Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2011 жылғы 04 тамыздағы № 279 бұйрығы.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық заңнаманы одан әрі ізгілендіру және қылмыстық процестегі заңдылықтың кепілдіктерін күшейту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет органдарының қылмыстық-атқару жүйесі тергеу изоляторларында қамау түріндегі жазаларды орындау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 64 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6129 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жылғы № 11 (2010 жылғы 12 шілдедегі), Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2010 ж. № 8, 378 бет.);
2) "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 341 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 6745 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" 2011 жылғы 15 ақпандағы № 46-47 (26449) жарияланған) 1-тармағының 12) тармақшасы.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушы                           Д. Құсдәулетов

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 4 августа 2011 года № 279
В целях реализации Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам дальнейшей гуманизации уголовного законодательства и усиления гарантий законности в уголовном процессе», руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 64 «Об утверждении Правил исполнения наказания в виде ареста в следственных изоляторах уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6129, опубликованный в Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 11, 2010 года (12.07.2010 г.), Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 378);
2) подпункт 12) пункта 1 приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 22 декабря 2010 года № 341 «О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6745, опубликованный в «Казахстанская правда» от 01.03.2011 г., № 74-75 (26495-26496); «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 15 ақпандағы № 46-47 (26449).
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. министра юстиции
Республики Казахстан                       Д. Куставлетов