"Өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы аккредиттеуге жататын жұмыстар тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 29 қазандағы № 431 бұйрықтың күші жойылды ден тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 497 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы аккредиттеуге жататын жұмыстар тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 29 қазандағы № 431 бұйрығының {нормативтік- құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5354 болып тіркелген, 2008 жылы 3 желтоқсандағы № 184 (1584) «Заң газеті» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитеті (Б.Б. Қанешев):
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігін осы бұйрық туралы заңнамада белгіленген тәртіпте хабардар етсін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында жариялануын және оны мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                             Ә. Исекешев

О признании утратившим силу приказа Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 29 октября 2008 года № 431 "Об утверждении перечня работ в области обеспечения единства измерений, подлежащих аккредитации"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 497
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 29 октября 2008 года № 431 «Об утверждении перечня работ в области обеспечения единства измерений, подлежащих аккредитации» (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5354, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 3 декабря 2008 года № 184 (1584)).
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Канешев Б.Б.):
1) в установленном законодательством порядке известить Министерство юстиции Республики Казахстан о настоящем приказе;
2) обеспечить опубликование настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и размещение его на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Исекешев