Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 723 бұйрығы
Қазақстан Республикасының нормативтік қүқықтық актілерін ретке келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Су көлігі департаменті (Н.Б. Есембаева) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және оны Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Қ.Б. Әбсаттаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           А. Жұмағалиев
Қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2012 жылғы 29 қазандағы
№ 723 бұйрығына
Күші жойылған деп танылатын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі бұйрықтарының тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының ішкі су жолдарында пайдаланылатын өздігінен жүзетін кемелердегі команда құрамын дипломдау туралы Ереже», «Қазақстан Республикасының ішкі су жолдарында пайдаланылатын өздігінен жүзетін кемелер мен жер снарядтарындағы команда құрамын дипломдау жөніндегі біліктілік комиссиялар туралы Ереже», «Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің Кеме қатынасы мен теңізде жүзу қауіпсіздігінің Бас инспекциясының қызметкерлерімен кемелерге бақылау жүргізудің тәртібі туралы Нұсқаулық» бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 1995 жылғы 26 қазандағы № 210 бұйрығы (Мемлекеттік тіркеу тізілімде нормативтік құқықтық акті № 566 тіркелді).
2. «Қазақстан Республикасы Су көлігі қызметкерлеріне түнгі жұмыстары үшін қосымша еңбек ақы төлеу тәртібі туралы ережелерді» бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 1997 жылғы 8 желтоқсандағы № 607 бұйрығы (Мемлекеттік тіркеу тізілімде нормативтік құқықтық акті № 558 тіркелді).
3. «Республикалық қазыналық мемлекеттік кәсіпорындар мен су көлігі мекемелерінің кемелеріндегі жүзу құрамы үшін азық-түлік шығынының нормалары туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 1998 жылғы 10 наурыздағы № 54 бұйрығы (Мемлекеттік тіркеу тізілімде нормативтік құқықтық акті № 559 тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 октября 2012 года № 723.
В целях упорядочения нормативных правовых актов ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту водного транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Есембаева Н.Б.) в установленном порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и размещение его на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Абсаттарова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев
Приложение
к приказу Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 20 октября 2012 года № 723
Перечень приказов
Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 октября 1995 года № 210 «Об утверждении «Положения о дипломировании командного состава самоходных судов, эксплуатируемых на внутренних водных путях Республики Казахстан», «Положения о квалификационных комиссиях по дипломированию командного состава самоходных судов и земснарядов, эксплуатируемых на внутренних водных путях Республики Казахстан» и «Инструкции о порядке проведения осмотров судов работниками Главной инспекции безопасности судоходства и мореплавания Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 566);
2. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 8 декабря 1997 года № 607 «Об утверждении Положения о порядке дополнительной оплаты труда за работу в ночное время работникам водного транспорта Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 558);
3. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 марта 1998 года № 54 «О нормах расходования продуктов питания для плавающего состава судов республиканских казенных государственных предприятий и учреждений водного транспорта» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 559);

4. «Қазақстан Республикасының ішкі су жолдарында жүзу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 1999 жылғы 30 қарашадағы № 849-1 бұйрығы (Мемлекеттік тіркеу тізілімде нормативтік құқықтық акті № 1009 тіркелді).
5. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1995 жылғы 26 қазандағы № 210 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 4 мамырдағы № 167-1 бұйрығы (Мемлекеттік тіркеу тізілімде нормативтік құқықтық акті № 3660 тіркелді).

4. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 ноября 1999 года № 849-1 «Об утверждении Правил плавания по внутренним водным путям Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1009);
5. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 мая 2005 года № 167-1 «О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 октября 1995 года № 210» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3660)