Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 107-657 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылғы 1 шілдеден бастап Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
Әкім                                         И. Тасмағамбетов
Әкімнің орынбасары                           А. Балаева
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің меңгерушісі                        Д. Досқұлов
«Астана қаласының Білім
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                          Ә. Бимендина
Астана қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 30 мамырдағы
№ 107-657 қаулысына қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2008-2009 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы
21 шілдедегі № 22-834қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 20 тамыздағы № 545 болып тіркелген, 2008 жылғы 4 қазандағы № 117 (2281) «Астана ақшамы», 2008 жылғы 4 қазандағы № 120 (2264) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
2.  «Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер
есебінен 2009-2010 оқу жылына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 22-966қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 18 қарашадағы № 596 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 135 (2456) «Астана ақшамы», 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 143-144 (2445) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
3. «Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2009-2010 оқу жылына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 22-966қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2011 жылғы 16 маусымдағы № 22-541қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 маусымдағы № 677 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 шілдедегі № 78 (2688) «Астана ақшамы», 2011 жылғы 14 шілдедегі № 83 (2693) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 30 мая 2012 года № 107-657
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу с 1 июля 2012 года, некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению.
2. Начальнику Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Заместитель акима                          А. Балаева
Заведующий государственно-
правовым отделом                           Д. Доскулов
Начальник Государственного
учреждения «Управление
образования города Астаны»                 А. Бимендина
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 30 мая 2012 года № 107-657
Перечень
некоторых постановлений акимата города Астаны,
признанные утратившими силу
1. Постановление акимата города Астаны от 21 июля 2008 года № 22-834п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2009 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 августа 2008 года № 545, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 4 октября 2008 года № 117 (2281), «Вечерняя Астана» от 4 октября 2008 года № 120 (2264).
2. Постановление акимата города Астаны от 16 октября 2009 года № 22-966п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2010 учебный год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2009 года за № 596, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 3 декабря 2009 года № 135 (2456), «Вечерняя Астана» от 3 декабря 2009 года № 143-144 (2445).
3. Постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-541п «О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 16 октября 2009 года № 22-966п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2010 учебный год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2011 года за № 677, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 14 июля 2011 года № 78 (2688), «Вечерняя Астана» от 14 июля 2011 года № 83 (2693).

4. «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді
мамандар даярлаудың 2008-2009 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 21 шілдедегі № 22-834қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 16 маусымдағы № 22-543қ қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 маусымдағы № 678 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 шілдедегі № 78 (2688) «Астана ақшамы», 2011 жылғы 14 шілдедегі № 83 (2693) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-543п «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 21 июля 2008 года № 22-834п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2008-2009 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2011 года за № 678, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 14 июля 2011 года № 78 (2688), «Вечерняя Астана» от 14 июля 2011 года № 83 (2693).