"Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік электрондық қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана әкімдігінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 193-826 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 198-873 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы"1998 жылғы 24 наурыздағы,"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік электрондық қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 193-826 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 28 маусымдағы № 733 болып тіркелген, "Астана Ақшамы" газетінің 2012 жылғы 17 шілдедегі № 78 (2839) және "Вечерняя Астана" газетінің 2012 жылғы 28 шілдедегі № 89 (2854) нөмірлерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімі аппаратының басшысы Ж.А. Мырзалинге жүктелсін.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов

О признании утратившим силу постановление акимата города Астаны от 21 июня 2012 года 193-826 "Об утверждении Регламента электронной государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата города Астаны от 28 мая 2014 года № 198-873
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998  года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны 21 июня 2012 года № 193-826 «Об утверждении Регламента электронной государственной услуги «Выдача архивных справок» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2012 гола за № 733, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 17 июля 2012 года № 78 (2839) и «Вечерняя Астана» от 28 июля 2012 года № 89 (2854).
2. Государственному учреждению «Управление архивов и документации города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Астаны Мурзалина Ж.А.
Аким                                       И. Тасмагамбетов