О внесении изменений в постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 142 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 21 февраля 2023 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 февраля 2023 года № 6244-13
Акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 142 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5039) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ";
пункт 1 и приложение 1 к указанному постановлению исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 142 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 ақпандағы № 46 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 ақпанда № 6244-13 болып тіркелді
Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 142 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы және 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Ж. Агибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Келесская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Келесского района
от 21 февраля 2023 года № 46
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Места для размещения агитационных печатных материалов
по селу Абай
1
напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №4 имени Ж.Баласагуна" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Б.Кыргызалиева
2
напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "колледж №13" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области по улице Т.Рыскулова
3
левая сторона здания государственного коммунального казенного предприятия "Келесский районный дом культуры имени Аширали Кенжеева" акимата Келесского района по улице Т.Рыскулова
4
перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №1 имени О.Есимова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице А.Сатбаева
по сельскому округу Биртилек
5
левая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №8 имени Т.Бегманова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Ынтымак, села Аккурган
6
правая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12 имени Р.Алибекулы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Муслим ата, села Енбекши
7
правая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №10 "Игилик" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Сункар, села Игилик
по сельскому округу Кошкарата
8
перед зданием сельского дома культуры "Бескубыр" государственного коммунального казенного предприятия "Келесский районный дом культуры имени Аширали Кенжеева" акимата Келесского района по улице К.Ерназарова, села Бескубыр
9
перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №22 имени З.Рустемова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице С.Усербайулы, села Кошкарата
10
правая сторона коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №28 "Макташы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице А.Байтурсынова, села Аманжар
по сельскому округу Ушкын
11
западная сторона пересечения улиц К.Конысбаева и Д.Конаева, села Ушкын
сельский округ Алпамыс батыр
12
северо-восточная сторона пересечения улиц С.Кожанова и Абая, села Акжол
13
южная сторона пересечения улиц Б.Майлина и Т.Тажибаева, села Кауыншы
по сельскому округу Жузимдик
14
юго-западная сторона пересечения улиц Б.Калмаханова и Т.Бигельдинова, села Жузимдик
по сельскому округу Бирлесу
15
юго-западная сторона пересечения улиц Б.Курмансеитова и М.Иебаева, села Казахстан
16

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ж. Агибаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Келес аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Келес ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 21 ақпандағы
№ 46 қаулысына қосымша
Келес ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 8 мамырдағы
№ 142 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Абай ауылы бойынша
1
Б.Қырғызалиев көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№4 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы жағы
2
Т.Рысқұлов көшесіндегі Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "№13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратына қарама-қарсы жағы
3
Т.Рысқұлов көшесіндегі Келес ауданы әкімдігінің "Әшірәлі Кенжеев атындағы Келес аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының сол жағы
4
Ә.Сатбаев көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№1 О.Есімов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Біртілек ауылдық округі бойынша
5
Аққорған елді мекені, Ынтымақ көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№8 Т.Бегманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
6
Еңбекші елді мекені, Мүслім ата көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№12 Р.Әлібекұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
7
Игілік елді мекені, Сұнқар көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№10 "Игілік" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Қошқарата ауылдық округі бойынша
8
Бесқұбыр елді мекені, Қ.Ерназаров көшесіндегі "Келес ауданы әкімдігінің "Әшірәлі Кенжеев атындағы Келес аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының "Бесқұбыр" ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
9
Қошқарата елді мекені, С.Өсербайұлы көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№22 З.Рүстемов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
10
Аманжар елді мекені, А.Байтұрсынов көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№28 "Мақташы" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Ұшқын ауылдық округі бойынша
11
Ұшқын елді мекені, Қ.Қонысбаев және Д.Қонаев көшелері қиылысының батыс жағы
Алпамыс батыр ауылдық округі бойынша
12
Ақжол елді мекені, С.Қожанов және Абай көшелері қиылысының солтүстік шығыс жағы
13
Қауыншы елді мекені, Б.Майлин және Т.Тажибаев көшелері қиылысының оңтүстік жағы
Жүзімдік ауылдық округі бойынша
14
Жүзімдік елді мекені, Б.Қалмаханов және Т.Бигельдинов көшелері қиылысының оңтүстік батыс жағы
Бірлесу ауылдық округі бойынша
15
Қазақстан елді мекені, Б.Құрмансеитов және М.Иебаев көшелері қиылысының оңтүстік батыс жағы
16

правая сторона коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №34 имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Кабанбай батыр, села 28 гвардия
по сельскому округу Актобе
17
северо-западная сторона пересечения улиц Акдала и Атамура, села Жуантобе
18
восточная сторона пересечения улицы Нурлы жол и автомобильной дороги республиканского значения а-15 "Жызак-Гагарин-Жетысай-Сарыагаш-Жибек жолы", села Жуантобе
19
юго-восточная сторона пересечения улиц А.Туралимова и Б.Ермекова, села Лесбек батыр
20
юго-западная сторона пересечения улицы Т.Сүлейменова и автомобильной дороги республиканского значения а-15 "Жызак-Гагарин-Жетысай-Сарыагаш-Жибек жолы", села Кокбулак
21
левая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №43 "Болашак" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Жанагасыр, села Бозсу
по сельскому округу Бирлик
22
восточная сторона пересечения улиц А.Жангелдина и М.Ауезова, села Бирлик
23
юго-восточная сторона пересечения улиц Д.Конаева и Х.Кобеева, села Жанатиршилик
по сельскому округу Ошакты
24
северо-западная сторона пересечения улиц М.Ауезова и А.Молдагуловой, села С.Саттарова
25
левая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №47 имени Д.Конаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Ж.Жаксыбекова, села Береке
26
левая сторона здания товарищество с ограниченной ответственностью "Асмет ЛТД" по улице Курбанова, села Ошакты
по сельскому округу Бозай
27
южная сторона пересечения улиц Курмангазы и Казыбек би, села Бозай
28
юго-восточная сторона пересечения улиц Ш.Калдаякова и Ы.Алтынсарина, села Тентексай
по сельскому округу Жамбыл
29
юго-западная сторона пересечения улиц Жамбыл и Абая, села Бекбота
30
северо-восточная сторона пересечения улиц Бейбитшилик и Курмангазы, села Ашыколь

28 гвардия елді мекені, Қабанбай батыр көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№34 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Ақтөбе ауылдық округі бойынша
17
Жуантөбе елді мекені, Ақдала және Атамұра көшелері қиылысының солтүстік батыс жағы
18
Жаңадәуір елді мекені, Нұрлы жол көшесі мен "Жызақ-Гагарин-Жетісай-Сарыағаш-Жібек жолы" республикалық маңызы бар А-15 автомобиль жолы қиылысының шығыс жағы
19
Лесбек батыр елді мекені, А.Туралимов және Б.Ермеков көшелері қиылысының оңтүстік шығыс жағы
20
Көкбұлақ елді мекені, Т.Сүлейменов көшесі мен "Жызақ-Гагарин-Жетісай-Сарыағаш-Жібек жолы" республикалық маңызы бар А-15 автомобиль жолы қиылысының оңтүстік батыс жағы
21
Бозсу елді мекені, Жаңағасыр көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№43 "Болашақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
Бірлік ауылдық округі бойынша
22
Бірлік елді мекені, Ә.Жангелдин және М.Әуезов көшелері қиылысының шығыс жағы
23
Жаңатіршілік ауылы, Х.Көбеев және Д.Қонаев көшелері қиылысының оңтүстік шығыс жағы
Ошақты ауылдық округі бойынша
24
С.Саттаров елді мекені, М.Әуезов және Ә.Молдағұлова көшелері қиылысының солтүстік батыс жағы
25
Береке елді мекені, Ж.Жақсыбеков көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№47 Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
26
Ошақты елді мекені, Құрбанов көшесіндегі "Асмет ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының сол жағы
Бозай ауылдық округі бойынша
27
Бозай елді мекені, Құрманғазы және Қазыбек би көшелері қиылысының оңтүстік жағы
28
Тентексай елді мекені, Ш.Қалдаяқов және Ы.Алтынсарин көшелері қиылысының оңтүстік шығыс жағы
Жамбыл ауылдық округі бойынша
29
Бекбота елді мекені, Жамбыл және Абай көшелері қиылысының оңтүстік батыс жағы
30
Ащыкөл елді мекені, Бейбітшілік және Құрманғазы көшелері қиылысының солтүстік шығыс жағы