"Жоғары оқу орындарын жіктеу критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 25 қазандағы № 434 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 42 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жоғары оқу орындарын жіктеу критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 25 қазандағы № 434 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 29 қарашадағы № 8931 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    А. Сәрінжіпов

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 октября 2013 года № 434 "Об утверждении Критериев классификации высших учебных заведений"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 42
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 октября 2013 года № 434 "Об утверждении Критериев классификации высших учебных заведений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 ноября 2013 года № 8931).
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Жакыпова Ф.Н.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    А. Саринжипов