О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 мая 2019 года № 312/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2019 года № 6378. Утратило силу решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 21 сентября 2022 года № 189/27
Сноска. Утратило силу - решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 21.09.2022 № 189/27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу.
2. Повысить ставки единого земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу.
3. Признать утратившими силу следующие решения Аксуского городского маслихата:
1) решение Аксуского городского маслихата от 22 июля 2015 года № 356/47 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4671, опубликованное 28 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) решение Аксуского городского маслихата от 16 марта 2016 года № 429/56 "О внесении изменения в решение Аксуского городского маслихата от 22 июля 2015 года № 356/47 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5065, опубликованное 15 апреля 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь").

Ақсу қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 312/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 6378 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 189/27
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 21.09.2022 № 189/27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңының 50-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелері 10 (он) есеге арттырылсын.
2. Ақсу қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері 10 (он) есеге арттырылсын.
3. Ақсу қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы Ақсу қаласының жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есе жоғарылату туралы" № 356/47 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4671 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы "Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы Ақсу қаласының жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есе жоғарылату туралы" № 356/47 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 429/56 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5065 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 сәуірде "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған).

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского городского маслихата по экономике и бюджету.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, пункт 2 настоящего решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Амирханова
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Сессия төрағасы Ғ. Әмірханова
Қалалық мәслихатының хатшысы М. Омарғалиев