О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 26 февраля 2015 года № 37/200-V "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2016 года № 3/31-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2016 года № 4583. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 января 2019 года № 34/227-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей ВосточноКазахстанской области от 18.01.2019 № 34/227-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 января 2016 года № 20 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года №319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 26 февраля 2015 года № 37/200-V "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3803, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 24 апреля 2015 года, в газетах "Семей таңы" от 14 апреля 2015 года № 29 и "Вести Семей" от 14 апреля 2015 года № 29) следующие изменения:
В Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
в преамбуле слова "от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства"," исключить;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин, либо его представитель по доверенности) ежеквартально обращается в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" или на веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz с заявлением и предоставляет перечень документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного Приказом Министерства Национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства".".

Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 37/200-V "Тұрғын үй көмегінің мөлшерін белгілеудің және оны көрсету тәртібінің ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 3/31-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 4583 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 34/227-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 18.01.2019 № 34/227-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 20 бұйрығына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 37/200-V "Тұрғын үй көмегінің мөлшерін белгілеудің және оны көрсету тәртібінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3803 болып тіркелген, 24 сәуірдегі 2015 жылғы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 29 "Семей таңы" және 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 29 "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегінің мөлшерін белгілеудің және оны көрсету тәртібінің ережесінде:
кіріспесінде ""Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185," сөздері алып тасталсын;
4 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат, немесе оның сенімхат бойынша өкілі) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына немесе "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталына тоқсан сайын өтініш береді және "Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар тізбесін ұсынады.".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата М. Кокрекбаев
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов

2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы М. Көкрекбаев
Қалалық мәслихат
хатшысы Б. Ақжалов