«Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі уәкілетті және аумақтық органдардың, мемлекеттік мекемелердің, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану мен ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандандырылған ұйымдардың лауазымды тұлғаларының арнайы құралдарды қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 10 қарашадағы № 639 бұйрығының күшін жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 25-03-01/455 бұйрығы
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне орман шаруашылығы, жануарлар дүниесі және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 25 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 57-ө Өкімін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі уәкілетті және аумақтық органдардың, мемлекеттік мекемелердің, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану мен ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандандырылған ұйымдардың лауазымды тұлғаларының арнайы құралдарды қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 10 қарашадағы № 639 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 3 қарашада № 3222 болып тіркелді; «Юридическая газета» газетінде 07.10.2005 ж. № 185-186 (919-920) жарияланды).
2. Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті апталық мерзімде белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        А. Мамытбеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
______________Қ. Қасымов
10 шілде 2012 жыл

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года № 639 "Об утверждении Правил применения специальных средств должностными лицами уполномоченного органа и его территориальных подразделений, государственных учреждений по охране животного мира, специализированных организаций в области охраны, воспроизводства и использования животного мира и особо охраняемых природных территорий"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 сентября 2012 года № 25-03-01/455
В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2012 сода № 57-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 25 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лесного хозяйства, животного мира и особо охраняемых природных территорий», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года № 639 «Об утверждении Правил применения специальных средств должностными лицами уполномоченного органа и его территориальных подразделений, государственных учреждений по охране животного мира, специализированных организаций в области охраны, воспроизводства и использования животного мира и особо охраняемых природных территорий» (зарегистрирован в Реестре государственных регистраций нормативных правовых актов за № 3222, опубликован в газете «Юридическая газета» от 7 октября 2005 года № 185-186 (919-920)).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков
«СОГЛАСОВАНО»
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
от 10 07 2012 года
___________ К. Касымов