"Қазақстан Республикасына жекелеген тауарлар әкелуге квоталар берудің тәртібі мен шарттары туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2001 жылғы 11 мамырдағы N 130 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 91 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің "Қазақстан Республикасы жекелеген тауарлар әкелуге квоталар берудің тәртібі мен шарттары туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2001 жылғы 11 мамырдағы N 130 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1537 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған 2001 ж. N 25, 428-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті (М.Ж. Сәлімгереев) осы бұйрықтың көшірмесін және осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген ресми баспасөз басылымын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        С. Мыңбаев

О признании утратившим силу приказа Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 11 мая 2001 года № 130 "Об утверждении Инструкции "О порядке и условиях выдачи квот на ввоз отдельных товаров в Республику Казахстан"
Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 3 апреля 2009 года № 91
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 11 мая 2001 года № 130 "Об утверждении Инструкции "О порядке и условиях выдачи квот на ввоз отдельных товаров в Республику Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 1537, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., № 25, ст. 428).
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан (Салимгереев М.Ж.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание, указанное в пункте 1 настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    С. Мынбаев