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Барвиновка
стенд в центре села Барвиновка
2
село Новобарвиновка
стенд у здания медицинского пункта
3
село Веселый Подол
стенд у здания сельского клуба
4
село Ананьевка
стенд у здания сельской библиотеки
5
село Златоуст
стенд в центре села Златоуст
6
село Кунтимес
стенд у здания сельского клуба
7
село Новое
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Сарыкольского района"
8
село Караоба
стенд у здания медицинского пункта
9
село Комсомольское
стенд у здания медицинского пункта
10
село Чапаевка
стенд у здания сельского клуба
11
село Косколь
стенд в центре села Косколь
12
село Ленинское
стенд у здания сельского клуба
13
село Ленинградское
стенд у здания медицинского пункта
14
село Вишневка
стенд у здания сельского клуба
15
село Карашилик
стенд у здания сельской библиотеки
16
село Большие Дубравы
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа Сарыкольского района"
17
село Маяк
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Маяк Сарыкольского района"
18
село Севастополь
стенд у здания сельского клуба
19
село Дубинка
стенд в центре села Дубинка
20
село Крыловка
стенд у здания сельского клуба
21
село Сорочинка
стенд у здания сельского клуба
22
село Мелитополь
стенд в центре села Мелитополь
23
село Островное
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Урицкое учреждение лесного хозяйства"
24
село Тагильское
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Тагильского сельского округа Сарыкольского района"
25
исключен постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28.05.2018 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
26
село Соналы
стенд у здания медицинского пункта
27
село Ермаковка
стенд в центре села Ермаковка
28
село Тимирязевка
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Тимирязевская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
29
исключен постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28.05.2018 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
30
исключен постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28.05.2018 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
31
село Урожайное
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Чеховская средняя школа отдела образования акимата Сарыкольского района"
32
исключен постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28.05.2018 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
33
поселок Сарыколь
стенд у здания республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Сарыкольскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
34
поселок Сарыколь
стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Школа искусств" акимата Сарыкольского района Костанайской области Сарыкольского районного отдела образования
35
поселок Сарыколь
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Урицкая школа-лицей отдела образования акимата Сарыкольского района"
36
поселок Сарыколь
стенд у здания коммунального государственного предприятия "Сарыкольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
37
поселок Сарыколь
стенд на улице Жукова

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 05.07.2017 № 181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.05.2018 № 140 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді-мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Барвинов ауылы
Барвиновка ауылының орталығындағы стенд
2.
Новобарвиновка ауылы
медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
3.
Веселый Подол ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
4.
Ананьевка ауылы
ауылдық кітапхана ғимаратының жанындағы стенд
5.
Златоуст ауылы
Златоуст ауылының орталығындағы стенд
6.
Күнтимес ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
7.
Новое ауылы
"Сарыкөл ауданының Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8.
Қараоба ауылы
медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
9.
Комсомольское ауылы
медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
10.
Чапаевка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
11.
Қоскөл ауылы
Қоскөл ауылының орталығындағы стенд
12.
Ленинское ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
13.
Ленинградское ауылы
медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
14.
Вишневка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
15.
Қарашілік ауылы
ауылдық кітапхана ғимаратының жанындағы стенд
16.
Большие Дубравы ауылы
"Сарыкөл ауданының Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17.
Маяк ауылы
"Сарыкөл ауданының Маяк ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18.
Севастополь ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
19.
Дубинка ауылы
Дубинка ауылының орталығындағы стенд
20.
Крыловка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
21.
Сорочин ауылы
ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд
22.
Мелитополь ауылы
Мелитополь ауылының орталығындағы стенд
23.
Островное ауылы
"Урицкое орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
24.
Тағыл ауылы
"Сарыкөл ауданының Тағыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
25.
Алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № 140 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
26.
Соналы ауылы
медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
27.
Ермаковка ауылы
Ермаковка ауылының орталығындағы стенд
28.
Тимирязев ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Тимирязев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
29.
Алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № 140 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
30.
Алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № 140 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
31.
Урожайное ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Чехов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
32.
Алынып тасталды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № 140 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
33.
Сарыкөл кенті
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сарыкөл ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
34.
Сарыкөл кенті
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің Сарыкөл аудандық білім бөлімінің "Өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
35.
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Урицкий мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
36.
Сарыкөл кенті
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыкөл аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
37.
Сарыкөл кенті
Жуков көшесіндегі стенд