Күшін жойған нормативті-құқылық актілер жөнінде
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2009 жылғы 21 шілдедегі N 205 Бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылдың 17 шілдесіндегі N 690 жарлығы мен "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 43-1 бабына сәйкес "Жерқойнауын пайдаланушылардың жерқойнауын пайдалану үшін операциялар жүргізу есепнамасын беру Ережесінің" бекітілуіне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. ҚР Энергетика және минералдық ресурстар Министрінің ҚР табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрінің міндетін атқарушысының 2000 жылдың 28 қыркүйектегі N 393-п "Табиғи ресурстар мен қоршаған ортаны қорғау Министрлігіне Келісімшартты аумақтағы жүргізілген жұмыстар бойынша жерқойнауын пайдаланушылардың геологиялық ақпараттарды беру тәртібін бекіту туралы" бұйрығының күшін жойғаны жөніндегі бұйрықтың жобасы дайындалсын.
2. Осы бұйрықтың көшірмесі ҚР Әділет Министрлігіне жіберілсін.
3. Бұйрықты ресми баспаларда жариялау қажет.
4. Бұйрық қол қойылған күннен бастап өз күшіне енеді.
Министр                                        С.Мынбаев

О нормативно-правовых актах, утративших силу
Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 21 июля 2009 года № 205
В связи с утверждением "Правил предоставления недропользователями отчетов о проведении операции по недропользованию" постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 690 и в соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативно-правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Признать утратившим силу
приказ и.о. Министра природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 сентября 2000 года № 393-п "Об утверждении Инструкции о порядке предоставления недропользователями в органы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды геологической информации по работам на Контрактных территориях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1272 от 26 октября 2000 года Министерства юстиции Республики Казахстан).
2. Копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Опубликовать приказ в официальных изданиях.
4. Приказ вступает в силу со дня подписания
Министр                                    С. Мынбаев