"Бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитын оқушыларды медициналық-санитарлық қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 892 және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 23 тамыздағы № 533 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 12 шілдедегі № 505 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 19 шілдедегі № 389 Бірлескен бұйрығы
«Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының күші жойылуына байланысты және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабы негізінде БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Бастауыш және орта кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитын оқушыларды медициналық-санитарлық қамтамасыз ету туралы» Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 892 және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 23 тамыздағы № 533 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2000 жылғы 12 қазанында № 1257 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (К.С. Оспанов) осы бұйрыққа мемлекеттік органдардың басшыларының соңғысы қол қойған күнінен бастап бір апта ішінде осы бұйрықтың көшірмесін қоса бере отырып, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және олар бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің Жауапты хатшысы Б.Н. Садықовқа және Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі М.Н. Сарыбековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік органдардың басшыларының соңғысы қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының       Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі       Білім және ғылым министрі
______________ Ж. Досқалиев     ______________ Ж. Түймебаев

О признании утратившим силу совместного приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 892 и Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 23 августа 2000 года № 533 "О медико-санитарном обеспечении учащихся организаций начального и среднего профессионального образования"
Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 июля 2010 года № 505 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 июля 2010 года № 389
В связи с признанием утратившим силу Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения" и на основании статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 892 и Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 23 августа 2000 года № 533 "О медико-санитарном обеспечении учащихся организаций начального и среднего профессионального образования", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 октября 2000 года за № 1257).
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Оспанов К.С.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа последним из руководителей государственных органов направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где он ранее был опубликован, с приложением копии настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственнного секретаря Министерства здравоохранения Республики Казахстан Садыкова Б.Н. и вице-министра образования и науки Республики Казахстан Сарыбекова М.Н.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания последним из руководителей государственных органов.
Министр здравоохранения         Министр образования и науки
Республики Казахстан             Республики Казахстан
_________ Ж. Доскалиев           __________ Ж. Туймебаев