О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 мая 2016 года № 217 "Об утверждении Типовых квалификационных характеристик должностей руководителей, специалистов и других служащих организаций нефтегазодобывающей отрасли"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 18 апреля 2018 года № 129. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 мая 2018 года № 16885
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 мая 2016 года № 217 "Об утверждении Типовых квалификационных характеристик должностей руководителей, специалистов и других служащих организаций нефтегазодобывающей отрасли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13884, опубликован 19 июля 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Типовых квалификационных характеристиках должностей руководителей, специалистов и других служащих организаций нефтегазодобывающей отрасли, утвержденных указанным приказом:
абзац второй пункта 21 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Трудовой Кодекс Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 27 изложить в следующей редакции:
"Трудовой Кодекс Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", законы Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах", от 1 февраля 2012 года "О фонде национального благосостояния";";
абзац второй пункта 48 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 51 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 54 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Трудовой Кодекс Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 60 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Трудовой Кодекс Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 63 изложить в следующей редакции:

"Мұнай-газ өндіру саласындағы ұйымдары басшыларының, мамандарының және басқа да қызметшілері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 217 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 129 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 11 мамырда № 16885 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мұнай-газ өндіру саласындағы ұйымдары басшыларының, мамандарының және басқа да қызметшілері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 217 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13884 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мұнай-газ өндіру саласындағы ұйымдары басшыларының, мамандарының және басқа да қызметшілері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларында:
21-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
27-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Акционерлік қоғамдар туралы" 2003 жылғы 13 мамырдағы, "Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" 2012 жылғы 1 ақпандағы Қазақстан Республикасының заңдарын;";
48-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
51-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
54-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
60-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
63-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

"Гражданский Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, Трудовой Кодекс Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Кодекс Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах";";
абзац второй пункта 72 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 78 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 81 изложить в следующей редакции:
"Экологический кодекс Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 105 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 108 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 114 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", законы Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении", от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 129 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 156 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 159 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 165 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 168 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 171 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 186 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 198 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 204 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексін, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексін, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Акционерлік қоғамдар туралы" 2003 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын;";
72-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
78-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
81-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексін, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
105-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
108-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
114-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Газ және газбен жабдықтау туралы" 2012 жылғы 9 қаңтардағы, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарын;";
129-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
156-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
159-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
165-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
168-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
171-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
186-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
198-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
204-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

"Кодекс Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Закон Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности";";
абзац второй пункта 207 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 213 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 216 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 219 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 222 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 225 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";";
абзац второй пункта 228 изложить в следующей редакции:
"Кодекс Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите";".
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Бухгалтерлік есеп және қаржы есептілігі туралы" 2007 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңын;";
207-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
213-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
216-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
219-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
222-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
225-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;";
228-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексін, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын;".
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
М. Абылкасымова
25 апреля 2018 года

3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
М. Әбілқасымова
2018 жылғы 25 сәуір