Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 386 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 108 «Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру қағидаларын бекіту туралы» және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 112 «Қашықтықтан білім беру технологиялары бойынша оқу процесін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы» қаулылардың қабылдануына байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Министрдің міндетін атқарушы                    М. Орынханов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 17 тамыздағы
№ 386 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1.«Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 124 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5192 тіркелген және «Заң газетінде» 2008 жылғы 23 мамырдағы № 77 санында жарияланған).
2. «Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 124 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 139 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6195) күші жойылды деп танылсын.
3. «Оқу процесін қашықтықтан білім беру технологиялары бойынша ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 169 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6242 тіркелген және «Егемен Қазақстан» республикалық газетінде 2010 жылғы 30 қарашадағы № 506-512 (26355) санында жарияланған).
4. «Оқу процесін қашықтықтан білім беру технологиялары бойынша ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 169 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 133 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6898).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра образования и науки Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 августа 2012 года № 386
В связи с принятием постановлений Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 108 «Об утверждении Правил предоставления академических отпусков обучающимся в организациях образования» и от 19 января 2012 года № 112 «Об утверждении Правил организации учебного процесса по дистанционным образовательным технологиям», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень утративших силу некоторых приказов Министра образования и науки Республики Казахстан.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Жакыпова Ф.Н.) довести настоящий приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
И. о. Министра                             М. Орунханов
Утвержден
приказом Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 17 августа 2012 года № 386
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра
образования и науки Республики Казахстан
1. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 124 «Об утверждении Правил предоставления академических отпусков обучающимся в организациях образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5192, опубликованный в «Юридической газете» от 23 мая 2008 года № 77).
2. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 139 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 124 «Об утверждении Правил предоставления академических отпусков обучающимся в организациях образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6195).
3. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 169 «Об утверждении Правил организации учебного процесса по дистанционным образовательным технологиям» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6242, опубликованный в республиканской газете «Казахстанская правда» от 27 ноября 2010 года № 323-324(26384-26385).
4. Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 133 «О внесении изменения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 169 «Об утверждении Правил организации учебного процесса по дистанционным образовательным технологиям» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6898).