"Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығына Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 520/75-IV шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласының мәслихатының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 292/41-V шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығына Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 520/75-IV шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 705 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 151 «Астана ақшамы» және № 155 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                           З. Шибкенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                           С. Есілов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 520/75-IV "О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны к 20-летию Независимости Республики Казахстан"
Решение маслихата города Астаны от 29 сентября 2014 года № 292/41-V
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 520/75-IV «О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны к 20-летию Независимости Республики Казахстан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за № 705, опубликовано 31 декабря 2011 года в газетах «Астана акшамы», № 151 и «Вечерняя Астана», № 155).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    З. Шибкенов
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов