Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2004 жылғы 15 шілдедегі № 387 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2011 жылғы 25 қаңтардағы № 38 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінде санитарлық-эпидемиологиялық қадағалауды ұйымдастыру және жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2004 жылғы 15 шілдедегі № 387 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 19 тамызда № 3027 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас әскери-медициналық басқармасының бастығы белгіленген тәртіппен бір апта мерзімінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты-бөлігінде жеткізілсін.
Министр                                    Ә. Жақсыбеков

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 15 июля 2004 года № 387
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 25 января 2011 года № 38
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 15 июля 2004 года № 387 "Об утверждении Инструкции по организации и осуществлению санитарно-эпидемиологического надзора в Вооруженных Силах Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 августа 2004 года № 3027).
2. Начальнику Главного военно-медицинского управления Вооруженных Сил Республики Казахстан в недельный срок направить в установленном порядке копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
А. Джаксыбеков