"Уәкілетті органға мұнай өнімдерін өткізу мен өндірудің көлемдері туралы ақпаратты автоматты түрде беруді қамтамасыз ететін бақылаушы есептеу аспаптарын қолдану ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2003 жылғы 17 қыркүйектегі № 277 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 276 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Уәкілетті органға мұнай өнімдерін өткізу мен өндірудің көлемдері туралы ақпаратты автоматты түрде беруді қамтамасыз ететін бақылаушы есептеу аспаптарын қолдану ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2003 жылғы 17 қыркүйектегі № 277 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде № 2549 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (Б.Б. Қанешев) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оған қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі                  Ә. Исекешев
«КЕЛІСІЛГЕН»:
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________Б. Сұлтанов
20__ жылғы «__»__________

О признании утратившим силу приказа Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 17 сентября 2003 года № 277 "Об утверждении Правил применения контрольных приборов учета, обеспечивающих автоматизированную передачу уполномоченному органу информации об объемах производства и реализации нефтепродуктов"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 276
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 17 сентября 2003 года № 277 «Об утверждении Правил применения контрольных приборов учета, обеспечивающих автоматизированную передачу уполномоченному органу информации об объемах производства и реализации нефтепродуктов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2549).
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Канешев Б.Б.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан                       А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов