"Кейбір аулау құралдарын пайдалануға тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті төрағасының 2004 жылғы 5 мамырдағы № 56-п бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 605 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті төрағасының 2004 жылғы 5 мамырдағы № 56-п «Кейбір аулау құралдарын пайдалануға тыйым салу туралы» (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2871 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік оргаңдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 21-24, 932 құжат) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Табиғат ресурстарын пайдалану стратегиясы департаменті бір апта мерзімінің ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                         Е. Аман

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2004 года № 56-п "О запрете на использование некоторых видов орудий лова"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 605
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2004 года № 56-п "О запрете на использование некоторых видов орудий лова" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2871, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 21 -24, ст. 932).
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где он ранее был опубликован.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                              Е. Аман