Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 11 октября 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 октября 2018 года № 6477.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 166 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қазанда № 6477 болып тіркелді.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңынның 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2019 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 19 июля 2017 года № 142 "Об устоновлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5918, опубликовано 10 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 19 августа 2017 года в газете "Тұран-Қазалы").

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2019 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 142 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5918 болып тіркелген, 2017 жылдың 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2017 жылғы 19 тамызда "Тұран-Қазалы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению акимата Казалинского района от "11" октября 2018 года № 166
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2019 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "11" қазандағы №166 қаулысына қосымша
2019 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Казалинского района Кызылординской области от 30.04.2019 № 65 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №70 имени Жанкожа батыра отдела образования Казалинского района"

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 30.04.2019 № 65 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Жанқожа батыр атындағы №70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі