Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 3-2/106 бұйрығы
«Қазакстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 14-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрықтарының күші жойылсын:
1) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кепілін тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 3-3/222 бұйрығының (Әділет органдарында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу № 7715, «Егемен Қазақстан газеті» 2012 жылғы 8 тамыздағы № 477-482 (27555);
2) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кепілін тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 3-3/222 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 3-3/660 бұйрығының (Әділет органдарында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу № 8276, «Егемен Қазақстан газеті» 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 56 (27995);
3) «Ауыл шаруашылығы жануарларының кепілін тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 3-3/222 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 15-07/172 бұйрығының (Әділет органдарында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу № 8458, «Егемен Қазақстан газеті» 2013 жылғы 17 қазандағы № 233 (28172).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы департаменті бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    А. Мамытбеков

О признании утратившими силу некоторым приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 3-2/106
В соответствии с подпунктом 3) пункта 14 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 17 января 2014 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам агропромышленного комплекса» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) от 27 апреля 2012 года № 3-3/222 «Об утверждении Правил регистрации залога сельскохозяйственных животных» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 7715, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 8 августа 2012 года № 256-257 (27075-27076));
2) от 25 декабря 2012 года № 3-3/660 «О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 3-3/222 «Об утверждении Правил регистрации залога сельскохозяйственных животных» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 8276, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 30 января 2013 года № 34-35 (27308-27309));
3) от 15 апреля 2013 года № 15-07/172 «О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 3-3/222 «Об утверждении Правил регистрации залога сельскохозяйственных животных» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 8458, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 17 октября 2013 года № 295 (27569)).
2. Департаменту животноводства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков