"Қылмыстық-атқару жүйесінің түзеу мекемелеріндегі жалпы білім беретін және кәсіптік мектептердің қызметін ұйымдастыру туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 3 қыркүйектегі № 180 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2003 жылғы 29 тамыздағы № 582 бірлескен бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 18 қарашадағы N 146 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 580 Бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Қылмыстық-атқару жүйесінің түзеу мекемелеріндегі жалпы білім беретін және кәсіптік мектептердің қызметін ұйымдастыру туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 3 қыркүйектегі № 180 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2003 жылғы 29 тамыздағы № 582 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 5 қыркүйекте № 4918 болып тіркелген) толықтырулар мен өзгерістер енгізілген «Қылмыстық-атқару жүйесінің түзеу мекемелеріндегі жалпы білім беретін және кәсіптік мектептердің қызметін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 қыркүйекте № 2495 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 3 қыркүйектегі № 180 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2003 жылғы 29 тамыздағы № 582 бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 14 тамыздағы № 392 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 9 тамыздағы № 225 бірлескен бұйрығымен енгізілген толықтырулар мен өзгерістер күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген сәттен бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының                 Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                           Білім және ғылым министрі
___________ Р. Түсіпбеков                 ____________ Ж. Түймебаев

О признании утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 сентября 2003 года № 180 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 августа 2003 года № 582 "Об утверждении Правил организации деятельности общеобразовательных и профессиональных школ в исправительных учреждениях уголовно-исполнительной системы"
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 146 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 20 декабря 2009 года № 580
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 сентября 2003 года № 180 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 августа 2003 года № 582 "Об утверждении Правил организации деятельности общеобразовательных и профессиональных школ в исправительных учреждениях уголовно-исполнительной системы" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 сентября 2003 года за № 2495), с дополнением внесенным Совместным приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 августа 2007 года № 392 и Министра юстиции Республики Казахстан от 9 августа 2007 года № 225 "О внесении дополнения в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 сентября 2003 года № 180 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 августа 2003 года № 582 "Об утверждении Правил организации деятельности общеобразовательных и профессиональных школ в исправительных учреждениях уголовно-исполнительной системы" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2007 года № 4918).
2. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр юстиции                 Министр образования и
Республики Казахстан             науки Республики Казахстан
_________ Р. Тусупбеков         ____________ Ж. Туймебаев