Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Мактааральского района
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 18 марта 2019 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 марта 2019 года № 4938. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 4 мая 2020 года № 186
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 04.05.2020 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.

Мақтаарал ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 18 наурыздағы № 183 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 19 наурызда № 4938 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 4 мамырдағы № 186 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 04.05.2020 № 186 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9), тармақшаларына сәйкес Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы приложению 3 сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 8 января 2018 года № 1 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Мактааральского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4412, опубликованный 02 февраля 2018 года в газете "Мактаарал" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 февраля 2018 года).

3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 "Мақтарал ауданының пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттiк жасқа толғанға дейiн айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, бiлiм беру ұйымдарының түлектерi болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшiн жұмыс орындарына квоталар белгiлеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4412 нөмiрiмен тiркелген, 2018 жылғы 02 ақпанда "Мақтаарал" газетiнде және 2018 жылғы 22 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күшi жойылды деп танылсын.

5. Государственное учреждение "Аппарат акима Мактааральского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

5. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) Обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мактааральского района Ешанкуловой А.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Асанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Мактааральского района
от "18" марта 2019 года
№ 183
Перечень организаций Мактааральского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЕЛСУ и К"
23
2%
1
2.
Государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления здравоохранения Туркестанской области
73
2%
2
3.
Государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Атакент" управления здравоохранения Туркестанской области
122
2%
2
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит"
56
2%
1
Всего
274
6
Приложение 2
к постановлению акимата
Мактааральского района
от "18" марта 2019 года
№ 183
Перечень организаций Мактааральского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЕЛСУ и К"
23
2%
1
2.
Государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления здравоохранения Туркестанской области
73
2%
2
3.
Государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Атакент" управления здравоохранения Туркестанской области
122
2%
2
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит"
56
2%
1
Всего
274
6
Приложение 3
к постановлению акимата
Мактааральского района
от "18" марта 2019 года
№ 183Перечень организаций Мактааральского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЕЛСУ и К"
23
2%
1
2.
Государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления здравоохранения Туркестанской области
73
2%
2
3.
Государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Мактааральская районная больница "Атакент" управления здравоохранения Туркестанской области
122
2%
2
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит"
56
2%
1
Всего
274
6

3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Ешанқұловаға жүктелсiн.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Асанов
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"18" наурыз 2019 жылғы
№ 183 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Мақтаарал ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ЕЛСУ и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
23
2%
1
2.
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
73
2%
2
3.
Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
122
2%
2
4.
"Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56
2%
1
Барлығы
274
6
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"18" наурыз 2019 жылғы
№ 183 қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Мақтаарал ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ЕЛСУ и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
23
2%
1
2.
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
73
2%
2
3.
Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
122
2%
2
4.
"Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56
2%
1
Барлығы
274
6
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"18" наурыз 2019 жылғы
№ 183 қаулысына 3 қосымша
Ата-анасына кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Мақтаарал ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ЕЛСУ и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
23
2%
1
2.
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
73
2%
2
3.
Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
122
2%
2
4.
"Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56
2%
1
Барлығы
274
6