"Еңбек кітапшасының нысанын және Еңбек кітапшаларын жүргізу және сақтау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 24 наурыздағы № 75-ө бұйрығының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 2007 жылғы 3 қазандағы № 231-ө Бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы № 1132 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі туралы ережеге сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Еңбек кітапшасының нысанын және Еңбек кітапшаларын жүргізу және сақтау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 24 наурыздағы № 75-ө бұйрығының (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3565 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де органдардың нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., қыркүйек, № 18, 149-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                          Г. Әбдіқалықова

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 75-п "Об утверждении формы и Правил ведения и хранения трудовых книжек"
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 3 октября 2007 года № 231-п
В соответствии с Положением о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1132, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 75-п «Об утверждении формы и Правил ведения и хранения трудовых книжек» (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3565, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, сентябрь 2005 г., № 18, ст. 149).
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра                              Г. Абдыкаликова