Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 19 июля 2017 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 августа 2017 года № 5918. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 11 октября 2018 года № 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 11.10.2018 № 166 (вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию).

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 142 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 5918 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 166 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 11.10.2018 № 166 қаулысымен (2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района Кызылординской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" от 15 февраля 2017 года № 36 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5756, опубликовано 24 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.

2. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 36 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5756 болып тіркелген, 2017 жылдың 24 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА Н.ШАМУРАТОВ
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "19" июля 2017 года №142
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты, в % выражении
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сыр Маржаны"

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н.ШАМҰРАТОВ
Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "19" шілдедегі №142 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері,
% есебімен
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1
"Сыр Маржаны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі