Астана қаласы мәслихатының әлеуметтік көмек көрсету мәселелері бойынша кейбір шешімдерінің күшін жойды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 120/14-V шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2012 жылғы 7 мамырдағы № 25/3-V «Жеңіс күніне Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 16 мамырда № 725 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 мамырдағы № 54 «Астана ақшамы», 2012 жылғы 19 мамырдағы № 59 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған);
2012 жылғы 6 маусымдағы № 29/4-V «Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 7 мамырдағы № 25/3-V «Жеңіс күніне Астана қаласындағы
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек
көрсету ережесі туралы» шешіміне толықтыру енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 15 маусымда № 727 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 маусымдағы № 68 «Астана ақшамы», 2012 жылғы 21 маусымдағы № 73 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы                          Э.Суханбердиева
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                  С.Есілов

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны по вопросам оказания социальной помоши
Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2013 года № 120/14-V
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата города Астаны:
от 7 мая 2012 года № 25/3-V «О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны ко Дню Победы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2012 года за № 725, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 19 мая 2012 года № 54, «Вечерняя Астана» от 19 мая 2012 года № 59.);
от 6 июня 2012 года № 29/4-V «О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны 7 мая 2012 года № 25/3-V «О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны ко Дню Победы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 июня 2012 года за № 727, опубликовано в газетах «Астана акшамы» 21 июня 2012 года № 68, «Вечерняя Астана» от 21 июня 2012 года № 73).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Э. Суханбердиева
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов