"Ұңғымалар объектілерін сынау, кен орнын сынамалы пайдалану, технологиялық жабдықты іске қосу-баптау, пайдалану, оған техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары жағдайында газды технологиялық еріксіз жағу кезінде ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұксат беру" мемлекеттік қызметті көрсету регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 144, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 9 қазандағы № 368 және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 465 бірлескен бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 21, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 114 және Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 217 бірлескен бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 21-1-бабының 1-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Ұңғымалар объектілерін сынау, кен орнын сынамалы пайдалану, технологиялық жабдықты іске косу-баптау, пайдалану, оған техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары жағдайында газды технологиялық еріксіз жағу кезінде ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсат беру» мемлекеттік қызметті көрсету регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 144, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 9 қазандағы № 368 және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 465 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 15 қарашада № 8083 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 26 қаңтарда № 54 (27993) жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитеті (Момышев Т.А.) белгіленген тәртіппен бір апта мерзім ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                  Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрі                 Премьер-Министрінің
_____________ Ұ. Қарабалин              орынбасары - Қазақстан
Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар
министрі
___________ Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
___________ В. Божко

О признании утратившим силу совместного приказа Министра нефти и газа Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 144, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 9 октября 2012 года № 368 и Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 465 "Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Выдача разрешения на сжигание в факелах попутного и (или) природного газа при испытании объекта скважин, пробной эксплуатации месторождения, технологически неизбежном сжигании газа при пусконаладке, эксплуатации, техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования"
Совместный приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 21, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 14 марта 2014 года № 114 и Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 16 июня 2014 года № 217
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 144, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 9 октября 2012 года № 368 и Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 465 «Об утверждении регламента оказания государственной услуги «Выдача разрешения на сжигание в факелах попутного и (или) природного газа при испытании объекта скважин, пробной эксплуатации месторождения, технологически неизбежном сжигании газа при пусконаладке, эксплуатации, техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 ноября 2012 года за № 8083 и опубликован в газете «Казахстанская Правда» от 26 января 2013 года № 30-31 (27304-27305).
2. Комитету государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Момышеву Т.А.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр нефти и газа Республики Казахстан
________ У. Карабалин
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
___________А. Исекешев
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
_________В. Божко