Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі № 174 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 7 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 115-117-баптарына сәйкес 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қоғамдық сектордың халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына және есептеу әдісіне сәйкес әзірленген мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есеп беру мен қаржылық есептілік жүргізуге көшуге байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының ІІМ жүйесінің республикалық және жергілікті бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелерінде бухгалтерлік есеп жүргізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі № 174 (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2000 жылғы 17 сәуірде № 1112 болып тіркелді) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Бұйрық ішкі істер органдарының барлық ведомстволық бағынысты бөліністеріне жеткізілсін.
3. ІІМ Қаржымен қамтамасыз ету департаменті (Б.Ш. Исенова) бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
4. Осы бұйрық 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы
полиция генерал-майоры                                М.Демеуов

О признании утратившим силу приказа Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года № 174
Приказ и.о. Министра Внутренних Дел Республики Казахстан от 5 января 2013 года № 7
В связи с переходом на ведение бухгалтерского учета и финансовой отчетности государственных учреждений, разработанных в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности общественного сектора и методом начисления с 1 января 2013 года согласно ст. 115-117 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел от 3 апреля 2000 года № 174 «О ведении бухгалтерского учета в государственных учреждениях системы МВД Республики Казахстан, содержащихся за счет республиканского и местных бюджетов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1112 от 17 апреля 2000 года).
2. Приказ довести до всех подведомственных подразделений органов внутренних дел.
3. Департаменту финансового обеспечения МВД (Исенова Б.Ш.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2013 года.
И.о. Министра
генерал-майор полиции                      М. Демеуов