Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 178 бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН :
1. Мыналардың:
1) «Дәрменсіз борышкерге қатысты оңалту рәсімін қолдануды келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 401 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5291 болып тіркелген, 2008 ж., № 10 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
2) «Дәрменсіз борышкерге қатысты оңалту рәсімін қолдануды келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 12 тамыздағы № 401 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 292 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудін тізілімінде № 6330 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 шілдедегі № 189 (26250) «Казахстанская правда» газетінде; 2010 жылғы 23 шілдедегі № 298-299 (26143) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс комитеті (Н.Д. Үсенова) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап, бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оған қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Жәмішев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 178
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 401 «Об утверждении Правил согласования применения реабилитационной процедуры в отношении несостоятельного должника» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 августа 2008 года за № 5291, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 15 октября 2008 года № 10);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 292 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 401 «Об утверждении Правил согласования применения реабилитационной процедуры в отношении несостоятельного должника» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июля 2010 года за № 6330, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 21 июля 2010 года № 189 (26250); «Егемен Казахстан» 2010 жылғы 23 шілдедегі № 298-299 (26143)).
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Усенова Н.Д.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев