Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 61 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2010 жылғы 2 қыркүйектегі № 577 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 61 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 27 ақпандағы № 5152 болып тіркелген және Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2008 жылғы 17 шілдедегі № 7 болып жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Әкімшілік департаментінің бастығы бір апта мерзімде белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмелерін және бұрын бұйрық жарияланған ресми баспа басылымын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
Ә. Жаксыбеков

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 61
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 2 сентября 2010 года № 577
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 61 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 27 февраля 2008 года № 5152, и опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 7).
2. Начальнику Административного департамента Министерства обороны Республики Казахстан в недельный срок направить установленным порядком копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание, где ранее был опубликован приказ.
3. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
А. Джаксыбеков