"Мұрағат ісі және құжаттамалық басқару саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 216 бұйрығының күші жойылды деп шешу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 183 бұйрығы
«Ңормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мұрағат ісі және құжаттамалық басқару саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі № 216 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8807 болып тіркелген» «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 31 қазанда 243 (28182) болып жарияланған) күші жойылды ден танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Мұрағаттық іс және құжаттама департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауын;
2) осы бұйрықтың «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы тармақпен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді іс-шараларды орындағаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрі                                         А. Мұхамедиұлы

О признании утратившим силу приказа Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 сентября 2013 года № 216 "Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере архивного дела и управления документацией"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 15 мая 2015 года № 183
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 сентября 2013 года № 216 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере архивного дела и управления документацией» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8807, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 31 октября 2013 года № 305 (27579)).
2. Департаменту архивного дела и документации Министерства культуры и спорта Республики Казахстан:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) разместить настоящий приказ на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) представить в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, в течение десяти рабочих дней со дня исполнения мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр
культуры и спорта
Республики Казахстан                       Л. Мухамедиулы