Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Постановление акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24 мая 2017 года № 898. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 мая 2017 года № 4197.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.02.2023 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Петропавловска Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Премамбула в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.02.2023 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить совместно с Петропавловской городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.02.2023 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.02.2023 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловка от 8 февраля 2016 года № 239 "Об определении мест в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Северо-Казахстанского областного и Петропавловского городского маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3627, опубликовано в газете от 19 февраля 2016 года № 7 (585) "Қызылжар Нұры").
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Петропавловска.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Петропавловской
городской избирательной
комиссии
Е. Мамыкин

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 898 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 4197 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 27.02.2023 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 27.02.2023 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Петропавл қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орын осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 27.02.2023 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 27.02.2023 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Петропавл қаласында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, Солтүстік Қазақстан облыстық және Петропавл қалалық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне үй-жай беруге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 239 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3627 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 ақпандағы № 7 (585) "Қызылжар Нұры" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Петропавл қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оны бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық
сайлау комиссиясының
төрағасы
Е. Мамыкин

24 мая 2017 года
Приложение 1 к постановлению акимата города Петропавловска от 24 мая 2017 года № 898
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение 1 в редакции постановлений акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24.02.2020 № 235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.02.2023 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Место расположение
1
город Петропавловск
пересечение улиц Интернациональная и Театральная, на территории рынка "Черемушки", напротив входа
2
город Петропавловск
улица имени Григория Потанина, слева от автобусной конечной остановки
3
город Петропавловск
поселок Кожзавод пересечение улица Рыжова-Кожевенная справа от автобусной конечной остановки, улица Кожевенная, 18
4
город Петропавловск
слева от здания Шинного центр "Nokian Tyre", улица Пушкина, 103
5
город Петропавловск
слева перед входом на территорию парка Победы, пересечение улиц Набережная и Я. Гашека
6
город Петропавловск
улица 2-я Заречная, слева от автобусной остановки магазина "МАКС", поселок Заречный
7
город Петропавловск
справа от автобусной остановки "Гимназия Аль-Фараби" по улице Я.Гашека
8
город Петропавловск
напротив входа в Дом быта "Северный", по улице Нұрсұлтан Назарбаева
9
город Петропавловск
слева перед входом на рынок "Салем", по улице Нұрсұлтан Назарбаева
10
город Петропавловск
слева от входа в магазин "Magnum", по улице Набережной
11
город Петропавловск
слева от магазина "Ани", улица Набережная, 33
12
город Петропавловск
улица имени Неля Болатбаева, слева от входа в ресторан "Туркестан"
13
город Петропавловск
слева перед входом в магазин "Семейный", по улице Нұрсұлтан Назарбаева 339 "Б"
14
город Петропавловск
пересечение улиц Хименко и имени Ч. Валиханова, справа от входа в магазин "Сулпак"
15
город Петропавловск
слева от автобусной остановки "Академия Национальной гвардии Республики Казахстан", улица имени Жалела Кизатова
16
город Петропавловск
справа от автобусной конечной остановки, поселок Борки, улица Зеленая
17
город Петропавловск
пересечение улиц Солнечная и Дачная, справа от входа в магазин "Кокетка", микрорайон Солнечный
18
город Петропавловск
справа от автобусной остановки прилегающей к территории гипермаркета "Magnum", улица Нұрсұлтан Назарбаев, 252
19
город Петропавловск
пересечение улиц Нұрсұлтан Назарбаев и Г. Мусрепова, справа от входа в торговый дом "Караван"
20
город Петропавловск
на перекрестке улиц Нұрсұлтан Назарбаев и Абая со стороны супермаркета "Сокол"
21
город Петропавловск
улица имени Жамбыла, 231, справа от въезда к автозаправочной станции Товарищество с ограниченной ответственностью "СК Нефтепродукт"
22
город Петропавловск
слева от автобусной остановки коммунального государственного казенного предприятия "Государственный казахский музыкально-драматический театр имени Сабита Муканова управления культуры, архивов и документации акимата Северо-Казахстанской области" по улица имени Жамбыла
23
город Петропавловск
слева от входа в Государственное коммунальное казҰнное предприятие "Ясли-сад "Снежинка" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска", улица Батыр Баян
24
город Петропавловск
слева от входа в магазин "Стеклянный", улица Украинская, 203
25
город Петропавловск
слева перед входом на территорию коммунального государственного учреждения "Образовательная средняя школа № 27" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области", улица имени Панфилова
26
город Петропавловск
справа от автобусной остановки кинотеатр "Родина", по улице Украинской
27
город Петропавловск
слева при входе в главный вход в коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа №31" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области", по улице ПугачҰва
28
город Петропавловск
слева от дома по улице Караванная 100 в направлении улицы Панфилова
29
город Петропавловск
улица имени В. Б. Кошукова, слева от прилегающей территории к торговому дому "Пирамида"
30
город Петропавловск
пересечение улиц Юрия Медведева и имени Каныша Сатпаева, напротив магазина "Авто империя"
31
город Петропавловск
слева от автобусной остановки "Аптека", по улице Абая
32
город Петропавловск
слева от автобусной остановки "Городская больница № 2", по улице Астана
33
город Петропавловск
слева от автобусной остановки "Рынок ЦОТ", по улице Заводской
34
город Петропавловск
пересечение улиц имени Мухтара Ауэзова и Конституции Казахстана, справа от центрального входа в Парк Первого Президента Республики Казахстан
35
город Петропавловск
улица Н. Островского, слева от автобусной остановки рынка "Шелковый путь"
36
город Петропавловск
улица имени Жамбыла Жабаева, справа от автобусной остановки рынок "Тайга"
37
город Петропавловск
слева от входа НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан", пересечение улиц Абая и имени Мухтара Ауэзова
38
город Петропавловск
пересечение улиц Интернациональная и Астана, напротив входа в гостиницу "Колос"
39
город Петропавловск
улица М. Жумабаева, справа от входа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан, корпус № 6
40
Город Петропавловск
пересечение улиц Карима Сутюшева и М. Жумабаева прилегающая территория к ТРЦ "Dostyq mall"
41
город Петропавловск
пересечение улиц Нұрсұлтан Назарбаев и Конституции Казахстана, справа от торгового дома "ЦУМ"
42
город Петропавловск
слева от автобусной остановки "Конституции Казахстана", по улице Жамбыла Жабаева
43
город Петропавловск
слева от автобусной остановки по улице Пушкина Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская областная больница" акимата Северо-Казахстанской области управления здравоохранения Северо-Казахстанской области"
44
город Петропавловск
справа от автобусной остановки "Бензострой", улица Ухабова, 5
45
город Петропавловск
слева от автобусной остановки "Назарбаев интеллектуальная школа", микрорайон Береке улица Дусухамбетова, 17 "В"
46
город Петропавловск
справа от автобусной конечной остановки "Новостройки", микрорайон Береке улица К.Байболова,18
47
город Петропавловск
за автобусной остановкой, на против входа в торговый дом "Мебельвиль", улица имени Жамбыла
48
город Петропавловск
слева от автобусной остановки "Дворец спорта имени Винокурова", микрорайон Жас Өркен, улица имени Жамбыла, 84
49
город Петропавловск
слева от входа в магазина "Волна" улица имени Жамбыла Жабаева

24 мамыр 2017 жыл
Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 898 қаулысына 1 – қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы əкімдігінің 24.02.2020 № 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; 27.02.2023 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
1
Петропавл қаласы
Интернациональная және Театральная көшелерінің қиылысы, "Черемушки" базарына іргелес аумақ, кіреберіске қарама-қарсы
2
Петропавл қаласы
Григорий Потанин атындағы көшесі, автобустың соңғы аялдамасының сол жағында
3
Петропавл қаласы
Былғары зауыты кенті, Рыжов-Кожевенная көшелерінің қиылысы, автобустың соңғы аялдамасының оң жағында, Кожевенная көшесі, 18
4
Петропавл қаласы
"Nokian Tyre" шина орталығы ғимаратының сол жағында, Пушкин көшесі, 103
5
Петропавл қаласы
Жеңіс саябағының аумағына кіреберістің сол жағында, Набережная және Я. Гашек көшелерінің қиылысы
6
Петропавл қаласы
2-ші Заречная көшесі, "МАКС" дүкенінің автобус аялдамасының сол жағында, Заречный кенті
7
Петропавл қаласы
Я. Гашек көшесіндегі "Аль-Фараби гимназиясы" автобус аялдамасының оң жағында
8
Петропавл қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев көшесіндегі "Северный" тұрмыстық үйінің кіреберісіне қарама-қарсы
9
Петропавл қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев көшесіндегі "Сәлем" базарына кіреберістің сол жағында
10
Петропавл қаласы
Набережная көшесіндегі "Magnum" дүкеніне кіреберістің сол жағында
11
Петропавл қаласы
"Ани" дүкенінің сол жағында, Набережная көшесі, 33
12
Петропавл қаласы
Ніл Болатбаев атындағы көшесі, "Түркістан" мейрамханасына кіреберістің сол жағында
13
Петропавл қаласы
"Семейный" дүкеніне кіреберістің сол жағында, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 339 "Б"
14
Петропавл қаласы
Хименко және Ш. Уәлиханов атындағы көшелердің қиылысы, "Сулпак" дүкеніне кіреберістің оң жағында
15
Петропавл қаласы
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы академиясы" автобус аялдамасының сол жағында, Жәлел Қизатов атындағы көшесі
16
Петропавл қаласы
Борки кентіндегі автобустың соңғы аялдамасының оң жағында, Зеленая көшесі
17
Петропавл қаласы
Солнечная және Дачная көшелерінің қиылысы, "Кокетка" дүкеніне кіреберістің оң жағында, Солнечный шағын ауданы
18
Петропавл қаласы
"Magnum" гипермаркетіне іргелес аумақтағы аялдаманың оң жағында, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 252
19
Петропавл қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев және Ғ. Мүсірепов көшелерінің қиылысы, "Караван" сауда үйіне кіреберістің оң жағында
20
Петропавл қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев және Абай көшелерінің қиылысындағы "Сокол" супермаркеті жағынан
21
Петропавл қаласы
Жамбыл атындағы көшесі, 231, "СК Нефтепродукт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің автомобильге жанармай құю станциясына кіреберістің оң жағында
22
Петропавл қаласы
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының Сәбит Мұқанов атындағы мемлекеттік қазақ сазды-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының автобус аялдамасының сол жағында, Жамбыл атындағы көшесі
23
Петропавл қаласы
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Снежинка" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының кіреберісінің сол жағында, Батыр Баян көшесі
24
Петропавл қаласы
"Стеклянный" дүкеніне кіреберістің сол жағында, Украинская көшесі, 203
25
Петропавл қаласы
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "№ 27 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің аумағына кіреберістің сол жағында, Панфилов атындағы көшесі
26
Петропавл қаласы
Украинская көшесіндегі "Родина" кинотеатры аялдамасының оң жағында
27
Петропавл қаласы
ПугачҰв көшесіндегі "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "№ 31 негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне бас кіреберістің сол жағында
28
Петропавл қаласы
Панфилов көшесі бағытында Караванная көшесі, 100 үйдің сол жағында
29
Петропавл қаласы
В.Б. Кошуков атындағы көшесі, "Пирамида" сауда үйіне іргелес аумақтың сол жағында
30
Петропавл қаласы
Юрий Медведев көшесі және Қаныш Сәтпаев атындағы көшелердің қиылысы, "Авто империя" дүкеніне қарама-қарсы
31
Петропавл қаласы
Абай көшесіндегі "Дәріхана" автобус аялдамасының сол жағында
32
Петропавл қаласы
Астана көшесіндегі "№ 2 қалалық аурухана" автобус аялдамасының сол жағында
33
Петропавл қаласы
Заводская көшесіндегі "КСО базары" аялдамасының сол жағында
34
Петропавл қаласы
Мұхтар Әуезов атындағы және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің саябағына орталық кіреберістің оң жағында
35
Петропавл қаласы
Н. Островский көшесі, "Шелковый путь" базары автобус аялдамасының сол жағында
36
Петропавл қаласы
Жамбыл Жабаев атындағы көшесі, "Тайга" базары автобус аялдамасының оң жағында
37
Петропавл қаласы
"Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ кіреберісінің сол жағында, Абай және Мұхтар Әуезов атындағы көшелердің қиылысы
38
Петропавл қаласы
Интернациональная және Астана көшелерінің қиылысы, "Колос" қонақ үйінің кіреберісіне қарама-қарсы
39
Петропавл қаласы
М. Жұмабаев көшесі, "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына кіреберістің оң жағында, № 6 корпус
40
Петропавл қаласы
Кәрім Сүтішев және М. Жұмабаев көшелерінің қиылысы, "Dostyq mall" СОО іргелес аумақ
41
Петропавл қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы, "ЦУМ" сауда үйінің оң жағында
42
Петропавл қаласы
Жамбыл Жабаев көшесіндегі "Қазақстан Конституциясы" автобус аялдамасының сол жағында
43
Петропавл қаласы
Пушкин көшесіндегі "Солтүстік Қазақстан облысының Денсаулық сақтау басқармасы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны" автобус аялдамасының сол жағында
44
Петропавл қаласы
"Бензострой" автобус аялдамасының оң жағында, Ухабов көшесі, 5
45
Петропавл қаласы
"Назарбаев зияткерлік мектебі" автобус аялдамасының сол жағында, Береке шағын ауданы, Досмұхамбетов көшесі, 17 "В"
46
Петропавл қаласы
"Жаңа құрылыс" автобустың соңғы аялдамасының оң жағында, Береке шағын ауданы, Қ. Байболов көшесі, 18
47
Петропавл қаласы
"Мебельвиль" сауда үйінің кіреберісіне қарама-қарсы, автобус аялдамасының артында, Жамбыл атындағы көшесі
48
Петропавл қаласы
"Винокуров атындағы спорт сарайы" автобус аялдамасының сол жағында, Жас Өркен шағын ауданы, Жамбыл атындағы көшесі, 84
49
Петропавл қаласы
"Волна" дүкеніне кіреберістің сол жағында, Жамбыл Жабаев атындағы көшесі

Приложение 2 к постановлению акимата города Петропавловска от 24 мая 2017 года № 898
Помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов по городу Петропавловску Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.02.2023 № 275 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 898 қаулысына 2 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы бойынша барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 27.02.2023 № 275 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.