Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 98 Бұйрығы
Қазақстан Республикасы «Әділет органдары туралы» Заңының 7 бабы 2 тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің келесі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) «1999 жылғы 8 қазандағы № 81 бұйрықтың қолданылуын тоқтата тұру туралы» 1999 жылғы 8 қарашадағы № 87 (нормативтік құқықтық кесімдерде мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 985 болып енгізілген);
2) «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 28 ақпандағы № 21 бұйрығына толықтыру енгізу туралы» 2000 жылғы 6 мамырдағы № 41 (нормативтік құқықтық кесімдерде мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1142 болып енгізілген).
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       Р. Түсіпбеков

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 5 апреля 2010 года № 98
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра юстиции Республики Казахстан:
1) от 8 ноября 1999 года № 87 "О приостановлении действия приказа от 8 октября 1999 года № 81" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 985);
2) от 6 мая 2000 года № 41 "О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года № 21" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1142).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Р. Тусупбеков