Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 304 бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының:
"2001 жылғы үлгідегі акциздік алым таңбаларымен таңбаланған алкоголь өніміне және 1997 жылғы үлгідегі акциздік алым таңбаларымен таңбаланған темекі өнімдеріне және құрамында темекі бар өзге де өнімдерге түгендеуді жүргізу жөніндегі Ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 8 тамыздағы N 322 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 22 тамыздағы N 2454 тіркелген);
"Темекі өнімдерін өндіруге лицензия нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2004 жылғы 1 маусымдағы N 260 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 22 маусымдағы N 2908 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2004 жылы N 33-36, 989-қ., "Ресми газет" газетінде 2004 жылғы 18 желтоқсандағы N 51 (208) жарияланған) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                            Б. Жәмішев

О признании утратившими силу некоторых приказов Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 304
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Признать утратившими силу приказы Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан:
от 8 августа 2003 года № 322 "Об утверждении Правил по проведению инвентаризации алкогольной продукции, промаркированной марками акцизного сбора образца 2001 года и табачных изделий и прочих изделий, содержащих табак, промаркированных марками акцизного сбора образца 1997 года" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2454 от 22 августа 2003 года);
от 1 июня 2004 года № 260 "Об утверждении формы лицензии на производство табачных изделий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2908 от 22 июня 2004 года, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 года, № 33-36 ст. 989; "Официальная газета" от 18 декабря 2004 года № 51 (208)).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев