"Аграрлық ғылым саласындағы үздік ғылыми зерттеулер мен жұмыстар үшін А.И. Бараев атындағы (бірінші, екінші, үшінші сыйақылар) сыйақы беру тәртібі туралы ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № 386 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 31-2/16 бұйрығы.
«Ғылым саласындағы сыйлықтар мен мемлекеттік ғылыми сыйақылар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Аграрлық ғылым саласындағы үздік ғылыми зерттеулер мен жұмыстар үшін А.И. Бараев атындағы (бірінші, екінші, үшінші сыйақылар) сыйақы беру тәртібі туралы ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № 386 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу реестрінде № 4758 тіркелген, «Заң газеті» 2007 жылы 27 шілдеде № 114 (1143) санында жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің АӨК инвестициялық және инновациялық саясат департаменті (Құрманов Р.Ж.) белгіленген тәртіппен бір апта мерзім ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және бұдан бұрын жарияланған ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 386 "Об утверждении Правил о порядке присуждения премии имени А. И. Бараева (первая, вторая, третья премии) за лучшие научные исследования и работы в области аграрной науки"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 31-2/16
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2011 года № 830 «О премиях в области науки и государственных научных стипендиях», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 386 «Об утверждении Правил о порядке присуждения премии имени А. И. Бараева (первая, вторая, третья премии) за лучшие научные исследования и работы в области аграрной науки» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4758, опубликован в «Юридическая газета» от 27 июля 2007 года, № 114 (1317).
2. Департаменту инвестиционной и инновационной политики в АПК Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Курманов Р.Ж.) в установленном порядке в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания, где он ранее был опубликован.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков